Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

QUOTE(Bieka @ 2012 08 08, 18:23)
Laba Diena mamytes busimos smile.gif As busiu taip pat mamyte, mums  jau 12savaiciu 4u.gif
Tikiuosi mus priimsit i savo rateli smile.gif
Pirma karta laukiuosi, taip viskas ydomu, neitiketina, nuostabu smile.gif 
Kelinta savaite jau galima suzinoti mergaite ar berniukas?    2.gif
Kada jau rubelius galima pirkti?  smile.gif


14 savaitę darė echo ir matė, kad berniukas, o kraitelį berniukišką pradėjau po truputį rinkt, kai tvirtai patvirtino lyti 24 sav.
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamytes. wink.gif bandysim ir mes prisijungti prie jusu burio, mums jau 15s + 3 d. ax.gif bet dar nezinom ka gandrai atnes.
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Noreciau ir as prie jusu prisijungti, tik neaisku ar pavyks smile.gif
Turiu toki klausimeli, tik nezinau ar visai i tema, na bet tikiuosi, kad kuri nors zinos atsakyma..
Bandome pastoti jau senai, bet nepavyksta. Praeita ketvirtadieni man isoperavo danti, israse antibijotiku. 4-a diena geriant antibijotikus, prasidejo siaubingas skausmas sone, lyg ir kepenis. Vakare, kai jau skausmas buvo nepakeliamas nuvykau i klinikas. Ten suleido vaistu, pridare tyrimu, pamate ir cista, pakviete ginekologe. Si mane apziurejusi paklause ar galiu buti nescia, atsakiau, kad noreciau, bet jei ir pavyko, nestumas dar laaaabai mazas, o si liepe 3-dieni pasidaryti testa, nes jai panasu, kad dalinasi. Vaiko labai noriu, bet kaip del tu antibijotiku pacio nestumo pradzioje? Ar labai baisu?
Aciu. Visoms kuo dideliausios sekmes, gero laukimo ir lengvo gimdymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigulytea @ 2012 07 22, 23:19)
sveikos mamytes 4u.gif  pas mane tokia situacija trumpai papasakosiu.... 3metus nepastojau, o dbr is niekur nieko turim nestuke.gif  dbr palei mano skaiciavimus mums 9savaites, esu ne lt tai pas daktara keliausiu tik po dvieju savaiciu doh.gif nes pas mus priema pas daktarus tik kaip jau nescia 3menesiukus doh.gif  noreciau jusu paklausti kokius mums turetu atlikti tyrimus? thumbup.gif  aciu uz informacija smile.gif


as irgi ne LT, tai taip pat velai ejau, siek tiek keistai jauciaus kaip kokia asociali doh.gif
atejau pas ginekologa, sakau - laukiuosi, man 9 savaites, kaip pati nusistaciau doh.gif , padare echoskopija, patvirtino nestuma, nuotraukyte padare ir israse berods 7 tyrimus, slapimo, bendras kraujo, gliukoze, net visko nepasakysiu, nes tu pavadinimu ir nelabai supratau, bet visi is kraujo, paeme 6 meginelius. o dabar 14 savaite, tai darys 3d/4d bet konkreciai tai nieko nepasako, pasiimi tyrimu rezultatus pati ir eini ieskoti daktaro kas noretu tavo nestuma sekti, zodziu nestumas - ne liga. tikrai labai skiriasi nuo Lietuvos. taip pat genetiniai tyrimai kurie LT nuo 35 m galima pasidaryti nemokamai, tai cia viskas mokama, bet kainos ikandamos tas 3d/4d - lietuviskais litukais apie 120 kazkur ir tu kliniku kur daro yra net ir vidutinio dydzio miesteliuose ilgiausiai laukti kokia savaite gali tekti.
bet gal nesciuju tyrimai ivairiose salyse kazkiek skiriasi. pas mus tai cia gi ir isvalymai uzdrausti.
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2013 04 22, 20:04)
Sveikos mamytes 4u.gif
Noreciau ir as prie jusu prisijungti, tik neaisku ar pavyks smile.gif
Turiu toki klausimeli, tik nezinau ar visai i tema, na bet tikiuosi, kad kuri nors zinos atsakyma..
Bandome pastoti jau senai, bet nepavyksta. Praeita ketvirtadieni man isoperavo danti, israse antibijotiku. 4-a diena geriant antibijotikus, prasidejo siaubingas skausmas sone, lyg ir kepenis. Vakare, kai jau skausmas buvo nepakeliamas nuvykau i klinikas. Ten suleido vaistu, pridare tyrimu, pamate ir cista, pakviete ginekologe. Si mane apziurejusi paklause ar galiu buti nescia, atsakiau, kad noreciau, bet jei ir pavyko, nestumas dar laaaabai mazas, o si liepe 3-dieni pasidaryti testa, nes jai panasu, kad dalinasi. Vaiko labai noriu, bet kaip del tu antibijotiku pacio nestumo pradzioje? Ar labai baisu?
Aciu. Visoms kuo dideliausios sekmes, gero laukimo ir lengvo gimdymo 4u.gif

Sveiki 4u.gif pries kokias tris savaites labai sirgau ir geriau vaistukus,pasveikus suzinojau,kad laukiuos ax.gif lygiai taip pat lb pergyvenau,kad ar nebus pakenke besivystanciam vaisiui, taciau ginekologe nuramino,kad iki kazkur 5.5 savaites embrionas dar neturi bendros kraujotakos su mamyte,taip kad vaisiui dar jokio poveikio neturi nei vaistai,nei alkoholis ar dar kazkas. Na bet as ne gydytoja,tik parasiau ka man sake gydytoja 4u.gif
Atsakyti
Sveikos Mamytes esu smile.gif Turiu labai didele Beda jei taip galima pavadinti....
Dabar man 6a saviate , dare echoskopa ir mano viena "burbuliuka" rysku 3-4mm kita tokio pat dydzio bet neaisku dar kas ten yra, gydytoja teigia kad visoms taip buna is pradziu gal ten kraujo kresuliukas o gal antras vaisiukas dar kazkaip nelabi noreciau dvynuku..... labai nuliudino mane pradepresavau visa savaitgali... ar yra kam taip nutike? ir ar galite kas nurainti kad tai ne antras vaisiukas? aciu
Papildyta:
QUOTE(Valentukė @ 2012 11 16, 14:30)
14 savaitę darė echo ir matė, kad berniukas, o kraitelį berniukišką pradėjau po truputį rinkt, kai tvirtai patvirtino lyti 24 sav.



Sveika, o kelinta savaite tau dare pirma echo?
Atsakyti
QUOTE(Ugnita @ 2013 04 29, 08:41)
Sveiki  4u.gif pries kokias tris savaites labai sirgau ir geriau vaistukus,pasveikus suzinojau,kad laukiuos  ax.gif lygiai taip pat lb pergyvenau,kad ar nebus pakenke besivystanciam vaisiui, taciau ginekologe nuramino,kad iki kazkur 5.5 savaites embrionas dar neturi bendros kraujotakos su mamyte,taip kad vaisiui dar jokio poveikio neturi nei vaistai,nei alkoholis ar dar kazkas. Na bet as ne gydytoja,tik parasiau ka man sake gydytoja  4u.gif

Aciu 4u.gif Nuraminot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyčiukas@ @ 2010 02 09, 21:03)
dauguma nestukiu bulves valgo bigsmile.gif man dar iki dabar bulviu manija blush2.gif


nu nežinojau, nors antras neštumas, dabar supratau kodėl viduryje vasaros, esant 31laips. karščio, kai įprastai valgydavau šaltibarščius ir vištieną, užsimaniau kugelio su daaaug riebiu spirgučių padažu !
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 04 12, 14:02)
Vat ir netiesa tongue.gif Visos mano draugės / kolegės / pažįstamos su pirmais vaikeliais nebloguodavo, o vat su antraisiais būdavo košmarai verysad.gif  doh.gif


man irgi šis pastebejimas netinka, su pirmu išvis nieko na absoliučiai jokių blogumų, o su antru....esu lovoje gulintis ligonis, net pikta darosi nes jau pabodo tie pykinimai
Atsakyti
sveikos, jungiuosi ir as man 12 savaiciu:)) buvau pirma karta 6 sav,mate zirniuka ir plakancia sirdute, dabar scanas po 1.5 sav..idomu ar jau pamatys lyti?>
beja..vakar ir siandien maudzia pilva...kazi taip buna>? man pradzioj maude,paskui ne-o dabar antra diena vel,kaip pries mm...

aciu
Atsakyti
Lyti paciu geriausiu atveju pamatys 12sav jei eisit pas genetikus.
Atsakyti
o jei ekoschopu?
Atsakyti