Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie ėjimą į lauką

Sveikos mamytes, susiduriau su tokiu sunkumu verysad.gif Mano mergytei 2 menesiukai, bet, kiek as suprantu, mums nepatinka buti lauke verysad.gif is buname geriausiu atveju 1 valanda. O po to pradeda verkti, yra nepatenkinta, nors ir sausos sauskelenes, pavalgiusi yra ir nera nei silta, nei kartsa. O lauke dabar toks fantastiskas oras, kad net sirdi skauda, jog negalim jame buti juk vis del to ir reikia rolleyes.gif O parsivezus ja i kambari miega kuo puikiausiai, o kartais visiskai prasiblasko. g.gif Galvoju, kad gal reiketu supynes - kedute i lauka issinesti ir ja paguldyti jose. Gal tada bus ramesne g.gif
Ar jus esat susidurusios su tokiaproblemele? gal galit duoti patarimu kaip su visu tuo susitvarkyti g.gif nes as jau nebeisgalvoju ir ka bedaryti doh.gif doh.gif doh.gif

Busiu labai jums dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano lelyte irgi daugiau pusvalandzio lauke neisbuna. prezastis paprasta: atsibosta guleti vezime smile.gif
As manieza i balkona isvilkau, ten ja ir migdau tongue.gif Popiet saule i ta puse sviecia, viliuosi, vitamino D prisigamina bigsmile.gif

Mano pirmagimis iki 1,5 metu jokiu budu nebudavo vezime. Pradzioje gulet nusibosdavo, po to ropinet po vezima reikdavo... Vargdavom su tuo vezimu. Bandydavau nesyneje po lauka panesioti, po to uztiesala i lauka vilkdavau ir ant zoles guldydavau, kad ropineti.
O kai brolis gime, is pavydo uzsinorejo sedeti vezime - lauk negalejau iskrapstyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo claudija: 14 liepos 2009 - 15:26
QUOTE(megasun @ 2009 07 14, 14:09)
Sveikos mamytes, susiduriau su tokiu sunkumu verysad.gif  Mano mergytei 2 menesiukai, bet, kiek as suprantu, mums nepatinka buti lauke verysad.gif  is buname geriausiu atveju 1 valanda. O po to pradeda verkti, yra nepatenkinta, nors ir sausos sauskelenes, pavalgiusi yra ir nera nei silta, nei kartsa. O lauke dabar toks fantastiskas oras, kad net sirdi skauda, jog negalim jame buti juk vis del to ir reikia rolleyes.gif O parsivezus ja i kambari miega kuo puikiausiai, o kartais visiskai prasiblasko. g.gif  Galvoju, kad gal reiketu supynes - kedute i lauka issinesti ir ja paguldyti jose. Gal tada bus ramesne g.gif
Ar jus esat susidurusios su tokiaproblemele? gal galit duoti patarimu kaip su visu tuo susitvarkyti g.gif nes as jau nebeisgalvoju ir ka bedaryti doh.gif  doh.gif  doh.gif

Busiu labai jums dekinga mirksiukas.gif

na mano maze lygiai tokia pat, vezime ji isbuna maks 15 min, ir tai jau buna pasiekimas doh.gif jai reikia kad ja ant ranku nesiotumei ir viska rodytum, tada jai patinka doh.gif lotuliukas.gif tai su ja lauke buna tiek kiek laiko man nugara doh.gif ir nieko tu nepadarysi, nu neguli vezime nors tu ka doh.gif , lauki unesulaukiu kol vaiskcioti prades, GAL nors kiek maziau reiks ja nesioti, tada teks begioti is paskos lotuliukas.gif
Atsakyti
Uzjauciu 4u.gif
Maniske tai irgi iki kokiu 4 men nemegdavi miegot lauke, max 40 min ir tada verksmas, o namie miegodavo visai neblogai doh.gif
o dabar viskas atvirksciai - geriau miega lauke, o namie nelabai (isskyrus nakti) bigsmile.gif
Ir suprask kad gudrus tuos mazius - belieka tik taikytis prie ju 4u.gif
Atsakyti
sveikos, mums tas pati problemele, merginai mano trys men. tai jau nuo dvieju men.probleme su miegojimu lauke, nebemiega ir pagulet negali vezimuke, tai ant ranku reikia nesiot, tai dabar taip darau, namie migdau vezimuke, uzmiega tada greit i lauka ir pasivezijam truputi kol atsibunda, o kai atsibunda puolu greit kalbint visaip kad neverktu smile.gif tai va ir supaisyk tuos vaikucius, nieko tikiuosi isaugs, kai prades sedet gal pasedes jau vezimuke biggrin.gif
Papildyta:
sveikos, mums tas pati problemele, merginai mano trys men. tai jau nuo dvieju men.probleme su miegojimu lauke, nebemiega ir pagulet negali vezimuke, tai ant ranku reikia nesiot, tai dabar taip darau, namie migdau vezimuke, uzmiega tada greit i lauka ir pasivezijam truputi kol atsibunda, o kai atsibunda puolu greit kalbint visaip kad neverktu smile.gif tai va ir supaisyk tuos vaikucius, nieko tikiuosi isaugs, kai prades sedet gal pasedes jau vezimuke biggrin.gif
Atsakyti
Maniau, kad cia tik man taip doh.gif Su pavydu zvelgiu i mamas, kurios sau ramiai vazinejasi su mazyliais. O mes vos tik i lauka su vezimeliu, tai maniske zviegti pradeda. Neimanoma tiesiog, net zmones atsisuke ziuri, ka as vaikui darau. Nei i parde nuvaziuosi, nei ka. O taip atsibosta namuose tunoti.
Atsakyti
nu reiskia mano dukriukas neisimtis smile.gif man irgi pavydas ima ziurint i miegancius leliukus vezimukuose,as tai pastoviai su verkiancia maze parlekiu namo. doh.gif
Atsakyti
Pas mus ta pati problema doh.gif iki 2 mėn gulėjom - miegojom lauke vežime be problemų biggrin.gif o dabar turim viską matyti cool.gif problema "kažkiek" išsisprendė kai pradėjom guldyt į sportinę dalį thumbup.gif ne visiškai gulimoj padėty, o vos vos pakeltoj thumbup.gif matyt žmogus daugiau mato ir kol kas bent pusantros valandos ištempiam biggrin.gif jeigu koks pyp motoroleristas neprazvimbia kaip uodas pro šalį gun_bandana.gif aišku nekalbu apie techniškai tvarkingus, bet tokių ooo kaip maža doh.gif zvimbia kaip odai kokie... visur... box.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasimetus_laike: 21 liepos 2009 - 09:45
su lauku jau pamazu kaip ir stojam i vezes, nes pabunam 1,5 valandos, bet visvien nepatenkintos ax.gif tai, kai grazi issinesu supenes - kedute i lauka, kai pradeda verkti paiimu ant ranku, panesioju kol aprimsta ir pasodinu. O ji zvalgosi sau patenkinta, dar vos vos, kad justu pasupu ir tvarka lotuliukas.gif O ji zvalgosi visur didelem savo akutem, po kiek laiko, jei nori uzmiega, bet po to tekinom i namus lekiam, nes valgyt norim lotuliukas.gif Bet buna, kad ir tai nepadeda doh.gif doh.gif Gerai nors tiek, kad, kai verkiam, zmones i mumis netaip ziuri doh.gif
Atsakyti
Mano panele nuo 4-iu menesiu kartais nuo karto lauke koncerta rengia doh.gif Aciu D. ne kaskart, kitaip nuproteciau doh.gif jei jau pradeda rekti neapraminsi, o durniausia, kad tada ir brolis susinervuoja ir nebezinau kaip iki namu daeiti doh.gif Turiu ja tada rankose nesti, o kita ranka nemenka vezima su broliu stumti doh.gif
Atsakyti
sveiki,na mums kadangi 2 rugp bus menuo,lauke esam nuo ryto iki 21 val vakaro,miega kaip uzmustas...dbr va kazkaip namie uzmigo tai nors namuose pabusiu,nes per diena tik pavalgyt ir pamperi pakeist pareinam...gal kad grynas oras jam Juodkranteje todel ilai miega.
Atsakyti
Na va, siandien pabandymui vel issiruosem visa seimyna i lauka. Bet netrukus turejom grizti namo, neimanoma! Zviegia kaip skerdziama, nezinau kas jai darosi. Maniau su laiku pripras, bet net nepanasu...
Pastebejau, kad jai nepatinka butent vezimelyje. Paemiau ant ranku, tada jau gerai, sypsosi doh.gif
Atsakyti