Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti, kai vaikas nesupranta žodelio NEGALIMA

QUOTE(valdenis @ 2010 02 23, 14:51)
o jai nenorit kad mazylis nekraustytu stalciu paskirkit viena stalciuka jam sudekit i ji jo daiktelius man tai padejo mazylei kiti stalciukai nerupejo biggrin.gif
Papildyta:
del musimosi ir musu dukryte pradejo mustis ir musa mazyli aiskinu kad jam popa ji vistiek savo daro  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



kad tevėlius muša-tai dar nieko, bet kai kūdikius-tai negerai blink.gif ir iš kur pas juos tiek jėgos?kaip duoda-tai žvaigždutės akyse pasirodo blink.gif draugė sakė, kad ją vaikas mušė iki 1,5 metų-tai man dar du mėnesiai liko bigsmile.gif
Atsakyti
musu dukryte tai aciu dievuliui nemusa broliuko stipriai vistiek pasakau kad negalima tada jau suduoda man o jai ne tai meto viska kas pasitaiko po rankele
Atsakyti
na o maniskis velniukas tai ziauriai musasi, kandziojasi, uz plauku ar auskaru tempia...nebezinau ir ka bedaryti verysad.gif niekas nepadeda...nei musimas nei aiskinimas kad negalima, skauda ir t.t. ir nezinau kada isaugs...jau 1.8 m. bet neatrodo kad ka suprastu kad negerai daro. Atrodo kad muzdamas mus pasitenkinima jaucia, kartais net kvatoja is dziaugsmo kad sudave... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
mes tikimes kad mazyle nustos mustis. nes jau reciau suduoda.kai laukiausi sunelio net negalvojau kad taip bus,mes jai pasakojome kad turesim leliuka ji dziaugesi,eidama miegoti visada apsikabindavo mano pilvuka pabuciuodavo sakydama jam labanakt be mano pilvuko neidavo miegoti uzmigdavo tik ji apsikabinusi. biggrin.gif kai grizome savaite tik buvo viskas gerai o jau paskui prasidejo neklausimas,musimasis.na taip ir tesias jau 3menesius.na ko noret pati ji dar mazute tik 2metukai.ir buvo mamytes dukryte nes musu tetis daug dirba velai tik gryzdavo kai ji jau miegodavo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatat @ 2010 02 24, 00:41)
na o maniskis velniukas tai ziauriai musasi, kandziojasi, uz plauku ar auskaru tempia...nebezinau ir ka bedaryti verysad.gif niekas nepadeda...nei musimas nei aiskinimas kad negalima, skauda ir t.t. ir nezinau kada isaugs...jau 1.8 m. bet neatrodo kad ka suprastu kad negerai daro. Atrodo kad muzdamas mus pasitenkinima jaucia, kartais net kvatoja is dziaugsmo kad sudave... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

tai jei jus musat vaika tai ir vaikas jus musa. Kitaip ir buti negali. Nes toks elgesys jam atrodo tinkamas, todel kad ir jus taip pat elgiates. Isivaizduokit kaip vaikui skamba jusu " negalima mustis" kai apsisukus pati ji musat.
Siaip maniskiai irgi musasi, musu nemusa, bet tarpusavy doh.gif tai kiek galiu sulaikau...bet tikrai nezinau kaip padaryt kad nesimustu...manau isaugs. Nors siaip visi turbut seses ir broliai pasimusa....
Atsakyti
tai taip pasibara sesutes ir broliukai nemanau kad jau pas kazka buvo taip kad nebutu vaikuciai susibare ne kartelio ar nesusimuse.visur pasitaiko kaip ir pas suaugusius.kai ir mes buvom vaikai bardavomes pikomes su savo sesutemis ar broliukais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valdenis: 24 vasario 2010 - 09:53
QUOTE(valdenis @ 2010 02 24, 10:52)
tai taip pasibara sesutes ir broliukai nemanau kad jau pas kazka buvo taip kad nebutu vaikuciai susibare ne kartelio ar nesusimuse.visur pasitaiko kaip ir pas suaugusius.kai ir mes buvom vaikai bardavomes pikpmes su savo sesutemis ar broliukais

na mes su vyru tai nesimusam lotuliukas.gif bet pasibaram zinoma smile.gif
Atsakyti
tai ir as nesimusu su vyru biggrin.gif niekada nesu jam sudavusi ar jis man.o pasibart tai visi nors karta esam susipyke smile.gif
Atsakyti
mes nei vaiko mušam, nei tarpusavy mušamės, bet lupt nuo vaiko gaunam-tai ojojoj blink.gif dar vyrui gerai, kad plaukų neturi, o mano kudlas rauna, kaip priklauso...kartais išgelbėja, kai pasakom "caca reikia darytti"-tada pradeda glostyti, bet neilgam...manau apskritai reikia daug aiškinti ir skatinti švelnumą...nes atrodo jie nesupranta, bet pasirodo daug jie supranta smile.gif...šiandien net nustebau...pasakiau, kad kamuoliuką įdėtų į žaislų dėžę-tai nuėjo, paėmė ir įdėjo bigsmile.gif apakus buvau bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki,


po ilgos pertraukos ir po labai labai ilgos žiemos kviečiu visus, kurie gyvena su vaikais, ir kurie domisi vaikų ir tėvų santykiais
į 4 valandų užsiėmimą MES IR VAIKAI.

Susitikimo vieta: Vilnius, Vrublevskio 4, įėjimas iš kiemo pusės.
Užsiėmimo kaina vienam dalyviui: 60 Lt .

Susitikimo laikas: 2010 m. vasario 26 d., penktadienis, 13 val.
Jei susidarys per didelė grupė, bus organizuojamas dar vienas užsiėmimas šeštadienį, vasario 27 d., 11 val.
Būtina išankstinė registracija: psichologe.ramuneETAgmail.com arba telefonu 868041916 (jei negalėsiu atsiliepti, parašykite SMS).

Užsiregistravę dalyviai elektroniniu paštu galės atsiųsti aktualius individualius klausimus, į kuriuos bus atsakyta po susitikimo.

Pagrindinės užsiėmimo temos:

* Ką daryti, kad santykiuose su vaikais vyrautų darna?
* Tėvų ir vaikų teisės ir pareigos: mitai ir realybė.
* Besąlyginės meilės vaikams puoselėjimas.
* Tėvų ir vaikų nesutarimai: mitai ir realybė.
* Meilės įrodymų svarba tarpasmeniniuose santykiuose.
* Kam reikalinga fizinė bausmė?
* Išsiskyrimo esmė ir vaikų išgyvenimai.
* Kam reikalingos taisyklės?
* Kokios savybės būdingos vaikams ir kur jos dingsta su metais?
* Tėvų lūkesčių tragedija.

Tėvų ir vaikų santykių psichologė
Ramunė Želionienė
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2010 02 24, 16:47)
mes nei vaiko mušam, nei tarpusavy mušamės, bet lupt nuo vaiko gaunam-tai ojojoj  blink.gif dar vyrui gerai, kad plaukų neturi, o mano kudlas rauna, kaip priklauso...kartais išgelbėja, kai pasakom "caca reikia darytti"-tada pradeda glostyti, bet neilgam...manau apskritai reikia daug aiškinti ir skatinti švelnumą...nes atrodo jie nesupranta, bet pasirodo daug jie supranta smile.gif...šiandien net nustebau...pasakiau, kad kamuoliuką įdėtų į žaislų dėžę-tai nuėjo, paėmė ir įdėjo bigsmile.gif apakus buvau bigsmile.gif

mano mazyle tai jau seniai tvarkosi savo zaisliukus o uz plauku niekada nera man tampiusi.db mazylei leidziu ir uzmigt su broliuku tai jau maziau kesinasi ji nuskriausti. kai keiciu jam sauskelnes tai leidziu padeti man tai dabar jau dziaugiasi broliuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(valdenis @ 2010 02 25, 12:59)
mano mazyle tai jau seniai tvarkosi savo zaisliukus o uz plauku niekada nera man tampiusi.db mazylei leidziu ir uzmigt su broliuku tai jau maziau kesinasi ji nuskriausti. kai keiciu jam sauskelnes tai leidziu padeti  man tai dabar jau dziaugiasi broliuku biggrin.gif


manau taip yra geriausiai..kai vaikas jaucia ir supranta, kad mamai labai reikia jo pagalbos! As darau lygiai taip pat.... 4u.gif
O kai mazius nesupranta zodelio NEGALIMA, ji tiesiog perjungiu i kita veikla..jug vaikai taip greitai uzsimirsta... 4u.gif
Atsakyti