Įkraunama...
Įkraunama...

Audimas rėminėmis staklėmis

o taip dirba septinmecio berniuko pirstukai...parodziau,kaip reikia issitampyt siulus ir taip padare pats,o isristi jau mokejo tai va merginos pirmyn,jei sugeba mazi vaikai tai ir jus sugebesit smile.gif

cia
Atsakyti
Zuiki kada tu miegi ir visa kita pasidarai,jei tokiais tempais servetkas varai blink.gif
Atsakyti
labutis

ko gero ir as uzsikresiu situo groziu, tik noriu sesiakapmiu o ten nesuprantu kaip ten tuos siuliukus tampyt reiktu, viska siaksu su kvadratu tik smile.gif

Silsta, noriu pas tave i svecius nors ir ne kauniete esu bet daznai bunu ten smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2012 01 06, 09:18)
Zuiki kada tu miegi ir visa kita pasidarai,jei tokiais tempais servetkas varai blink.gif

miegu miegu as,po 8-9 val kaip priklauso zmogui...o ziema kiek cia to darbo
irnesakyk.gif o darau tik telika ziuredama vakarais,diena kiti uzsiemimai ax.gif
QUOTE(ingauk @ 2012 01 06, 14:55)
labutis

ko gero ir as uzsikresiu situo groziu, tik noriu sesiakapmiu o ten nesuprantu kaip ten tuos siuliukus tampyt reiktu, viska siaksu su kvadratu tik smile.gif

Silsta, noriu pas tave i svecius nors ir ne kauniete esu bet daznai bunu ten smile.gif  blush2.gif

pirmuose puslapiuos esu ikelus nuorodas,kur yra parodyta kaip issitampyti siulus...jeigu tikrai nesuprasi tai rasyk cia ir pasistengsiu nufotkint visa procesa su paaiskinimais ax.gif
Atsakyti
Šaunuolis berniukas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Meginu daryti servetele. Vakar uzsidejau siuliukus ir pradejau suraisioti. Kol kas sunkiai sekasi, nes negraziai atrodo tas suraisomas siulas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 01 06, 14:55)
labutis

Silsta, noriu pas tave i svecius nors ir ne kauniete esu bet daznai bunu ten smile.gif  blush2.gif



Atleisk, tik dabar pastebėjau tavo norą pas mane į svečius. Gerokai vėluoju ax.gif Visada būsi laukiamas svečias, prašom atvykti, tik pranešk kada... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2012 01 23, 19:11)
Meginu daryti servetele. Vakar uzsidejau siuliukus ir pradejau suraisioti. Kol kas sunkiai sekasi, nes negraziai atrodo tas suraisomas siulas.  doh.gif

saunuole,kad emeis daryt...mano pirmieji bandymai irgi tikrai ner grazus,geda kam ir parodyt...turi atidirbt ranka,o kartais ir siulas buna nedekingas...
imesk foto kaip tau sekas daryt...smalsu
Atsakyti
Keliu tema i virsu ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
as nezinau, ar cia pataikiau..gal kuri padarytu draugystes apyranke, vaikui, su piesiniu...??? tik per a.z. dekui
Atsakyti