Įkraunama...
Įkraunama...

''Namelis prerijose''

QUOTE(kartitiesa @ 2010 02 24, 16:26)
jau ta lora kokia  doh.gif  na vaiksciojanti beda ir  negrazu taip sakyt, bet labai negrazi mergaite blush2.gif  ax.gif


o man jos nuosirdumas yra auksciau visko wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kartitiesa @ 2010 02 24, 17:26)
jau ta lora kokia  doh.gif  na vaiksciojanti beda ir  negrazu taip sakyt, bet labai negrazi mergaite blush2.gif  ax.gif

bet paskutiniuose sezonuose ji man labai graži, kai suaugs wub.gif
Atsakyti
GAL KAS TURITE ISIRASE, AR ATSISIUNTE SI SERIALA??? 4u.gif Mielai nupirkciau.

Labai noreciau sukaupti visas serijas savo vaikui. Neisivaizduoju geresnes mokyklos per TV vertybems idiegti wub.gif Nuostabus serialas.
Atsakyti
jau kaip myliu šitą serialą wub.gif kiekvienas veikėjas skleidžia tokį nuoširdumą ir šilumą smile.gif kiekviena serija turi prasmę, ne taip kaip dauguma dabartinių serialų doh.gif
Atsakyti
o man sis serialas atrodo naivus, realybej tokiu dalyku nebuna..
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 03 10, 22:40)
o man sis serialas atrodo naivus, realybej tokiu dalyku nebuna..

Kokių pavyzdžiui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 03 11, 11:05)
Kokių pavyzdžiui? smile.gif

Tiesiog viskas pateikiama taip graziai ir gerai, pasaulis tapomas rozinem spalvom, visi gerieciai, o blogieciai supranta savo klaidas ir paskui gailisi. laiminga ir darni Engelsu seimyna, kurios kiekvienas narys yra auksciausio lygio morales.
toks vaizdelis gal ir imanomas, tik ne Lietuvoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 03 14, 02:14)
Tiesiog viskas pateikiama taip graziai ir gerai, pasaulis tapomas rozinem spalvom, visi gerieciai, o blogieciai supranta savo klaidas ir paskui gailisi. laiminga ir darni Engelsu seimyna, kurios kiekvienas narys yra auksciausio lygio morales.
toks vaizdelis gal ir imanomas, tik ne Lietuvoj  smile.gif

Tai čia juk niekas apie Lietuvą nešneka smile.gif Beto tai senas filmas, taigi gal taip ir būdavo. Kad ir kokios bėdos, bet žmonės nesiardydavo kaip dabar.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 03 14, 13:19)
Tai čia juk niekas apie Lietuvą nešneka smile.gif Beto tai senas filmas, taigi gal taip ir būdavo. Kad ir kokios bėdos, bet žmonės nesiardydavo kaip dabar.

na tik pagrindziau, kodel man jis atrodo naivus. cia kaip vaikystej mergaites prisiskaito pasaku apie nuostabu princa ant balto zirgo, amzina meile, "ir gyveno jie ilgai ir laimingai", o paskui tenka labai skaudziai nusivilti ir daugeli metu mokytis gyventi realiam, o ne pasaku pasaulyje, is esmes keisti savo poziuri ir suvokima i tai kas vyksta aplinkui..
Atsakyti
galbut ir nerealus ir per daug grazus, bet pripazinkime - padeda pabegti bent keliom minutem nuo sio pasaulio
Atsakyti
Jis nerealus, nes ten žmonės rūpi vieni kitiems, nuoširdžiai padeda. O dabar, kai neretas žmogus su savo kaimynu net nepasisveikina, nėra ko norėt. Iš šio serialo galime pasimokyt, kaip tie žmonės ištveria nelaimes, netektis, nieko dėl jų nekaltina... Man atrodo, kad šis serialas netgi įkvepia geriems darbams (bent man kartais taip būna). O galiausiai žmonės juk skundžiasi, kad per televiziją tik apie nelaimes rodo, o čia juk tiek daug grožio, tik imkit ir žiūrėkit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrytė @ 2010 03 14, 19:07)
Jis nerealus, nes ten žmonės rūpi vieni kitiems, nuoširdžiai padeda. O dabar, kai neretas žmogus su savo kaimynu net nepasisveikina, nėra ko norėt. Iš šio serialo galime pasimokyt, kaip tie žmonės ištveria nelaimes, netektis, nieko dėl jų nekaltina... Man atrodo, kad šis serialas netgi įkvepia geriems darbams (bent man kartais taip būna). O galiausiai žmonės juk skundžiasi, kad per televiziją tik apie nelaimes rodo, o čia juk tiek daug grožio, tik imkit ir žiūrėkit  wub.gif

teisybe pasakei
tik man labai nepatinka,kad kartais rodomas smurtas pries vaikus
Atsakyti