Įkraunama...
Įkraunama...

Akušerė Božena Kačanovska

gimdziau pries menesi,buvau susitarus su gyd.Diliautiene ir papuoliau ant Bozenos pamainos,ji man buvo ta laika kaip mama lb rupinosi,kad maziau kenteciau,po visko atsidekojome ir jai.Aplamai buvo super komanda ir lb gera prieziura vgn.
Atsakyti
Sveikos,

noriu paklaust kiek idedate ivokeli? butent bozenai,jei taretes is anksto?
Atsakyti
QUOTE(NASA @ 2012 08 10, 14:23)
Sveikos,

noriu paklaust kiek idedate ivokeli? butent bozenai,jei taretes is anksto?


mane irgi domina sis klausimas, galima ir AZ 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, ir mane domina, kiek reiketu duoti ?
Atsakyti
Tai vat matau niekas neatsako. verysad.gif Nusprendziau ziuret pagal situacija. Koks gimdymas bus, ar bus jos budejimo laikas, ar teks is namu kviesti. O siaip pasakiau vyrui,kad po visko paklaustu, kiek mes skolingi arba jei ka duoti savo nuoziura...
Atsakyti
gimdziau prie 3 men. pasitaike akusere Bozena, na manau labai jau ji isgirta, tiesiog moteriskaite atlikineja savo darba, gimdziau gana ilgai, tai ji buvo kokius 6 kartus uzejusi, bet ateidavo greitai viska padarydavo (o kartais ir nepadarydavo, pvz kamuoli mes patys atsinesem is kitos gimdymo palatos) suprantu, kad butu buve daug gimdyviu, bet gimdziau as viena (buvo sestadienis) ir buvo kartais taip, kad vyras isviso eidavo kolidoriais ieskoti nors ko nors, kad paprasytu suleisti man nuskausminamuosius. ax.gif
Bet siaip as patenkinta visa gimdymo eiga, gal del to kad jokiu komplikaciju nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
Kaip supratau nieko nedavete? smile.gif
Atsakyti
na va pries pora savaiciu ir as pagimdziau. tariausi su gyd Bronium Zaliunu, o akusere pasitaike Bozena. jau buvau apie ja pasiskaicius tai galiu pasakyt tik tiek kad ji nuostabi akusere thumbup.gif ateidavo kai reikejo, buvo labai maloni, viska paaiskindavo, padrasino kai reikejo. kai gimdziau pirma dukryte mane kirpo, ir kaip visi sake turbut teks kirpt ir antraja gimdant, bet gydytojas uztikrino kad ar reiks kirpt priklauso tik nuo akuseres darbo, jei klausysiu ir vykdysiu visus jos nurodymus - pagimdysiu be jokiu kirpimu. TAIP IR BUVO!
rekomenduoju Bozena 100procentu thumbup.gif
Atsakyti
as irgi gimdydama suneli susipazinau su sia svelnia ir demesinga akusere. labai graziai kalbejo man apie gimdyma, drasino, kad nebedaug liko. del tam tikru indikaciju gimdymo metu reikejo stebeti vaisiaus tonus atidziau ir dazniau nei iprastai, beveik nuolat buvau apraizgyta, bet man paprasius, Bozena matavo toniukus man spyruokliuojant ant kamuolio. tas labai padejo istverti paskutini centimetra. aciu jai labai uz tai.
Atsakyti
Ir pirmąjį, ir antrąjį gimdžiau padedant šiai akušerei. Abiem kartais nesitariau iš anksto - tiesiog pasisekė. Ir už abu kartus galiu pasakyti AČIŪ jai už palaikymą, pagalbą ir puikų darbą. Ir apskritai, antru kartu pasitaikė fantastinė komanda - Božena ir gydytojas Razumas. Mano akimis - šaunūs medikai šauniai dirbantys savo darbą. Ačiū jiems dar kartą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*sirse* @ 2013 04 15, 22:24)
Ir pirmąjį, ir antrąjį gimdžiau padedant šiai akušerei. Abiem kartais nesitariau iš anksto - tiesiog pasisekė. Ir už abu kartus galiu pasakyti AČIŪ jai už palaikymą, pagalbą ir puikų darbą. Ir apskritai, antru kartu pasitaikė fantastinė komanda - Božena ir gydytojas Razumas. Mano akimis - šaunūs medikai šauniai dirbantys savo darbą. Ačiū jiems dar kartą  4u.gif


tai taip taip ))) si komanda pati geriausia. gimdziau pas razuma ir bozena,db vel gimdysiu.
dar pati atkeliavau i si pasauli padedama razumui )))
Atsakyti
Man atrodo jog galima issirinkti geriausia gydytoja pasaulyje ar sumoketi daug pinigu.Jei lemta pagimgyti greitai ir gerai tai pagimdysi:)
Kiek pagal save zinau, tai ir akusere buvo puiki visos drauges gyre ir sumoketa buvo nemazai o gimdimas praejo laaaabai sunkiai,kadangi vaikas buvo gana didelis niekas nesitikejo. O pats nestumas praejo idealiai smile.gif
Atsakyti