Įkraunama...
Įkraunama...

Pas ką daryti krūtų didinimo operaciją

QUOTE(Jūraa @ 2013 06 16, 19:49)
O kam reiktų maskuoti? Tai ir didinat, kad būtų graži krūtinė. Jei esate aukšta tai tikrai reiktų didesnių implantų nuo 350cc, jei tik leidžia jūsų bazė.

na pas mus dar nepriimta kad aplinkiniai matytu, daug pavydziu zvilgsniu...
Atsakyti
Sveikos,labai daug darbu sugriuvo vienu metu,tad nelabai galiu prisijungti daznai. Vakar suzinojau kad dar viena pazystama daresi krutines op. As jau labai laukiu kada,esu optimiste visada,tad manau kad man neskaudes labai ir viskas bus gerai;))) tik va del to dydzio galvoju ar 275ml ar 295ml na bus aisku viskas per paskutine konsiltacija. Diena pries op. Tada ir nuspresim su gydytoju. Esu tokia is tu ramesniu moteru(merginu) ir nelabai noriu kazkam akis labai badyti,tiesiog kad butu grazu. Tik gaila atostogu,tik karta gryztam per metus,o CIA negausiu nei pasimaudyti,nei kokteiliu pagurksnoti,pirteles ir t.t bet grozis reikalauja auku;)
Geros dienos visom!!!!!!!!
Atsakyti
mergaites gal kas girdejo ka apie Eimaiti Bernardas atsiliepimu ?
Atsakyti
Labas visoms wink.gif

Kažkaip mažai randu atsiliepimų apie Sugiharoje darytas operacijas? Gal kas galėtų pasidalinti patirtimi?
Man jau paskirta data, ruošiuosi psichologiškai, nes nerimas yra pakankamai didelis. Merginos, o kaip jūs čia visos žinote, kokį dydį tinkamiausia pasirinkti? Nes aš apturėjau vieną konsultaciją, kurioje nebuvo kalbama terminais kaip rašote jūs ,,cc" ir skaičiukai.
Atsakyti
QUOTE(Gazeliuke @ 2013 07 02, 23:07)
Labas visoms wink.gif

Kažkaip mažai randu atsiliepimų apie Sugiharoje darytas operacijas? Gal kas galėtų pasidalinti patirtimi?
Man jau paskirta data, ruošiuosi psichologiškai, nes nerimas yra pakankamai didelis. Merginos, o kaip jūs čia visos žinote, kokį dydį tinkamiausia pasirinkti? Nes aš apturėjau vieną konsultaciją, kurioje nebuvo kalbama terminais kaip rašote jūs ,,cc" ir skaičiukai.

Dydis parenkamas pas daktara, pagal tavo kuno sudeima ir tavo norus, jeigu nori dydzio kazkokio C,D ar dar didesnio pasaki daktaraui ir jis tau parinks pagal tavo matmenis, nu seip man taip buvo smile.gif as pasakiau,kad noriu C dydzio ir apvaliu,nu man pasiule ir viskas...o psiholohiskai nera ko ruostis viskas bus super!!sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Gazeliuke @ 2013 07 03, 00:07)
Labas visoms wink.gif

Kažkaip mažai randu atsiliepimų apie Sugiharoje darytas operacijas? Gal kas galėtų pasidalinti patirtimi?
Man jau paskirta data, ruošiuosi psichologiškai, nes nerimas yra pakankamai didelis. Merginos, o kaip jūs čia visos žinote, kokį dydį tinkamiausia pasirinkti? Nes aš apturėjau vieną konsultaciją, kurioje nebuvo kalbama terminais kaip rašote jūs ,,cc" ir skaičiukai.


As pries 4metus dariausi sugiharoj,esu patenkinta iki siol,bet va del dydzio reikia tartis ir sakyti kokiu nori.
Atsakyti
Sveikutes, gal kas daretes pas Klaipedos daktaru, ka patartumet ir kokios mazdaug kainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(donatella @ 2013 07 14, 11:43)
Sveikutes, gal kas daretes pas Klaipedos daktaru, ka patartumet ir kokios mazdaug kainos? g.gif


Draugė darėsi pas Bagdoną prieš porą mėn., kainavo 8500. Labai džiaugiasi.
Dabar skaitau, kad Jankūnas irgi gerai daro, nežinau net,kuris iš jų geriau. Jie kartu dirba.
Atsakyti
Labutis,
Norėčiau pasikonsultuoti tokiais su plastika susijusiais klausimais.
Gal kas žino apie sugicharos gydytojus:Dainių Balčiūną ir Darių Radzevičių. Norėdamakažką daryti norėčiau būti tikresnė.
Iš anksto dėkoju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilit1111 @ 2013 07 24, 17:52)
Labutis,
Norėčiau pasikonsultuoti tokiais su plastika susijusiais klausimais.
Gal kas žino apie sugicharos gydytojus:Dainių Balčiūną ir Darių Radzevičių. Norėdamakažką daryti norėčiau būti tikresnė.
Iš anksto dėkoju. 4u.gif



Labas!

Man labai sudėtinga sekti temas supermamose, tuo labiau intensyviai dalyvauti pokalbiuose, nors paskaitau, kuo mergaitės dalinasi.
Ketvirtadienį jau guluosi po lempomis pas D.R., tai jeigu bus aktualu, galėsiu brūkštelti, kaip viskas atrodo. Kiek skaitau, dauguma merginų dedasi silikoninius, bet aš pasirinkau fiziologinį skystį. tikiuosi nenusivilsiu.
Atsakyti
QUOTE(edasgi @ 2013 06 26, 09:03)
Sveikos,labai daug darbu sugriuvo vienu metu,tad nelabai galiu prisijungti daznai. Vakar suzinojau kad dar viena pazystama daresi krutines op. As jau labai laukiu kada,esu optimiste visada,tad manau kad man neskaudes labai ir viskas bus gerai;))) tik va del to dydzio galvoju ar 275ml ar 295ml na bus aisku viskas per paskutine konsiltacija. Diena pries op. Tada ir nuspresim su gydytoju. Esu tokia is tu ramesniu moteru(merginu) ir nelabai noriu kazkam akis labai badyti,tiesiog kad butu grazu. Tik gaila atostogu,tik karta gryztam per metus,o CIA negausiu nei pasimaudyti,nei kokteiliu pagurksnoti,pirteles ir t.t bet grozis reikalauja auku;)
Geros dienos visom!!!!!!!!


Labas, greičiausiai jau Esi su naujais papuliais smile.gif įdomu, tai kokį dydį apsisprendei dėtis ar 275 ar 295?? o koks pas tave pats sudėjimas? ir kokio dydžio gavosi?
Atsakyti
sveikos merginos. norejau pasiteirauti, o kaip su apmokejimu? neturiu dideliu pajamu, galvoju gal imti issimoketinai tokia operacija, nes jau baisiai kompleksa varo maza krutine:/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdelike: 29 rugsėjo 2013 - 20:37