Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio veido išbėrimas

Paberia ir mano dukryte,gyd. liepe veido odele ir ne tik,tinka ir kuneliui, tepti su Linola tepalu.Pastebejau,kad berimas tikrai nyksta.
Atsakyti
JAigu oda sausoka, tai lab smagus Chicco kremukas veidui.
Atsakyti
sveiki!
mano mazajai yra 1menuo bet vis dar vargstam su veiduko berimu, galvojau gal nuo rubeliu, bet beria tik veiduka tai sita atmeciau, pirstynytes keiciu 2 kartus per diena. is pradziu maitinau aptimil maisteli, paskui pakeiciau cow gate kaip ir sumazejo, dabar vel, gal kam taip yra buve (savo mazyliams), ar gali buti, kad tuo hippi arbateles - pankolio. gal tai alerginis berimas, kaip suprasti ar tai alergija.
Aciu uz komentarus.
Atsakyti
QUOTE(Genovaite1984 @ 2012 10 17, 14:35)
sveiki!
mano mazajai yra 1menuo bet vis dar vargstam su veiduko berimu, galvojau gal nuo rubeliu, bet beria tik veiduka tai sita atmeciau, pirstynytes keiciu 2 kartus per diena. is pradziu maitinau aptimil maisteli, paskui pakeiciau cow gate kaip ir sumazejo, dabar vel, gal kam taip yra buve (savo mazyliams), ar gali buti, kad tuo hippi arbateles - pankolio. gal tai alerginis berimas, kaip suprasti ar tai alergija.
Aciu uz komentarus.


Naujagimių bėrimo rūšis – milija. Ji pasireiškia gelsvais arba balsvais mazgeliais ant veido (dažniausiai – ant šnervių, kaktos ir skruostų).
Nevarkit smile.gif, apie pusantro - du mėnesius praeis savaime, jei tai raudoni spuogučiai su baltom viršūnėlėmis. Jų tai sumažėja, tai padaugėja - apie du mėnesius praeina.
Atsakyti
QUOTE(Maziuuke @ 2012 09 19, 23:01)
Mes irgi susidureme su berimo problemele,mums septintas menesiukas eina ir veiduka pabere oda tose vietose tokia sausa jau nebezinau kokias priemones naudoti,nes niekaip nepraeina... g.gif  gal jus ka patarsite kaip tose veiduko vietose odele drekinti nes manau kad cia del tu vietukiu issausejimo atsirado si problema.


Visi vaikai skirtingi, vienintelio recepto nėra... Mano mažylei kažkada padėjo paprasčiausias taukmedžio sviestas, šaltalankių aliejus, medetkų arba lakišiaus žolės nuoviras.
Atsakyti
QUOTE(Genovaite1984 @ 2012 10 17, 13:35)
sveiki!
mano mazajai yra 1menuo bet vis dar vargstam su veiduko berimu, galvojau gal nuo rubeliu, bet beria tik veiduka tai sita atmeciau, pirstynytes keiciu 2 kartus per diena. is pradziu maitinau aptimil maisteli, paskui pakeiciau cow gate kaip ir sumazejo, dabar vel, gal kam taip yra buve (savo mazyliams), ar gali buti, kad tuo hippi arbateles - pankolio. gal tai alerginis berimas, kaip suprasti ar tai alergija.
Aciu uz komentarus.

Manajam irgi pabere veiduka bet tai yra prakaitinis berimas, dienom daugiau ar tai maziau buna, stengiuosi neleist perkaist, rytais veiduka prausiu ramuneliu nuoviru, lyg ir praeina. Daktare pasake jog nieko blogo. Geriam ir mes pankoliu arbata, naudojam aptamil.
Atsakyti
Labas,

Gal susidūrėte su tokia situacija. Mano berniukui 3 mėn. ir savaitė. Valgo tik mano pieną nieko daugiau, nei arbatėlių, nei vandens - nieko, tik pieną. Jau gimęs buvo pabertas rausvom dėmelėm visas kūnelis, kitą dieną atsirado baltų tokių mazgelių, gydytoja nuramino (pediatrė ligoninėje dar), kad čia viskas normalu, labai daug kam taip būna - sutinku. Bėrimas nuo kūno iš tiesų savaitės bėgyje liovėsi, ant veiduko - ne. Baigiantis pirmam mėnesiui labai labai išbėrė galvytę, plaukų sritį, ausis, veiduką, šlapavo, šašiukai užsidėjo, žodžiu, turbūt tvarkėsi hormonai, fiziologiškas bėrimas, gydytoja sakė riboti baltymus - praeis. Tas siaubingas bėrimas liovėsi, tepiau Linola, Emolium, kartais Cutibaza kremukus. Nu bet veidas vistiek netapo švarus, kakta ties plaukų sritim sausa, šalia ausyčių, netoli smilkinių šiek tiek paberta, žandai taip pat. Bėrimas toks nesuprasi, atrodo lyg puslyčių yra, kiti spuogeliai tokie kieti, vietomis šiurkštoka, šerpetoja, vaikui verkiant, ar kitaip susierzinus parausta labiau, miegant, būnant ramiau odelė nurimsta, matosi tik spuogeliai. Valau odelė lakišių arbata, tepu emolium. Kartais tik arbata. Vengiu valgyti alergizuojančių produktų: kiaušinių, pieno, grietinėlės, kavos, cukraus, makaronų, visko iš kvietinių miltų, citrusinių vaisių, vištienos, veršienos, jautienos, žuvies,... miega nesiliesdamas prie pūkinės pagalvės. Auginam katiną. Pas gydytoją nėjom dėl epidemijos, kviesti į namus irgi strioko nėra. Bet nebeišmanau kas gali alergizuoti tik veidą. Atrodo maudosi tik su babe vonios emulsija.
Atsakyti
Mano dičkiui irgi bėrė tik veidą. Kad tai alergija tai 100 proc. Čia jau ne odelės valymasis nuo hormonų. Lakišiaus naudoti nepatariu, jis labai sausina odelę. Aplamai alergiška veido oda nemėgsta nei vandens nei kitų skysčių. Aš tepdavau Bepanten tepalu. Šiaip dermatitas taip greit nepasitraukia, nors vaikas ir nebekontaktuoja su alergenais ar nebegauna jų per mamos pieną. Kai man trukdavo kantrybė ir matydavau kad bėrimų vietose tuoj tuoj bus žaizdos, tiesiog vaistinėlėj turėjau Premandol tepalo (jis hormoninis), išspausdavau viena dalį jo ant savo delno, tada dvi dalis bepanteno, viska pirštu išmaišydavau ir pora kartų dienoje plonu sluoksniu patepdavau odelę kur pabertą. Aišku tai buvo su alergologės rekomendacija, pati to nebūčiau sugalvojus. Nes atsiradus žaizdoms dar ir antibiotinius tepalus tektų naudoti.
Sėkmės ir daug kantybės Jums, tik nenumokit ranka ir neapsiribokit pediatrės pasakymais kad tai praeis. Patarčiau geram alergologui pasirodyti. O kad pati laikotės dietos tai tikrai šaunu, tai vienitelis kelias užkirst alergenams veikti Jūsų vaikutį.
Atsakyti
Kartais atrodo tuoj pasiduosiu, tiek to tas mamos pienas jei tiek problemų, imsiuos mišinukų, bet tada gali atsirasti laktozės netoleravimas, galbūt mišinukai netiks, kol surasiu savo... O mamos pienas - artumas, bet kada, šiltas, kiek nori, o gal beria ne nuo maisto, gal dulkių erkutės, daug minčių... Kas rytą pabudus išanalizuoji veiduką, kur atsirado nauji, kur sumažėjo,... Žodžiu, noriu maitinti vaiką natūraliai - teks pavargti smile.gif Laukiu vizito pas alergologą, gal tada baigsis mano pamąstymai smile.gif Bet bijau, kad aplankyt reiks ne vieną, nes jie mėgėjai greit uždėt diagnozę "atopinis dermatitas" ir pasako "vengti VISKO kas gali alergizuoti".

Ačiū Bevarde už atsakymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(r.paulauskyte @ 2013 02 14, 17:55)
Bet bijau, kad aplankyt reiks ne vieną, nes jie mėgėjai greit uždėt diagnozę "atopinis dermatitas" ir pasako "vengti VISKO kas gali alergizuoti".



Jau geriau toks patarimas, nei patarimas"nekreipt dėmesio, gal praeis". Prėjau tikrai sunkų kelią augindama pirmąjį vaikutį. Su antru buvo lengviau, nes jau žinojau, kad be mano valios visa tai tikrai nepraeis, ir kad tai tikrai ne niekis. Jei vaikas yra alergiškas ir jei vis tik jam atopinis dermatitas, pieno mišiniai gali tik pakenkt. Retas atvejis kad vaikas būtų alergiškas mamos, kuri stropiai laikosi hipoalerginės dietos, pienui, o jei ir būna alergiškas tai vadinasi jį alergizuos visi mišiniai, apart tu specialių karčių, neskanių hidrolizuotų baltymų mišinukų. Bet dietos reikia laikytis labai labai stropiai. Sunku, bet reikia suvokt kad tai laikina, kad taip visada nebus ir po kiek laiko vėl grįšit prie savo įprastos mitybos, o vaikutį išsaugosit sveiką. Kitas pliusas, hipoalerginė dieta labai padeda atstatyti kūno formas po gimdymo. Atminkit, kad ne maisto kiekyje ir maisto riebume ar kame kitame slypi geresnė mamos pieno gamyba. Svarbiausia nusiteikimas.
Neapsigaukit mamos, manydamos, kad jei beria tik vaiko veiduką, tai ne alergija ir ne dermatitas. Mano vaiko veidukas sulaukus 6 mėn buvo viena šlapiuojanti žaizda, baisu buvo žiūrėt, o visas likęs kūnelis buvo švarutėlis.

Pirmą mėnesį gali būti vadinamas kudikystės bėrimas kai spuogeniai būna tokie kaip inkštiriukai su balta galvute, bet jei tų baltumų nesimato, jei bėtimas tik rausvas, kartais sausokas, kartais pablukęs bet užčiuopiamas- tai jau dermatitas. Dar vienas svarbus alergijos požymis tas- kad pirma paberti arba išsausėję būna vaikučio smilkiniai, tai rodo alergija pieno baltymui, o tų baltymų yra labai daug kur.

Atsakyti
mano mergytei irgi paberta galvytė - skruostukai, apie ausytes, ant spranduko. Ir šiaip kartais plaukučiuose ant galvytės kur atsiranda. Pirmą mėnesiuką jau buvo pabėrę, bet lyg ir praėję buvo kuriam laikui. O dabar jau 1,5 mėnesiuko ir vėl pradėjo berti tokiais gelsvais spuogučiais, būna paraudę, bet kai pamiega tas paraudimas praeina. Galvoju gal per daug pieno produktų vartoju (manų košė, jogurtai, sūris) unsure.gif Reiks pabandyt kuri laika nevalgyt, nes jau kokia savaitėlę vis naujų atsiranda g.gif
Atsakyti
Mano dukrytei mazdaug antra gyvenimo savaite isbere kaktyte ir skruostus mazais spuogeliais, ant skruostu buvo su virsunelemis. aisku issigandau,kad nebutu dermatitas, bet odos paraudimo nebuvo, tik tie spuogai. nieko netepiau, tik kelis kartus per diena valiau virintu vandenuku, ir mazdaug per menesi issivale odele, dabar grazute, svelnute (mergytei 2men ir savaite dabar) thumbup.gif
Atsakyti