Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sustiprinti nervų sistemą

na nezinau..bet as save raminu cigarete arba tieisog y gamta lekiu..ir tikrai padeda..ramina..gyvenu netoli misko..tad pasivaiksciojimas kaip tik y nauda..negu vaistai thumbup.gif
Atsakyti
Rūkai,save žudai! biggrin.gif wink.gif Taip ir mano vyras nervus ramina,jei jau susinervina tai tuoj už cigaretės ir į laiptinę. tongue.gif
Atsakyti
Esu gerusi Lexotanil'i , kai sirdele streikavo paskyre ( bet cia jau raminantys vaistai). Nors kaip bebutu keista - nei migde jis manes, nei apsnudusi nebuvau - vairavau irgi kaip visada. Magnis B6 jokio efekto nedave.
O dabar radau geresni buda - pageriau maisto papildu , kurie didina atsparuma stresams ir t.t. ( gyvenam su uosviais, taigi kasdien visko buna). Ir zinot jau pora mesnesiu jauciuosi visai nebloga ir ir pradejau nekreipt demesio i smulkmenas, nesikisti niekur, kur galiu patyleti ir apskritai ismokau atsiriboti nuo neigiamu emociju . Ir svarbiausia , sita busena ne dirbtine.Taigi, turbut daugiau ir neieskosiu nieko geresnio.

O siaip fantastiskai mane veikia jura....... galeciau spoksoti visa amzinybe.
Atsakyti
As sugeriau Amway B vitaminus. Gal ir padejo. Didelio efekto nepajutau, tik stogas per diplomu rasymus, darymus ir gynimus nepavaziavo, tai jau gerai.
Jus saunuoles, kad visokias arbateles ar ka panasaus geriat, o as dazniausiai viska perdeginu savyje. Paverkiu. Viduje visus iskeikiu...
Atsakyti
QUOTE (Miglute @ 2004 07 19, 15:05)
O siaip fantastiskai mane veikia jura....... galeciau spoksoti visa amzinybe.

Mane vanduo taip pat zavi, padeda atsipalaiduoti... ar tai butu vonia, ar ezeriukas, kuriam sedziu kojas imerkus, ar upeliukstis (ant tilteliu virs upes nezinia kiek galeciau prarymoti), ar jura wink.gif.
Atsakyti
as stengiuosi laikas nuo laiko pagerti (ir vyra prigirdau) magni ir b grupes vitaminus. tada issiverciu be raminamuju.

uz sedatif man labiau patiko acosedum.

lexotanili, geriau per pirmaja sesija rolleyes.gif ir tai nepadejo, net naktim nebemiegoju unsure.gif
Atsakyti
Man pastaruoju metu nervai ziauriai "parejo". Gal zinot kokiu efektyvesniu vaistuku, kuriuos parduoda be recepto?
Atsakyti
Kazkas raset, kad MgB6 nepadeda.... Tik ar atkreipet demesi, kad dienos doze iki 4-6tab. Jei geriat tik po viena, tai "palengvejimo " reiks laukt ilgokai. Mes is pradziu geriam po 4 i diena, o po to tik po 1-2...
Atsakyti
na nenoriu vesti atskiros temos, bet vis kamuoja klausimas, gal atsiras zinanciu, jau kelinti metai buna toks periodas kai nakti kelis kartus koja sutraukia meslungis (ziauriai). Va vakar taip sutrauke, kad net koja tokia skausminga buvo visa diena..... nezinau cia gal kokio vitamino stygius, gyvenu ramiai, be dideliu stresu......ziema irgi kelias savaites vargau naktimis, sutraukia koja nors kauk kaip skauda...... ka reiktu gerti idomu.... Viena karta teiravausi vaistininkes, tai nurode tokiu bendro pobudzio vitaminu, nezinau ar jie buvo veikmingi ar ne, noretusi kazko gal konkreciai pagerti, ko tikrai truksta mano organizme ir del ko mane kamuoja tie naktiniai kojos skausmai.....
Atsakyti
QUOTE (Saga @ 2004 07 23, 12:01)
na nenoriu vesti atskiros temos, bet vis kamuoja klausimas, gal atsiras zinanciu, jau kelinti metai buna toks periodas kai nakti kelis kartus koja sutraukia meslungis (ziauriai). Va vakar taip sutrauke, kad net koja tokia skausminga buvo visa diena..... nezinau cia gal kokio vitamino stygius, gyvenu ramiai, be dideliu stresu......ziema irgi kelias savaites vargau naktimis, sutraukia koja nors kauk kaip skauda...... ka reiktu gerti idomu.... Viena karta teiravausi vaistininkes, tai nurode tokiu bendro pobudzio vitaminu, nezinau ar jie buvo veikmingi ar ne, noretusi kazko gal konkreciai pagerti, ko tikrai truksta mano organizme ir del ko mane kamuoja tie naktiniai kojos skausmai.....

Mama man sakydavo, kad truksta kalcio ( ji medike, tai gal ir tiesa) . Bet tai buvo paauglysteje. O dabar kartais traukia koja, kai labai daug vaikstau (pvz kai isdumiam i pajuri ir visa diena "ant koju")
Atsakyti
Man tai irgi kazkas darosi negerai su nervais. Anksciau visada pergyvendavau viska savyje. Dabar kai pradedu zliumbti, tai saves negaliu sustabdyti. Jei dar truksta vyro demesio tai, tada zliumbiu iki pergales. Vakar jau vyras vos manes nepradejo purtyti, taip isizliumbiau, kad jau ... Jis tik ziuri i mane, nebezino net ka daryti.Siandien paciai geda, del vakarykscio. Vakar susinervinau del menkiausios priezasties.
Atsakyti
QUOTE (Image @ 2004 09 28, 13:14)
Man tai irgi kazkas darosi negerai su nervais. Anksciau visada pergyvendavau viska savyje. Dabar kai pradedu zliumbti, tai saves negaliu sustabdyti. Jei dar truksta vyro demesio tai, tada zliumbiu iki pergales. Vakar jau vyras vos manes nepradejo purtyti, taip isizliumbiau, kad jau ... Jis tik ziuri i mane, nebezino net ka daryti.Siandien paciai geda, del vakarykscio. Vakar susinervinau del menkiausios priezasties.

Nepergyvenk, tai susije su gandrais... wink.gif
Atsakyti