Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip vyksta "antrininkų" sekimas?

QUOTE(tunisija @ 2006 01 14, 01:19)
as slaptazodi rasiau, prie vestuviniu nuotrauku norejau savo nuotraukytes parodyti i...

Atsimink, kad forumuose niekad nerasyk savo pass, kuri naudoji maile ar kitur!!! Cia jau nerasyta taisykle rolleyes.gif Tiesiog del saugumo...
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 01 14, 11:44)
Atsimink, kad forumuose niekad nerasyk savo pass, kuri naudoji maile ar kitur!!! Cia jau nerasyta taisykle rolleyes.gif Tiesiog del saugumo...

dabr tai jau itkrai atsiminsiu ir ilgam, kai turiu tiek nemalonumu, tikiuosi, kad daugiau neturesiu verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(editukas09 @ 2006 01 12, 22:46)

drinks_cheers.gif
kai nori prisiregistruoti tai pusę dienos sėdi ir galvoji kaip čia dar iškreipus tą savo vardą, kad tokio niko nebūtų
o kai peržiūrėjau narių sąrašą tai ten gal pusė užsiregistravusių parašę po kelias žinutes prieš n laiko ir buvę paskutinį kartą prieš n laiko, jau turbūt nei negalvoja čia daugiau užsukti. reiktų pravalyti narių sąrašą ir atlaisvinti nikus



Jau ne vieną kartą rašiau, kad tokios galimybės forume nėra. Negalima užduoti pagal paiešką, kad rastų visus sakykim parašiusius mažiau nei 5 žinutes ir neprisijungusius jau 3 mėn. ir paspaudus vieną mygtuką ištrinti iškart visus.
O po vieną dalyvį ieškoti ir trinti (kai jų yra virš 20.000) tikrai neturiu nei laiko nei noro, yra žymiai svarbesnių darbų. Jei norite pakeisti vardą ir matote kad toks dalyvis jau seniai nedalyvauja, galite apie tai parašyti atitinkamoje temoje ir tada žinoma tas dalyvis bus ištrintas, o jums suteiktas tas nikas.


QUOTE(tunisija @ 2006 01 13, 23:48)
taiva pas mane atsitiko toks nemalonus dalykas, kaip kazkas is Sm dalyviu suseke mano slaptazodi  ir grazioj formoj mane atjunge, t.y. pakeite mano slaptazodi ir as as negaliu prisjungti prie savo niko, tai man teko susikurti nauja  nika ir viska, tai ka man dabar daryti su mano senu niku?


parašyk adresu forumas@supermama.lt koks tavo nikas buvo anksčiau.
Atsakyti
QUOTE(happymother @ 2006 01 12, 13:44)
Nesuprantu .  Ka jums gaila , kad tas pats žmogus ir kitą niką turi ?  Kam gaišt savo brangu laiką tam .  Nebent padaryt tema , kas nesinaudoja nikais gali užleist kitiems žmonėms .  Supermama juk prieinama visiems ir ko čia peštis .


Žinai, dar labai seniai forume stebėjau vieną tokį dalyką. Viena dalyvė susiruošė visiškai sudirbti kitą. Kadangi jos noro niekas nepalaikė, ji buvo prisijungusi net 6 ! nikais ir toje temoje sudarė tokį įspūdį, kad vos ne pusė forumo buvo prieš jos priešę.
Jei forumas kažkam ir yra žaidimas, tai jis turi vykti pagal tam tikras taisykles. Nuo to laiko ir buvo įvesta taisyklė dėl dvigubų nikų. Beje tai nebuvo vienintelis atvejis, jų buvo daugiau, vyksta ir dabar.
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2006 01 15, 15:35)
Žinai, dar labai seniai forume stebėjau vieną tokį dalyką. Viena dalyvė susiruošė visiškai sudirbti kitą. Kadangi jos noro niekas nepalaikė, ji buvo prisijungusi net 6 ! nikais ir toje temoje sudarė tokį įspūdį, kad vos ne pusė forumo buvo prieš  jos priešę.
Jei forumas kažkam ir yra žaidimas, tai jis turi vykti pagal tam tikras  taisykles. Nuo to laiko ir buvo įvesta taisyklė dėl dvigubų nikų. Beje tai nebuvo vienintelis atvejis, jų buvo daugiau, vyksta ir dabar.

blink.gif blink.gif Nu cia dabar unsure.gif Dar ir tokiu zmoniu buna... unsure.gif
tunisija, tikrai apmaudu, kad tau taip nutiko verysad.gif
Neseniai cia irgi buvo kiles samisis del vienos personos, kuri pasakojo savo liudna istorija apie ankstyva nestuma net dviem nickais (o gal ir daugiau?). Gerai, kad viena forumiete rado panasumu doh.gif
Atsakyti
na ir kalbos. O pas mane situacija tokia: is mano kompo sesuo naudojosi supermama.lt , vyras megsta palandzioti, ir kartais uzbega pussesere. O sese sakau naudojosi, nes nesenai isvaziavo i Amerika ir dabar tikrai ilga laika nedalyvaus cia supermamoj (kitos problemos). Tai ka, dabar ja istrint reikia? Gal.. Ir negi dabar skaitosi, kad as turiu 4 nikus? Nieko nesuprantu.. Aisku jeigu kazkas kazka smeizia, uzsiregistraves dar kitu vardu, tai negerai. Bet.. o ka cia galima padaryt?
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2006 01 14, 00:58)
ohmy.gif

O kam tu slaptazodi rasei doh.gif



Tai jau tikrai, taip negalima. Reikejo koki kita slaptazodi toms nuotraukoms sumastyti, bet to kuri naudoji pati neduoti smile.gif

QUOTE(SuperMama @ 2006 01 15, 16:27)
Jau ne vieną kartą rašiau, kad tokios galimybės forume nėra. Negalima užduoti pagal paiešką, kad rastų visus sakykim parašiusius mažiau nei 5 žinutes ir neprisijungusius jau 3 mėn. ir....



bet galima surasti visus narius, kurie buvo prisjunge laikotarpyje, ir patrinti. Dar yra galimybe pritaikyti nauja funkcija tokiam forumui ir tada forumas automatiskai trins narius, kurie tarkim buvo neprisijunge 6 men. Tai padaryti tikrai galima, nes pati administravau toki pati foruma ax.gif
Atsakyti
ir ka reiskia dvigubas nikas, cia jeigu vienas zm turi 2 nikus? Na as pvz naudojuos savo niku. Mane jau ir atpazino, zino kas as.Tai kaip ir nieko tokio. Na o buna tokiu temu, kur nenoriu but atpazinta, tai pasinaudoju vyro niku. Ar cia yra labai blogai???
Atsakyti
o kiek laiko yra saugomas nikas?zadam kraustytis i nauja nama,linijos atvedimas,interneto aktyvavimas gali uztrukt menesi ar dar ilgiau.tiek laiko nepasirodysiu super mamoj,taciau nenoriu kad mano nikas dingtu,nes zadu cia lankytis..?
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2006 01 17, 16:37)
bet galima surasti visus narius, kurie buvo prisjunge laikotarpyje, ir patrinti. Dar yra galimybe pritaikyti nauja funkcija tokiam forumui ir tada forumas automatiskai trins narius, kurie tarkim buvo neprisijunge 6 men. Tai padaryti tikrai galima, nes pati administravau toki pati foruma  ax.gif


galbūt tokia funkcija buvo versijoje 1.3.1, mes turime versiją 2.0.3 ir tokios funkcijos čia nėra.


QUOTE(sandralita @ 2006 01 17, 17:07)
o kiek laiko yra saugomas nikas?zadam kraustytis i nauja nama,linijos atvedimas,interneto aktyvavimas gali uztrukt menesi ar dar ilgiau.tiek laiko nepasirodysiu super mamoj,taciau nenoriu kad mano nikas dingtu,nes zadu cia lankytis..?


Senbuvius mes saugome neribotą laiką. biggrin.gif
Atsakyti
Su tais atpazinimais taip ir buna, mane cia atpazino, kazkas is mokyklos laiku, tik nezinau kas cia taip 2puikiai" pasidarbavo. suzinociau tai nezinau turbut gun_bandana.gif
As tikrai galvojau, kad sitam forume lankosi subrende asmenys, o pasirodo dar ir mazvaikiu esama. o supratau, kad kazkas is mokyklos tai taip, kad uzblokavo ir mano emaila kuriuo nesinaudoju nuo mokyklos laiku (ten nikas tai kitas buvo, bet kazkas mane gerai pazista. ir dar blokuotas mano priejimas prie Klase.lt, tai taip ir supratau.o del to, kad kazkas naudojasi keliais nikais, kad tik sudirbt kazka, tai kaip sakiau tik nesubrendusiu asmenu darbas, jeigu nesubegi graziai bendrauti, tai taip sakant eik tu povelniu tada (negraz keiktis, bet kad jau kitaip negaliu, jau taip sunervino mane, kad baisu mad.gif
Atsakyti
QUOTE(tunisija @ 2006 01 17, 20:02)
Su tais atpazinimais taip ir buna, mane cia atpazino, kazkas is mokyklos laiku, tik nezinau kas cia taip 2puikiai" pasidarbavo. suzinociau tai nezinau turbut  gun_bandana.gif
As tikrai galvojau, kad sitam forume lankosi subrende asmenys, o pasirodo dar ir mazvaikiu esama. o supratau, kad kazkas is mokyklos tai taip, kad uzblokavo ir mano emaila kuriuo nesinaudoju nuo mokyklos laiku (ten nikas tai kitas buvo, bet kazkas mane gerai pazista. ir dar blokuotas mano priejimas prie Klase.lt, tai taip ir supratau.o del to, kad kazkas naudojasi keliais nikais, kad tik sudirbt kazka, tai kaip sakiau tik nesubrendusiu asmenu darbas, jeigu nesubegi graziai bendrauti, tai taip sakant eik tu povelniu tada (negraz keiktis, bet kad jau kitaip negaliu, jau taip sunervino mane, kad baisu  mad.gif


vistiek juk turetum itart, kas taip negraziai su tavim pasielge. uzjauciu. negi neina atsekt kaip nors? na as ne kompiuteriste, nenusimanau.
Atsakyti