Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip vyksta "antrininkų" sekimas?

Kaip supratau iš kelių užuominų, žmogus, užsiregistravęs dviem nickais, atsekamas sekant jo IP. Ar tikrai tai tokia patikima priemonė? Nes juk jis būti pajungtas į tinklą NAT serverio pagalba, arba jo provaideris naudoja DHCP? Juk yra tikimybė, kad tai du skirtingi žmonės, gyvenantys čia pat už sienos, ir lygiai taip pat vienodai mėgsta nusišnekėt. Be to, IP adresą ne taip sunku pasikeisti. Arba naudojantis remotu prisijungti per kitą kompą ir šnekėti dviem nickais iš skirtingų vietų, sėdint prie vieno kompo. Ar atsekus išorinį IP turintį NAT serverį (už kurio gali būti dar 50 žmonių), daroma prielaida, kad jei sėdi vienoj kontoroj, tai ir žmogus tas pats?
Atsakyti
QUOTE(nuodeme @ 2005 11 18, 17:41)
Kaip supratau iš kelių užuominų, žmogus, užsiregistravęs dviem nickais, atsekamas sekant jo IP. Ar tikrai tai tokia patikima priemonė? Nes juk jis būti pajungtas į tinklą NAT serverio pagalba, arba jo provaideris naudoja DHCP? Juk yra tikimybė, kad tai du skirtingi žmonės, gyvenantys čia pat už sienos, ir lygiai taip pat vienodai mėgsta nusišnekėt. Be to, IP adresą ne taip sunku pasikeisti. Arba naudojantis remotu prisijungti per kitą kompą ir šnekėti dviem nickais iš skirtingų vietų, sėdint prie vieno kompo. Ar atsekus išorinį IP turintį NAT serverį (už kurio gali būti dar 50 žmonių), daroma prielaida, kad jei sėdi vienoj kontoroj, tai ir žmogus tas pats?

Pas mus šeimoje tokia situacija .Mes su vyru supermamoje vienu nicu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medasta: 07 sausio 2006 - 00:05
QUOTE(medasta @ 2006 01 07, 00:05)
Pas mus šeimoje tokia situacija .Mes su vyru supermamoje vienu nicu verysad.gif

Prie ko čia nic'kas ir kame problema? blink.gif Taigi prisiregistruokit skirtingais
Atsakyti
O jei pvz. as naudojuosi kompu darbe, cia sedziu ir supermamoj, o retkarciais leidziu prie savo kompo ir kolegei prisest? Ji juk KITAS zmogus, turintis KITA nicka, tik naudojasi tuo paciu kompu, tai ka, mus abi baustumet? g.gif Lieptumet tik vienai dalyvaut supermamoj? g.gif
Atsakyti
keistokas klausimas g.gif panasiai kaip: ateiname i nuovada ir uzklausiame kaip konkreciai vyksta nusikaltimo tyrimas, kokia metodika taikoma, kokiais budais pagaunamas nusikaltelis ir pan. spek ar kas isklotu viska kaip ant delno cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo extraño: 07 sausio 2006 - 20:05
Atsekti pagal IP nesąmonė. Juk yra interneto tinklai kur keliasdešimčiai vartotojų yra vienas IP. Pvz pas mus taip. Mes prisijungę prie tinklo, kuriuo naudojasi keliolika namų aplink. Visi turim tą patį IP.
Atsakyti
QUOTE(extraño @ 2006 01 07, 20:03)
keistokas klausimas  g.gif panasiai kaip: ateiname i nuovada ir uzklausiame kaip konkreciai vyksta nusikaltimo tyrimas, kokia metodika taikoma, kokiais budais pagaunamas nusikaltelis  ir pan.  spek ar kas isklotu viska kaip ant delno cool.gif


drinks_cheers.gif Aukštųjų technologijų tikrai neatskleisime. lotuliukas.gif

Jei žiūrėtumem tik pagal IP, tai ir aš pati ir keli moderatoriai jau seniai būtų įspėti už kelių nikų naudojimą.
Bet IP adresas tai tik pirminis atspirties taškas, vėliau jau vyksta subtilesni detektyvai mirksiukas.gif .

P.S. kaip tik ruošiausi užsiimti "raganų medžiokle" šį savaitgalį. gun_smilie.gif

Atsakyti


Nesuprantu . Ka jums gaila , kad tas pats žmogus ir kitą niką turi ? Kam gaišt savo brangu laiką tam . Nebent padaryt tema , kas nesinaudoja nikais gali užleist kitiems žmonėms . Supermama juk prieinama visiems ir ko čia peštis .
Atsakyti
Bet juk tai nesąmonė. Mes namie prie kompo sėdame keturi nariai: mama, dvi dukros, vienas žentas. Visi galime ir darbe naudotis kompu. O dar kartais užsuka ir kaimynė... Tai ką Jūs taip ir atpažinsite? Manau, bereikalinga "medžioklė". Norit kažkuo atsikratyti - žiūrėkit, kiek laiko nesinaudojama niku ir atjunkit. Ar aš čia kažko nesuprantu? schmoll.gif
Atsakyti
taiva pas mane atsitiko toks nemalonus dalykas, kaip kazkas is Sm dalyviu suseke mano slaptazodi ir grazioj formoj mane atjunge, t.y. pakeite mano slaptazodi ir as as negaliu prisjungti prie savo niko, tai man teko susikurti nauja nika ir viska, tai ka man dabar daryti su mano senu niku? beje tas kazkas, kas pakeite mno slaptazodi cia isisuko ir i mano emaila, aisku as biski zioplai pasielgiau kai keliose vietose parasiau savo slaptazodi nieko blogo negalvodama ir kalbedama apie kitka visai, bet kazkoks labai blogas zmogus pasinaudojo tuo, ir negana to is emilo tokiu biauriu dalyku prirase kai kuriems mano draugams, kad geriau jau nesalysiu ko.
Atsakyti
QUOTE(tunisija @ 2006 01 14, 00:48)
taiva pas mane atsitiko toks nemalonus dalykas, kaip kazkas is Sm dalyviu suseke mano slaptazodi  ir grazioj formoj mane atjunge, t.y. pakeite mano slaptazodi ir as as negaliu prisjungti prie savo niko, tai man teko susikurti nauja  nika ir viska, tai ka man dabar daryti su mano senu niku? beje tas kazkas, kas pakeite mno  slaptazodi cia isisuko ir i mano emaila, aisku as biski zioplai pasielgiau kai keliose vietose parasiau savo slaptazodi nieko blogo negalvodama ir kalbedama apie kitka visai, bet kazkoks labai blogas zmogus pasinaudojo tuo, ir negana to is emilo tokiu biauriu dalyku prirase kai kuriems mano draugams, kad geriau jau nesalysiu ko.



ohmy.gif

O kam tu slaptazodi rasei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2006 01 13, 22:58)
ohmy.gif

O kam tu slaptazodi rasei doh.gif

as slaptazodi rasiau, prie vestuviniu nuotrauku norejau savo nuotraukytes parodyti ir ten reikalvo jo, tai va todel., otaip pasielge manau zmogus kuris galbut mane pazista, tik nesuprantu, kas toks galetu buti, nes atspejo mano slaptazodzius. Tai as dabar ir nezinau kaip bus su mano senu niku ir visom parasytom zinutem g.gif
Atsakyti