Įkraunama...
Įkraunama...

Statomes namus Klaipedos krastuose $$$$$

Rytine Kava, aš pati dirbu su baldais, bet ne su virtuviniais, o su miegamaisiais ir spintomis, tad man reikia tik projekto. Nes kiek kalbėjausi su savo meistrais, pataria susirasti (nusibraižyti) profesonalų virtuvinio projektą (kokio aš noriu) ir pagamins.
Man labai svarbi virtuvės ergonomika (patogumas), dizainas, todėl taip sunku surasti tą aukso viduriuką. Prieš 1-2 metus buvau užėjusi į UAB "Medis" paprašiau projekto, sumokėjau ir turiu didelį šššš...... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonata_B @ 2010 03 08, 23:54)
Labas,

O to Dainiaus pavarde kartais ne Palubinskas?  rolleyes.gif


Nu neee ne Palubisnkas, o Siaulys 4u.gif As va uzsisakiau pas ji virtuvini, dar tik del spalvos reiks nulekti paderinti, nes nelabai apsisprendziu mirksiukas.gif

Sakykite o Eldoradas cia prie Zemaitijos toj aikstej?
Atsakyti
Sveikos

Ziuriu visos i meeta ruosiates smile.gif

Pas mus sekmadieni vakare dare namuose termonuotrauka ir matavo termovizija silumos nuostolius (jei teisingai parasiau). Tai MB liko laaaabai patenkintas, kad musu namukas labai gerai apsiltintas (vyrukai, kurie matavo sake labai retai gaunasi tokie geri rezultatai). Tik tiek, kad reikes keisti visus langu stiklo paketus, Pasirodo paketai nera uzpildyti kazkokiom dujom g.gif Tai jau susieke vyras su langu gamintojais, tai sake viska sutvarkys. Pasirodo labai daznai pasitaiko tokie variantai, taciau sake gamintojai dazniausiai tyliai ramiai pakeicia, kad tik nebutu skandalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sania @ 2010 03 09, 13:42)
Sveikos

Ziuriu visos i meeta ruosiates smile.gif

Pas mus sekmadieni vakare dare  namuose termonuotrauka ir matavo termovizija silumos nuostolius (jei teisingai parasiau). Tai MB liko laaaabai patenkintas, kad musu namukas labai gerai apsiltintas (vyrukai, kurie matavo sake labai retai gaunasi tokie geri rezultatai). Tik tiek, kad reikes keisti visus langu stiklo paketus, Pasirodo paketai nera uzpildyti kazkokiom dujom g.gif Tai jau susieke vyras su langu gamintojais, tai sake viska sutvarkys. Pasirodo labai daznai pasitaiko tokie variantai, taciau sake gamintojai dazniausiai tyliai ramiai pakeicia, kad tik nebutu skandalu g.gif



Sania, o kokios kompanijos langai yra jūsų name. Ir kokią firmą samdėte atlikti tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(Nana @ 2010 03 09, 14:51)
Sania, o kokios kompanijos langai yra jūsų name. Ir kokią firmą samdėte atlikti tyrimus?

OI daba cia pavarysiu langams antireklama biggrin.gif Siaip mes visada imam is Faugos. Niekada neturejom su jais problemu, jei kas negerai visada atvaziuoja pakeicia ir t.t. VA ir dabar paskambinom, nebuvo jokiu priestaravimu ...tikimes bus sutvarkyta. (teko girdeti, kad yra viena langu firma, kad tokiu atveju paketus keicia, kai tik gauna teismo sprendima, va tada manau buna probelmu ir vargo). O kokia firma atliko nezinau, reik MB klaust, Tik kiek MB sake, jie tuos langus matuoja lyg pakolkas vieninteliai Lietuvoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nana @ 2010 03 09, 12:08)
Rytine Kava, aš pati dirbu su baldais, bet ne su virtuviniais, o su miegamaisiais ir spintomis, tad man reikia tik projekto. Nes kiek kalbėjausi su savo meistrais,  pataria susirasti (nusibraižyti) profesonalų virtuvinio projektą (kokio aš noriu) ir pagamins.
Man labai svarbi virtuvės ergonomika (patogumas), dizainas, todėl taip sunku surasti tą aukso viduriuką. Prieš 1-2 metus buvau užėjusi į UAB "Medis" paprašiau projekto, sumokėjau ir turiu didelį šššš...... sad.gif

O kas su "medis" buvo negerai?
Man "voke" sake, kad moki 100 litu ir padarom projekta g.gif

QUOTE(sania @ 2010 03 09, 12:42)
Sveikos

Ziuriu visos i meeta ruosiates smile.gif

Pas mus sekmadieni vakare dare  namuose termonuotrauka ir matavo termovizija silumos nuostolius (jei teisingai parasiau). Tai MB liko laaaabai patenkintas, kad musu namukas labai gerai apsiltintas (vyrukai, kurie matavo sake labai retai gaunasi tokie geri rezultatai). Tik tiek, kad reikes keisti visus langu stiklo paketus, Pasirodo paketai nera uzpildyti kazkokiom dujom g.gif Tai jau susieke vyras su langu gamintojais, tai sake viska sutvarkys. Pasirodo labai daznai pasitaiko tokie variantai, taciau sake gamintojai dazniausiai tyliai ramiai pakeicia, kad tik nebutu skandalu g.gif

Cia jau tikrai nepatikrinamas reikalas ar is tikro uzpilde dujomis doh.gif . Bet jos ir isgaruoja gi per laika cool.gif . Daug apie tai skaiciau, bet susidariau bendra nuomone, kad per nedaug tu metu, o ne per 100 kaip kai kur paraso lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Taikute @ 2010 03 09, 12:34)
Nu neee ne Palubisnkas, o Siaulys  4u.gif As va uzsisakiau pas ji virtuvini, dar tik del spalvos reiks nulekti paderinti, nes nelabai apsisprendziu  mirksiukas.gif

Sakykite o Eldoradas cia prie Zemaitijos toj aikstej?

O Siaulys daro medinius klasikinius virtuvinius?
Googlej paziurek kur eldoradas, nes as tai nezinau net biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 09, 15:00)
O kas su "medis" buvo negerai?

Cia jau tikrai nepatikrinamas reikalas ar is tikro uzpilde dujomis doh.gif . Bet jos ir isgaruoja gi per laika cool.gif . Daug apie tai skaiciau, bet susidariau bendra nuomone, kad per nedaug tu metu, o ne per 100 kaip kai kur paraso  lotuliukas.gif

Kaip tai nepatikrinamas...patikrina ir viskas aiskiai matosi. Pas mus visiskai nebuvo uzpildyta. O pas mano tevus, tai jau buvo kazkiek isgarave. g.gif
Siaip as apie tokius dalykus, kad paketus pildo dujomis pirma karta isgirdau, nes niekada nesigilinu i tokius dalykus...is vis nezinojau, kad buna vienos kameros, dvieju ...triju lotuliukas.gif Man langai do langai lotuliukas.gif Kaip visada pas mus seimoje techninius dalykus ismano ir jais domisi MB , o as prilaikau grozi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2010 03 09, 13:34)
Nu neee ne Palubisnkas, o Siaulys  4u.gif As va uzsisakiau pas ji virtuvini, dar tik del spalvos reiks nulekti paderinti, nes nelabai apsisprendziu  mirksiukas.gif

Sakykite o Eldoradas cia prie Zemaitijos toj aikstej?



jo jo, ten mirksiukas.gif ....
Atsakyti
QUOTE(dier @ 2010 03 09, 11:32)
Mergaites, gal turi kokiu pvz langu padailos is lauko... kad ireminti ta langa... galvoju keisti lauko apdaila, pas mane buvo tinkas ir lenteles, dabar lenteliu jau  lyg ir nebenoriu, galvoju tinkuoti visa nama..... tik kazi ar bepriduosiu na nama tiek pakeitimu padariusi..
noriu sviesaus namo (kapucino, balintos kavos spalvos) ... lanagai ir stogas tamsiai rudi..... kaip jus manot? ar nebus perdaug "nykiai"?

pas mus namas mandarino spalva langai ir stogas tamsiai rudi ir mes visaip mastėm kaip cia pagyvinti nama, kad nebutu visai nuobodus ir pasidarėm vienu tonu šviesesnes juostas prie langu. Na man rezultatas patiko, džiaugiuosi tokiu pasirinkimu. Tik nežinau ar albume yra fasado foto, o idėt negaliu.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 09, 15:07)
O kas su "medis" buvo negerai?
Man "voke" sake, kad moki 100 litu ir padarom projekta g.gif
Cia jau tikrai nepatikrinamas reikalas ar is tikro uzpilde dujomis doh.gif . Bet jos ir isgaruoja gi per laika cool.gif . Daug apie tai skaiciau, bet susidariau bendra nuomone, kad per nedaug tu metu, o ne per 100 kaip kai kur paraso  lotuliukas.gif
Papildyta:

O Siaulys daro medinius klasikinius virtuvinius?
Googlej paziurek kur eldoradas, nes as tai nezinau net biggrin.gif



Mano mamos virtuvinis is vokes, bet daugiau is ten uz jokius pinigus niekada neuzsisakys doh.gif jau du metai kaip gyvena o jie nesugeba iki galo virtuvinio uzbaigti, tai tas tai anas, kokybe tikrai gera, bet operatyvumo jokio, tai nei pinigu iki galo jiems nereikia nei pabaigia.
Man Dainius virtuvini projekteli nemokamai nubraize, bet is rankos ne su kompu ir tikrai ne ka prasciau wink.gif zinoma dar nemazai pakeitimu buvo, bet lyg jau viska i vieta susideliojau, dabar belieka paskolos pinigeliu sulaukti ir viskas isivaziuos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sania @ 2010 03 09, 13:42)
Sveikos

Ziuriu visos i meeta ruosiates smile.gif

Pas mus sekmadieni vakare dare  namuose termonuotrauka ir matavo termovizija silumos nuostolius (jei teisingai parasiau). Tai MB liko laaaabai patenkintas, kad musu namukas labai gerai apsiltintas (vyrukai, kurie matavo sake labai retai gaunasi tokie geri rezultatai). Tik tiek, kad reikes keisti visus langu stiklo paketus, Pasirodo paketai nera uzpildyti kazkokiom dujom g.gif Tai jau susieke vyras su langu gamintojais, tai sake viska sutvarkys. Pasirodo labai daznai pasitaiko tokie variantai, taciau sake gamintojai dazniausiai tyliai ramiai pakeicia, kad tik nebutu skandalu g.gif


Sania, suzinok, kokia firma dare termonuotrauka ir kiek mazdaug kainavo, mums labai aktualu tokia nuotrauka pasidaryt, please.... blush2.gif 4u.gif Musu langai irgi Faugos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2010 03 09, 13:42)
Sania, suzinok, kokia firma dare termonuotrauka ir kiek mazdaug kainavo, mums labai aktualu tokia nuotrauka pasidaryt, please.... blush2.gif  4u.gif

Man irgi ši informacija labai aktuali šiuo metu - prieš išorės apdailą norime dar ištaisyti apšiltinime, ką įmanoma.
Atsakyti