Įkraunama...
Įkraunama...

Židiniai, krosnelės ir jų priedai. 2 dalis

QUOTE(xNeriusx @ 2010 04 03, 20:07)
silumos issilaikymo priezastis ne paciame zidinyje, o kambario arba patalpu apsiltinime. pas mus paprastutis zidinukas, bet uzkaitina namus puikiai, taciau siluma ilgai nesilaiko, nes labai menkai apsiltines lubas esu... be abejo zidiniu yra ir su silumos "kaupikliais", taciau siu kaina zymiai skiriasi nuo paprastuju.


negalima vertinti zidinio priskiriant jam tik pavadinima ''zidinys'', ir diskutuoti apie ji kaip vieneta. kiekvienas ju turi savo technines savybes ir pan. jei zidinys rengiamas kaip interjero detale, o veliau is jo norima, kad jis burtu sildymo prietaisu, tai priezastys ir yra paciame zidinyje.
teigti kad zidiniai su akumuliacinemis medziagomis zymiai brangesni velgi klaidinga. jei iprasta zidinuka galima isirengti pilnai apie 10-12 000, tai plius 25% ir turime zidini kaip sildymo prietaisa... kitu atveju kaina gali ir nekisti, nes rengiant interjerini zidini, daug demesio skiriame i ugniakuro dizaina ir dazniausiai tai buna plieniniai, pakeliamu dureliu ir pan. zidinyje jie sudaro apie 50% samatines vertes. Zidiniai sildymui statomi jau su ketaus ugniakurais, kurie pritaikyti pastoviam ir nuolatiniam kurenimui, dazniausiai atidaromu dureliu ir savo kaina yra pigesni. tad skirtuma tarp siu ugniakuru panaudojant akumuliacinems medziagoms, galutine kaina turesime ta pacia, o zidinio savybes visiskai kitokias...
Atsakyti
sveiki, mes kadangi neisrankus ir zidinys ne pagrindinis sildymas o daugiau interjero detale tai mus tenkino zidinio kapsule uz 1500lt. 4u.gif kolkas jokiu nusiskundimu negaliu pasakyt, ir silumos laabai pakanka thumbup.gif kai apsilankeme viename zidiniu salone tai isgirdus samata fantazija atsoko... bet paieskojus nusipirkome ne tokia brangia, vyras pats ja sumontavo, db belieka apdaila padaryt ax.gif
Atsakyti
sveikučiai atejo metas ir mums apie židinuką galvoti, bet vat kad minčių nėr doh.gif buvo meistras, paskaičiavo, tai labai jau nepigiai viskas atsieina, gal kas galit patarti kokia židinio kapsulę, gerą ir nebrangia, iki dviejų tukst. lt. taip pat apdaila planuojam daryti iš akmens, gal kas jau turit pasidarę, idomu ar patenkinti
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 06 08, 14:31)
sveikučiai atejo metas ir mums apie židinuką galvoti, bet vat kad minčių nėr doh.gif  buvo meistras, paskaičiavo, tai labai jau nepigiai viskas atsieina, gal kas galit patarti kokia židinio kapsulę, gerą ir nebrangia, iki dviejų tukst. lt. taip pat apdaila planuojam daryti iš akmens, gal kas jau turit pasidarę, idomu ar patenkinti

labas mes uz savo kapsule mokejom 1300lt, bet mes nepagrindiniam sildymui, daugiau dekorui, bet mum ji gera.... o apdaila desim sita: http://www.zidiniupa...ilos/marta.html buvom apziuret - patiko. kadangi daug pinigu ner, tai vien zidiniui skirt nuo 10tukst. doh.gif
Atsakyti
sveiki issirinkom ir mes kapsule uz 1400, atveze, pradejo meistras deti ir nusprendem kad visgi mums graziau atrodys apvali tokia tai paklojom 3600 lt. bet tikiuosi kad bus verta
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 06 15, 18:23)
sveiki issirinkom ir mes kapsule uz 1400, atveze, pradejo meistras deti ir nusprendem kad visgi mums graziau atrodys apvali tokia tai paklojom 3600 lt. bet tikiuosi kad bus verta

o kokia apdaila galvojate? g.gif
Atsakyti
geriausias varijantas yra ,aisku jeigu imanoma -katiline radijatoriai ir ideklas thumbup.gif ,uzkrauti per salcius tereikia 3 kartus,kai silciau gali maziau kurenti arba prisukti radijatorius mirksiukas.gif .Zidinys man virtuveje (jei tai pagrindinis sildymas)man malkine doh.gif jeigu del grozio kartais uzsikurti tada taip smile.gif
Atsakyti
Labas vakarelis,

Labai reikalinga ismananciu nuomone 4u.gif Lyg ir tvirtai buvau apsistojusi ties Castelmonte Isabella 80 krosnele , bet dar karteli nuvaziavus jos apziureti, i aki krito Romotop Stromboli krosnele. Pardavejai pradejus antrinti, kad si butu net geresnis pasirinkimas visai pasimeciau doh.gif Isabella galingesne, bet pardaveja kazkodel porina, kad Stromboli sildytu efektyviau, plius dar tas didelis stiklas ir pasukimo galimybe. Zodziu susiveliau.Nors jos tikrai skirtingos, interjere tiktu ir viena ir kita. Svarbiausias kriterijus kuri sildytu efektyviau.
Tai nebutu pagrindinis sildymo saltinis, bet naudotis ja ruosiames gana daznai. Ruosiames versti zidini atviru ugniakuru ir vietoj jo statyti krosnele.
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 06 16, 11:01)
o kokia apdaila galvojate? g.gif

va kazkas panasaus, uzsisakem jau marmura, tik ir visas tas padeklas is marmuro
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jitute: 23 birželio 2010 - 18:55
QUOTE(Vytautas @ 2010 01 28, 10:40)
Kalbam toliau apie tai, kas puošia ir šildo musų namus
Papildyta:
Yra tokia krosnelė HWAM3320 
user posted image
user posted image
Pasikartosiu
Aš norėčiau sužinoti ar yra dar žmogučių kurie norėtu tokį daiktą namie turėti.
Reikalas yra toks:
Mūsų broliai lietuviai tradiciškai iš kito brolio lietuvio lupa
devynis kailius, ir už šita modeliuką nori 9500Lt 
Šią krosnelę jau esu nusižiūrėjęs koki pusantrų metų. per ta laiką
susisiekiau su gamintoju. Ir ką jūs sau galvojat. Per siuntų paštą jie
pristatytu man į namus tokia krosnį už 5000Lt
Jeigu siustu tris. tai vieneto kaina butu tik 4500Lt, jei 5 tai
4000Lt
Tai ar butu norinčiu su manimi pasi kooperuoti ir nusipirkti šią
krosnelę per pus pigiau nei iš žulikų lietuvoje???

Jeigu kas jungiasi į komandą rašykite. Gal kas turi savo ar draugų
verslą užsiimančių tokiu daiktų prekyba, pasiderintume, ir manau jei
importuotume 5 ir daugiau vienetų kaina paderėtume dar mažesnę.



Tai va kita savaite jau atvaziuoja mano issvajotoji krosnele. Kartu su manimi ja nusipirko dar trys zmones smile.gif
deja per tiek laiko pasikeite kainos, tad teko palikti po 6300Lt uz krosnele, bet manau visvien apsimokejo pavargt:)
aisku dasidejo man dar pora simtu uz tarptautinius pokalbius, bet cia jau smulkmena. Smagiausia tai, kad GAALUUU GAALEE turesiu si daikta namie.
Smagu kada svajones pildosi.
P.S.
tiesiog norejau pasidziaugti smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, norejau pasiterirauti, gal kas zino: planuojam svetaineje statyti krosnele (ne pastoviam sildymui) . Bet ta siena pas mus bus tapetuota. ar galima prie tapetuotos sienos statyti krosnele del saugumo sumetimu?
Atsakyti
Rekomenduoju >> www.fireplace.lt - Židiniai << dirba visoj Lietuvoj, atlieka viska puikiai ir pagal pageidavimus, pataria ir dirba jau daug metu sioje srityje, gali padaryti viska nuo A iki Z. Darbu pvz kalba uz save.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ferral: 29 liepos 2010 - 13:50