Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio veido išbėrimas

QUOTE(srauni_upe @ 2010 02 16, 19:59)
Taigi karvės pienas vienas dažniausių alergenų. Jei pati jo privartoju (maitinu MP) tai kartais dukrytę paberia. O čia karvės pienų leliuką girdot. Nu ir kap taip sugalvojat šiais laikais...

O dėl skalbimo miltelių, tai pasieškokit ko natūralesnio..... Dabar didelis pasirinkimas.

O kodėl taip piktai? Juk mišinukai brangūs, ir ne visos mamytės jį įperka. Ieško pigesnių būdų. Reikėtų pirma paklausti kodėl naudoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai manau, kad mama visada pati jaučia, kas yra geriausia jos vaikui. Ir jeigu ji sako, kad vaikas "auga kaip ant mielių" ir puikiai jaučiasi - tai vadinasi viskas tvarkoj thumbup.gif . Kitaip ji pajaustų kad yra problemų ir jieškotų kitokių sprendimų. Mamos nuojauta yra galingiausias dalykas 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, su pavasariu Mamytes 4u.gif
Pasibedavosiu ir as mums jau senokai kai buvom 5men ant blauzdeliu atsirado nedideli issausejimai, ant abieju kojiciu po viena, pamaniau, kad nuo baseino vandens ir vis patepdavau bepantenu, bet nepraejo. Paklausiau pedetres ar nereiketu labiau sunerimti, ji sake kad nieko cia baisaus tiesiog sauseja nuo vandens ir sake po maudyniu tepti aliejum ar tuo paciu bepanteno tepalu. Tepu kiekviena karta keiciant sauskelnes ir maudant ipilu i vandeni aliejuko ir mums tik blogeja viskas pleciasi ir jau atsirado ant rankyciu, eisiu vel pas gyditoja, jau rimtai pasidare neramu, blogiausia, kad pas mus su odos gyditojais deficitas, teks pavaziuot kur kitur gal kas rekomenduotu kur geriausia kreiptis g.gif
O gal kamnors buvo ar yra panasei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Calgana: 13 kovo 2010 - 14:05
QUOTE(Calgana @ 2010 03 13, 13:02)
Laba diena, su pavasariu Mamytes 4u.gif
Pasibedavosiu ir as mums jau senokai kai buvom 5men ant blauzdeliu atsirado nedideli issausejimai, ant abieju kojiciu po viena, pamaniau, kad nuo baseino vandens ir vis patepdavau bepantenu, bet nepraejo. Paklausiau pedetres ar nereiketu labiau sunerimti, ji sake kad nieko cia baisaus tiesiog sauseja nuo vandens ir sake po maudyniu tepti aliejum ar tuo paciu bepanteno tepalu. Tepu kiekviena karta keiciant sauskelnes ir maudant ipilu i vandeni aliejuko ir mums tik blogeja viskas pleciasi ir jau atsirado ant rankyciu, eisiu vel pas gyditoja, jau rimtai pasidare neramu, blogiausia, kad pas mus su odos gyditojais deficitas, teks pavaziuot kur kitur gal kas rekomenduotu kur geriausia kreiptis g.gif
O gal kamnors buvo ar yra panasei?


Panašu į vaikiška dermatitą. Manau, kad būtinai reikia gydyti. Bepantenas ar kas kita čia nepadės... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalyte4 @ 2010 03 13, 18:38)
Panašu į vaikiška dermatitą. Manau, kad būtinai reikia gydyti. Bepantenas ar kas kita čia nepadės... schmoll.gif

Bet kai yra dermatitas niezti, vaikelis kasosi, o mes nejauciam jokio diskonforto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Calgana @ 2010 03 13, 15:02)
Laba diena, su pavasariu Mamytes 4u.gif
Pasibedavosiu ir as mums jau senokai kai buvom 5men ant blauzdeliu atsirado nedideli issausejimai, ant abieju kojiciu po viena, pamaniau, kad nuo baseino vandens ir vis patepdavau bepantenu, bet nepraejo. Paklausiau pedetres ar nereiketu labiau sunerimti, ji sake kad nieko cia baisaus tiesiog sauseja nuo vandens ir sake po maudyniu tepti aliejum ar tuo paciu bepanteno tepalu. Tepu kiekviena karta keiciant sauskelnes ir maudant ipilu i vandeni aliejuko ir mums tik blogeja viskas pleciasi ir jau atsirado ant rankyciu, eisiu vel pas gyditoja, jau rimtai pasidare neramu, blogiausia, kad pas mus su odos gyditojais deficitas, teks pavaziuot kur kitur gal kas rekomenduotu kur geriausia kreiptis g.gif
O gal kamnors buvo ar yra panasei?

Mums taip pat panasios bedos su odyte,kaip buvom pas gydytoja,tai ji sake kad gali buti alergiska,o kadangi as maitinu MP,tai reik kaskiek prisiziuret maista 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cipita @ 2010 01 24, 15:02)
Sveiki,

Norejau paklausti, gal kas esate susidure su sia broblemele.
Mano mergaitei pradejo berti veiduka, as pati maitinu krutine ir 1-2 kartus per para dar damaitinu misinukais HIPP melyna ir ruzava pakuote, kur skirta nuo gimimo,bet nuo to negali buti, nes jau nepirma diena juos duodu, o pati stengiuosi ziureti savo maista, nesuprantu nuo ko ja pabere.
Pabere  tik pries savaite. Gal galejo nuo johnson baby lavandu aliejaus, dar geriu kmynu arbata del pieno, pradejau neseniai, gal ji elergiska kmynams... ?

laukiu jusu patarimu, kaip padeti savo mazylei  g.gif

Cia daugeliui taip nutinka nes pildosi veidukas!!! Nedaryk nieko savaime praeis!!!
Atsakyti
Sveikos,

Ziurejau ir as ta nuododa, kur isbertas mazylis "pademonstruotas". Tai toks ispudis, kad mano sūnelis nufotkintas. Tik pas mane nera tu baltu taskeliu - tiesiog mazyciai raudoni spuogeliai ant kaktos, smilkiniu ir zanduku.
Tai cia kaip suprantu, jau nebus tas hormoninis berimas. Cia jau matyt nuo maisto. Ar teisingai suprantu?
Nuo ko reiketu pradet ribot maista? Kaip geriau, atsisakyt iskart visu galinciu alergizuot produktu ir paskui ivedinet po viena? Ar dabar nadyt nevalgyt kazkurio vieno ir ziuret - mazeja berimu ar ne?
Atsakyti
Mano 3 savaičių mažylį labai spuogais išbėrė (tiesa sakant nuo gimimo turėjo spuogelių, bet kuo toliau, tuo daugiau jų randasi), ne tik veiduką, bet ir visą galvytę ir net krūtinę. Gydytojas (mes ne Lietuvoj) sako atsiet cia normalu, atseit dėl hormonu. Nu bet aš negaliu žiūrėti kaip baisiai jis išbertas, blogiau negu pas paauglius būna. Ar jūsų mažyliams irgi taip buvo? Ką darėte? Ar keitėte savo mytybą, arba gal skalbimo milteliu, ar padėjo? O gal tikrai normalu (nors man neatrodo normalu)???
Atsakyti
taip ir mano dukryte buvo isberta, ir jie po truputi plito, tai gydytoja liepe su vandeninio fuxini tirpalu patepti virsuneles (bet jei jus ne Lietuvoj tai gal ir nera tokio pirkti, ji gamybinese vaistinese parduoda), ir isnyko savaime nes jau ne tik ant veiduko bet ir ant ausyciu, galvytes buvo, sako kad turi isnykti savaime na nezinau gal...
Atsakyti
nomalu ir nieko daryti nereikia. Isnyks kazkur apie 1,5 men. savaime.
Atsakyti
na, tie spuogai visokie buna... mes ir turejom spuoguciu, tai vandenuko su soda tirpaliuku su vatyte patepdavau, uztraukdavo kazkiek, paskui patys pranyko.
Atsakyti