Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės pyragėliai

QUOTE(egzotikaa @ 2013 01 17, 21:15)
sveikos, noriu issikepti mieliniu bandeliu, kepiau senai senai vaikysteje biggrin.gif tai noriu gero receptuko, pirmame puslapyje ju n, kaip issirinkt ta pacia paciausia  biggrin.gif

Cipciuko "Bandelės prie arbatos" - cia kur adrija parase receptas?????

1 pakelis sausu mieliu ( 2 ir 1/4 arb. saukstelio )
1/4 puodelio silto vandens

1 puodelis pieno ar vandens
1/4 puodelio ( 4 did. saukstai ) sviesto
2 did saukstai cukraus
1 arb. saukstelis druskos
1 kiausinis
3 ir 1/2 - 4 puodeliai ( 500-550g.) miltu .
mergaites, kokia jusu populiriausia bandele mieine, paal koki receptuka. aciu 4u.gif neturiu laiko skiatyti visos temos, aciu, kas atsakys  ax.gif


Visuomet kepu pagal šitą receptą, kartais gaunasi vienaip, kartais kitaip, bet dažniausiai bandelės būna purios, įdarus aš varijuoju, kai ne saldžias darau - dedu mažiau cukraus, kai saldžias darau - cukraus dedu dar daugiau. Bet man šis receptas idealiausias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 04 22, 11:24)
aš pagal sonatos receptą darau mielines bandeles su cinamonu. sumaišiau cukrų, mieles su vandeniu (pieno neturėjau) palaukiau 15min, bet man neputoja masė verysad.gif  gal  per šaltai laikau. neturiu labai tikslių svarstyklių, gal cukraus truputį padauginau, ar mielių mažai įdėjau unsure.gif jei dar po 20 min nepradės putoti dar pridėsiu mielių. gal kažkas gausis.

Sveiki. Bandeles kepu gan daznai, net nebesveriu kai dedu, lotuliukas.gif , o jums neiskilo mielos kadangi tai buvo vanduo o ne pienas. As su vandeniu mieles kildinu tik picai, tai jos neiskyla, tik truputi suputoja, bet tesla manau vistiek iskilo, dar mielem padeda pakilt ar suputot kai inda su mielem uzdengi kokia plevele, kilimo procesas greitesnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2013 04 27, 23:49)
Sveiki. Bandeles kepu gan daznai, net nebesveriu kai dedu, lotuliukas.gif , o jums neiskilo mielos kadangi tai buvo vanduo o ne pienas. As su vandeniu  mieles kildinu tik picai, tai jos neiskyla, tik truputi suputoja, bet tesla manau vistiek iskilo, dar mielem padeda pakilt ar suputot kai inda su mielem uzdengi kokia plevele, kilimo procesas greitesnis 4u.gif


Šiaip aš ir nelaukiu kad mielės suputotų, visada darau su vandeniu ir tiesiog mieles ištirpinu. Tešla visada iškyla, ir bandelės būna purios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2013 04 28, 18:41)
Šiaip aš ir nelaukiu kad mielės suputotų, visada darau su vandeniu ir tiesiog mieles ištirpinu. Tešla visada iškyla, ir bandelės būna purios  mirksiukas.gif

dar noriu pasitikslinti blush2.gif , ar visai pieno nenaudojate kepdama bandeles?
Atsakyti
Bandelem reikia pienuko, skanesnes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2013 05 04, 01:14)
Bandelem reikia pienuko, skanesnes 4u.gif

bet tada jos buna kietesnes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 05 05, 21:35)
bet tada jos buna kietesnes g.gif


ne kietesnės būna jei miltų padauginat
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2013 04 27, 22:49)
Sveiki. Bandeles kepu gan daznai, net nebesveriu kai dedu, lotuliukas.gif , o jums neiskilo mielos kadangi tai buvo vanduo o ne pienas. As su vandeniu  mieles kildinu tik picai, tai jos neiskyla, tik truputi suputoja, bet tesla manau vistiek iskilo, dar mielem padeda pakilt ar suputot kai inda su mielem uzdengi kokia plevele, kilimo procesas greitesnis 4u.gif


Nesamone doh.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2013 06 28, 08:08)
Nesamone  doh.gif

Tai jau tikrai- mielėms pienas nebūtinas, batonus kepu su vandeniu, kyla kuo puikiausiai drinks_cheers.gif
Vakar kepiau lipnias cinamonines bandeles- laabai skanios thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, kulinares smile.gif
Pasigrozejau jusu bandelemis smile.gif Kiek bandziusi as ju kept, tai niekada jos man nepavyksta... nei pyragai kokie nei kas, nezinau kur suo pakastas smile.gif gal del to kad pati nelabai megeja as ju? (mano MB megejas baisiai, tai norisi kartais palepint).
Atsakyti
Labas vakaras,
dar karta teko nusivilti kepant mielines bandeles.
Perziurejau daug receptu ir nesuprantu kur mano klaida. KODEL JUSU KEPTOS BANDELES BUNA PURIOS IR MINKSTOS ? o man nepavyksta.
Tesla iskyla, bet bandeles iskepus nesigauna purios, tik ataususios pavirsta kietos ir neskanios.

Kaip ruosti mieline tesla? ar galite nuodugniai išsamiai parasyti? Kiek laiko minkyti, kiek laiko kildinti, kiek deti kiausiniu (daugiau maziau vnt. ) kiausiniu baltymus atskirti nuo tryniu ar ne ? ir t.t. ir t.t.

AČIŪ
Atsakyti
QUOTE(natur @ 2013 08 26, 22:44)
Labas vakaras,
dar karta teko nusivilti kepant mielines bandeles.
Perziurejau daug receptu ir nesuprantu kur mano klaida. KODEL JUSU KEPTOS BANDELES BUNA PURIOS IR MINKSTOS ? o man nepavyksta.
Tesla iskyla, bet bandeles iskepus nesigauna purios, tik ataususios pavirsta kietos ir neskanios.

Kaip ruosti mieline tesla? ar galite nuodugniai išsamiai parasyti? Kiek laiko minkyti, kiek laiko kildinti, kiek deti kiausiniu (daugiau maziau vnt. ) kiausiniu baltymus atskirti nuo tryniu ar ne ? ir t.t. ir t.t.

AČIŪ


dėl kiaušinių - tai galima jų ir visai nedėti. Šiaip esu skaičiusi, kad dedant tik trynius bandelės būna minkštesnės.

O jūsų problema manau, kad per daug miltų dedat ir per ilgai kepat 4u.gif

Nusipirkit duonkepę jei bandelių vis tiek norit, o ambicijų būtinai pati išminkyt tešlą kaip ir neturite.
Nerealus pagalbininkas minkant mielines tešlas.
Atsakyti