Įkraunama...
Įkraunama...

Anstoliai ir skolų išieškojimo agentūros

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 28, 17:46)
neisko,lauks kol zmogus prades dyrbti.Arba igys kazkoki turta.

bet kaip jie suzinos??? bigsmile.gif gal man kazkas 100 000 lt padovanos ir as iskart nuimsiu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(M E M O R Y @ 2011 10 28, 17:49)
bet kaip jie suzinos???  bigsmile.gif  gal man kazkas 100 000 lt padovanos ir as iskart nuimsiu.  g.gif

tai vat kad reikia iskart nuiminet,vyras buvo skolingas uz taloneli,buvo anstoliams paduota,jis gaudavo soc.pasalpa,todel nuimti negalejo,kai deklaravo pajamas jam turejo grazinti pinigu,kai gavom pinigus iskart nuemem ir anstoliai nespejo smile.gif o tai tai jie tikrina ar niekur nedirbi,ar saskaitoj kazkokiu pinigu nera ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 28, 17:52)
tai vat kad reikia iskart nuiminet,vyras buvo skolingas uz taloneli,buvo anstoliams paduota,jis gaudavo soc.pasalpa,todel nuimti negalejo,kai deklaravo pajamas jam turejo grazinti pinigu,kai gavom pinigus iskart nuemem ir anstoliai nespejo smile.gif o tai tai jie tikrina ar niekur nedirbi,ar saskaitoj kazkokiu pinigu nera ir t.t.

kazkaip itartinai lengva issisukti tada g.gif . tai va as dabar laukiu ...ar laisko, ar iskart aresto. nes skola "solidariai abiem" . savo puse geruoju mokeciau, bet ne uz abudu gi man moket. o nuims tikrai visa suma kas tures. Jau ruosiuosi kai ka padaryti man. Bet jei tikrat ir as atnesiu visas pazymas kad gaunu TIK pasalpas... gal ne arestuos.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M E M O R Y: 28 spalio 2011 - 16:59
Sveikos,
kas žino, kaip grąžinti pinigus, kurios paskolinau vienam niekšeliui pagal paprastąjį vekseli. Byla guli pas antstolį jau dviejus metus ir antstolis sako, kad nieko negali padaryti, jis atseit neturiu legaliu pajamu ir turto. Aš tikrai žinau, kad jis turi ir pajamų ir turto, tik neoficialaus.
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2011 10 28, 21:00)
Sveikos,
kas žino, kaip grąžinti pinigus, kurios paskolinau vienam niekšeliui pagal paprastąjį vekseli. Byla guli pas antstolį jau dviejus metus ir antstolis sako, kad nieko negali padaryti, jis atseit neturiu legaliu pajamu ir turto. Aš tikrai žinau, kad jis turi ir pajamų ir turto, tik neoficialaus.


Antstolis is to, kas neoficialu, neisieskos
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2011 10 31, 22:05)
Antstolis is to, kas neoficialu, neisieskos


Tai jau supratau, o kaip man įrodyti, kad jis turi pajamų? Šio metu jis jau puse metu oficialiai įdarbintas įmonės FABRIKO direktoriumi. Ir per tą laiką negavau nei cento. Antstolis man paaiškiną, kad atseit jis įsidarbino, bet įmonė nevykdo veiklos. Aš skambinau ir iš manęs priėmė užsakymą. tai vadinasi vykdo veiklą g.gif
ka daryti?????
Papildyta:

O šiaip, kaip žmogų paveikti. Juk žino, kaip mes sunkai gyvenam ir piktybiškas negrąžina.
Atsakyti
laba diena turiu toki klausima i kuri niekur negaliu surast atsakymo.Mano brolis moka anstoliams kas menesi po 20% is algos.Praeita menesi pas ji pasikeite darbas,tai yra tik pavadinimas pasikeite bet darbdavis tas pats.Anstole arestavo jam saskaita nes sako kad ji nemato kad jis gavo alga.Is jo darbo paskambino buhaltere viska paaiskino jam aresta nueme bet nueme ir pilnai visa alga.Jis lauke savaite bet algos jam taip ir negrazino.Jis paskambino siandien paklause kada grazins pinigus,o jie pasake kad algos isvis negrazins nes reikejo anksciau ateit parasit prasyma del pinigu grazinimo.Tai vat nezino dabar kaip ir uz ka gyvent iki kitos algos.O kur reikia kreiptis kad issiaiskinti ar anstole turi teise nuimt visa alga o ne kaip sutarta 20%?
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2011 11 03, 14:15)
laba diena turiu toki klausima i kuri niekur negaliu surast atsakymo.Mano brolis moka anstoliams kas menesi po 20% is algos.Praeita menesi pas ji pasikeite darbas,tai yra tik pavadinimas pasikeite bet darbdavis tas pats.Anstole arestavo jam saskaita nes sako kad ji nemato kad jis gavo alga.Is jo darbo paskambino buhaltere viska paaiskino jam aresta nueme bet nueme ir pilnai visa alga.Jis lauke savaite bet algos jam taip ir negrazino.Jis paskambino siandien paklause kada grazins pinigus,o jie pasake kad algos isvis negrazins nes reikejo anksciau ateit parasit prasyma del pinigu grazinimo.Tai vat nezino dabar kaip ir uz ka gyvent iki kitos algos.O kur reikia kreiptis kad issiaiskinti ar anstole turi teise nuimt visa alga o ne kaip sutarta 20%?


eikit pas antstoli ir aiskinkites. CPK numato, kad skolininkas turi pareiga AKTYVIAI dometis vykdymo eiga. Tai, kad pasikeite darbovietes pavadinimas, galejot antstoli informuoti is karto. Jis nezino, kad tai ta pati buvusioji darboviete, kadangi VSDFV atsakyme jau rodo kita.. o saskaitos israsa ar pazyma is darbovietes galejot pateikt ir anksciau, bet siaip jei pinigai dar nepervesti isieskotojams, visa tai dar galit padaryt.
Atsakyti
Sveiki mano situacija tokia padaviau i teisma ant vaiko tevo del alimentu. Teismas skyre laikina globa po 300lt. Ta pacia diena nuejau pas anstaliu kad uzvestu bila sumokejau 200lt jiems. Praeina meto atvazioju klausiu nu kaip reikalai atsako nu zinot mes nerandam jo darbovietes nera kaip laiska perduot. Buves dirba marsrutiniam taksi alga rodo sodrai 800lt teismas patvirtino. Tai va atvazioju po 2 sav. nu sakau kaip reikalai? Atsako nu laiska perdavem laukit. Atvazioju po 2 sav. dar karta sakau gavau pavedima 200lt kas tai? Atsako tai uz musu paslaugas buves sumokejo anstolems jie man pravede nu sakau o kur po 300lt?Sako cia jau ne musu problemos skambinkit i jo darboviete buhalterei ir klauskit? As soke kad daryt? Laikina globa paskyrta nuo 09 men. Ar as turiu skambin ir ieskot buhalteres?
Atsakyti
Sveiki,
norėčiau paklausti ne apie savo,bet kito asmens bėdelę.Turi pas anstolius beveik 4000lt.skolą.Atlyginimas kažkur 1200lt.Nuo minimo nuskaičiuoja 20proc.,o kas virš minimumo 70proc.Trečias mėnuo nuskaito 620-640lt.pragyvenimui lieka 500lt.Auga du nepilnamečiai vaikai,pragyvenimui neužtenka,anstolė nesileidžia į kalbas.Ar yra kokia galimybė kur nors kreiptis?Visgi ir mokestis už darželį ir vežiojimas vaiko,nes atstumas didelis,kitas vaikas pradinukas.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 28, 17:52)
tai vat kad reikia iskart nuiminet,vyras buvo skolingas uz taloneli,buvo anstoliams paduota,jis gaudavo soc.pasalpa,todel nuimti negalejo,kai deklaravo pajamas jam turejo grazinti pinigu,kai gavom pinigus iskart nuemem ir anstoliai nespejo smile.gif o tai tai jie tikrina ar niekur nedirbi,ar saskaitoj kazkokiu pinigu nera ir t.t.

Anstoliai uždeda areštą ant sąskaitoje esančių lėšų arba tiesiog ant visų jūsų turimų sąskaitų. lėšos į sąskaitą patenka, ir tada anstoliai nusirašo jas.
QUOTE(tatjana557 @ 2011 11 08, 21:37)
Sveiki mano situacija tokia padaviau i teisma ant vaiko tevo del alimentu. Teismas skyre laikina globa po 300lt. Ta pacia diena nuejau pas anstaliu kad uzvestu bila sumokejau 200lt jiems. Praeina meto atvazioju klausiu nu kaip reikalai atsako nu zinot mes nerandam jo darbovietes nera kaip laiska perduot. Buves dirba marsrutiniam taksi alga rodo sodrai 800lt teismas patvirtino. Tai va atvazioju po 2 sav. nu sakau kaip reikalai? Atsako nu laiska perdavem laukit. Atvazioju po 2 sav. dar karta sakau gavau pavedima 200lt kas tai? Atsako tai uz musu paslaugas buves sumokejo anstolems jie man pravede nu sakau o kur po 300lt?Sako cia jau ne musu problemos skambinkit i jo darboviete buhalterei ir klauskit? As soke kad daryt? Laikina globa paskyrta nuo 09 men. Ar as turiu skambin ir ieskot buhalteres?

Skambinti tai dar nieko, mane anstolis nusiuntė į ex. darbovietę, kad buhalterė išduotų pažymą, kad neišskaičiuoja alimentų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ravesa: 29 lapkričio 2011 - 18:25
Labas vakaras. Norėčiau,kad kas išmanantis pakomentuotų situaciją, ar teisėti antstolio veiksmai?
Vyras ėmė paskolą, aš buvau laiduotoja. Krizė, neteko darbo,bla, bla bla...Teismas priteisė solidariai mokėti 500Lt kasmėnesį. Šio teismo sprendimo vykdyti negalėjom, tai patekom pas antstolį. Vykdomasis raštas skolos išieškojimui išduotas balandžio mėnesį, tačiau mes apie tai nieko nežinom. Tik rugsėjo mėnesį kiekvienam atskirai pradėjo plaukti iš antstolio laiškai apie areštuojamą turtą,sąskaitas,varžytines. Skolą išieško jau ne 500Lt solidariai, o iš kiekvieno po 500. Vyras kaip tik balandy pradėjo dirbti, tai jam nuo minimumo atskaito 20proc., o nuo kas liko 70 proc. Kadangi pas mus du mažamečiai vaikai, tai viena iš antstolio padėjėjų prasitarė,kad būtų galima atskaitymo procentą sumažinti iki 10 ir 50, tačiau pats antstolis atsisako tai daryti,motyvuodamas,kad nuo balandžio iki rugsėjo yra susikaupusi skola(jis pats sako,kasvykdomąjį raštą gavo rugpjūčio mėn.).
Tai ir norėjau paklausti, ar viskas čia skaidru ir ar antstolis galėjo vienai skolai išieškoti užvesti dvi bylas?
ačiū
Atsakyti