Įkraunama...
Įkraunama...

Panemunė - Šančiai

QUOTE(Ziviliuxas @ 2010 01 28, 14:07)
drinks_cheers.gif  kai name gyvenam tai lengviau tik to rengimosi kiek  doh.gif  biggrin.gif

taip taip apie šitą mamytę  4u.gif

Mes irgi sava kiema turim ax.gif tai ir lakstom i lauka keliom minutem doh.gif
QUOTE
Lauri04, smagu kad taip arti prie Nemuno gyvenat  ale ta Kranto aleja tai ilga  karta ejom su vyru paziuret naujai statomo namo joje (jau pastatytas)... tai kol priejom... ilga

mes beveik prie to namo ir gyvenam mirksiukas.gif , ties mazeikiu gatve ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

siandien koks oros bjaurus doh.gif jei ne darbas,tai buciau mielai visa diena namie sedejus biggrin.gif nieko,ryt laisva, gal pamiegosiu bent iki kokios 9val,nes mano mazius siaip megejas keltis anksti biggrin.gif

Lauri, koseja vis dar labai ir slogyte laikosi. Ir siaip visas toks nesavas, mieguistas. Rytoj pas gydytoja keliaujam, gal kokiu vaistuku geresniu paskirs. Dekui,kad pasiteiravai 4u.gif

Ziviliuxas sveika prisijungus 4u.gif as saviski vedu i darzeli prie onkologinio, bet kur tie sodai tai irgi nelabai gaudausi blush2.gif biggrin.gif

Lauri, mes vasara megstam dviraciais pakrante vazinetis thumbup.gif ir takelis netrumpas ir su vaiku sustojus galima ir pabegioti ir pazaisti su smeliu thumbup.gif o gamtovaizdis pro langa atsiveria superinis, ypac ziema jauciu,kaip grazu gyvenantiems visai salia pakrantes wub.gif thumbup.gif

Ten man tik 2 namai isimine - vienas toks visas zalias,vasara jis vos ne su zaluma aplink susilieja ir kitas, kur baseiniuka turi - man ju pavesine laaabai grazi wub.gif

Atsakyti
ačiū mergaitės už šiltą priėmimą 4u.gif

sveikatėlės ligoniukams 4u.gif

tikiuosi gyvai susipažinsim kai atšils darysim kur gamtoj meetą bigsmile.gif aš visur keliauju su auto nes gabaliukas nuo kelio, o transportas joks nevažiuoja tik iki onkologinio, tai aš galėsiu bet kur atlėkti ir pasivaikščioti ar pasimeetinti mirksiukas.gif

o darželį dičkė lanko petrašiūnuose, ten gyvenom pas tėvus kol statėmės namą, o dabar patogu kad man nereikia važiuoti pasiimti paima mano mama ir "perduoda" vyrui grįžtant iš darbo ax.gif mūsų su mažyle pareiga ryte nuvežti sesutę, o kai toki orai doh.gif tai sėdim visos namučiuose ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif


kaip savaitgalį praleidot visos? smile.gif

mes tai penktadienį pas gydytoją apsilankėm, pasakė,kad jau sveikas žirnis mano,tai vakar ir šiandien lauke po porą gerų valandų praleidom thumbup.gif vakar buvom miške su rogutėmis - nuo kalniukų pačiuožinėjom, sniego angelus darėm, pasimėtėm, išmaudyta buvau sniege - žodžiu, super wub.gif o šiandien prie namo sniego seniu statėm, mažius grįžo žandais raudonais, patenkintas baisiai thumbup.gif vakare dar svečių turėjom, tai pirmas darbas buvo senius pro langą parodyti biggrin.gif

ryt jau į darželį keliaujam, nors dar bandė prieš miegą derinti,kad gal abu namie pabūkim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2010 01 31, 20:05)
Sveikutės  4u.gif
kaip savaitgalį praleidot visos?  smile.gif

mes tai penktadienį pas gydytoją apsilankėm, pasakė,kad jau sveikas žirnis mano,tai vakar ir šiandien lauke po porą gerų valandų praleidom  thumbup.gif  vakar buvom miške su rogutėmis - nuo kalniukų pačiuožinėjom, sniego angelus darėm, pasimėtėm, išmaudyta buvau sniege - žodžiu, super  wub.gif  o šiandien prie namo sniego seniu statėm, mažius grįžo žandais raudonais, patenkintas baisiai  thumbup.gif vakare dar svečių turėjom, tai pirmas darbas buvo senius pro langą parodyti  biggrin.gif

ryt jau į darželį keliaujam, nors dar bandė prieš miegą derinti,kad gal abu namie pabūkim  biggrin.gif

laba biggrin.gif , saunu kad pasveikot mirksiukas.gif .Mes savaitgali irgi lauke praleidom, roges, besmegeniai, viskas kas priklauso thumbup.gif . Smagu kad orai atsilo, galima ilgiau kieme pabut, grystam is lauko slapi ir pavarge, bet uztai laimingi thumbup.gif
Atsakyti
Ei panemunietes, kur dingusios visos g.gif
Atsakyti
Labas rytas,

ka veikiat ?


sirgaliukams sveikateles 4u.gif
Atsakyti
labas 4u.gif . Kazkaip ziauriai tingisi man siandien, tai va ir tinginiaujam dar blush2.gif . Eisim gal i kiema pasivaiksciot biggrin.gif . O ka jus gero veikinejat ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(lauri04 @ 2010 02 05, 13:22)
labas 4u.gif . Kazkaip ziauriai tingisi man siandien, tai va ir tinginiaujam dar blush2.gif . Eisim gal i kiema pasivaiksciot biggrin.gif . O ka jus gero veikinejat ax.gif .



pardavineju maziuko daiktus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Man siandien laisvadienis, maziaus i darzeli nevedziau,galvojau,kad nueisim iki misko su rogutemis ar kieme paduksim, dar drauge su mazu lelium aplankyti norejau, bet tik atsikele ir vel kosulys, temperatura 37 doh.gif nesuprantu, kokia bacila jis pasigavo verysad.gif

idedu kelias foto, savo maziu parodyti,neatsimenu ar rodziau jau kada nors biggrin.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE
Sveikutes 

Man siandien laisvadienis, maziaus i darzeli nevedziau,galvojau,kad nueisim iki misko su rogutemis ar kieme paduksim, dar drauge su mazu lelium aplankyti norejau, bet tik atsikele ir vel kosulys, temperatura 37  nesuprantu, kokia bacila jis pasigavo 

idedu kelias foto, savo maziu parodyti,neatsimenu ar rodziau jau kada nors 

laba, uzjauciu 4u.gif , bet ka padarysi, kai tokie orai, nieko keisto kad bacilos limpa doh.gif , mano maziuke tai slogytes vis kamuoja doh.gif
labai simpatiskas vaikinukas wub.gif
Atsakyti
SVEIKOS MAMYTES 4u.gif

Mes gyvenam sanciuose noretume prie jusu prisijunkti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyyliux: 07 vasario 2010 - 20:59