Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sustiprinti nervų sistemą

Ar tenka daznai griebtis vaistu stresui, nemigai, isterijoms ar baimems iveikti? Gal yra kokiu patikimu namudiniu budu kaip malsinti stresa-pasidalinkit mamutes. Man pastaruoju metu uzmigti padeda Barbariso saldainis burnoj, o stresa nuima malonus planai apie savaitgali. Taciau gydytoja israse ir Nervosol lasiukus.
Atsakyti
Na dziaugiuosi, kad esu "rami, kaip belgas" wink.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uola: 26 balandžio 2004 - 20:47
As stengiuosi issiversti be vaistu... unsure.gif Tai padeda silta vonia vakare,drungnas dusas ryte, pasivaiksciojimas gryname ore,arba plaukiojimas baseine smile.gif jei nepadeda,ikalu metu arba melisos arbatos pries miega,raminanciai veikia wink.gif
Atsakyti
As pradejau vartoti B komplekso vitaminus - stiprinu savo nervus smile.gif
Atsakyti
is ties B grupes vitaminai padeda, bet kai mane jau visai kas sunervina ir jauciu, kad nakti nemiegosiu, isgeriu pora guksniu nervus raminancios arbatos - toks vaistazoliu misinys pakiukais, neskanu ziauriai, na bet tam kartui padeda...
Atsakyti
Anksčiau vartodavau SEDATIF (iš žolelių) tabletes kaip priedą prie MAGBE B6. Būdavo kai kokie stresai ar pradedu jausti, kad per jautri ir per pikta be reikalo, net keletą mėnesių jas čiulpdavau (ir nepriprantama ir efektas šioks toks).
Atsakyti
pasirodys juokinga, bet jei reikia nuraminti nervukus as suvalgau kokius du saukstus aguonu su pienu smile.gif smile.gif smile.gif
zinokit, mane tai tikrai nuramina, nezinau ar is isitikinimo, ar del to, kad tikrai jos turi raminamaji poveiki smile.gif
Atsakyti
Nusimatant daug stresiniu situaciju, stengiuosi is anksto papildyti organizmo atsargas (dalis kaltes nepilnavertei mitybai huh.gif) B grupes vitaminais (leidziamais) bei magniu (magnex).
O pagrindinis mano antistresantas - ant mano pilvo "mieganti" brangiojo ranka wink.gif.
Atsakyti
As irgi sugeriu B grupes vitaminu kursa ir gydytojas rekomendavo Valerijonu saknu arbateles pagurksnoti wink.gif
Atsakyti
Nueinu i Supermama arba apkolioju vyra ir vaikus biggrin.gif Padeda rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai NEURO-3 kapsulės gerai veikia..kai stresiukas, tai išgeriu ir pramiegu viską laugh.gif Mane žiauriai migdo blink.gif
O kai buvo visai su nervais "dzilin" (čia po sveikatos nesėkmių periodo), tai gyd. rašė "Lexotanil'į"..Ot tada tai vaikščiojau prie kosminio palydovo "pasijungus" blink.gif Ir ramu, ir gera, ir žemė su dangum rožinėm spalvom maišosi, angeliukai aplink skraido, arfos stygom dūšią virpina laugh.gif
Atsakyti
Aš raminu savo nervus pasivaikščiojimais su dukryte ir šuneliu,man tikrai padeda.Vaistų kol kas nesu gėrus jokių(raminančių).



vacation4.gif
Atsakyti