Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage parfumerija

QUOTE(AMARILIS @ 2010 02 22, 19:35)
Noreciau vintage kvepalu zinoviu konsultacijos  4u.gif
Nusipirkau internetu stai toki sena Dior Diorissimo EDT 10ml miniuka.
user posted image
Gavus, labai mane nustebino ju kvapas  g.gif  Na visiskai nepanasus i siuolaikini Diorissimo. Kadangi buteliukas splash, tai yra rizika, kad i ji buvo pripilta kazko kito, na arba istikruju vintaziniai Diorissimo visai kitokie nei dabartiniai... Gal kazkas is forumieciu turi tokius senus Diorissimo ir galetu apibudinti ju kvapa?  doh.gif

aš turiu, bet su apibūdinimais man sunku, toli gražu nesu ekspertė blush2.gif . bet, pvz., dioro miss dior edt vintage taip pat splash ir ne vintage:) tai mano nosiai kvapas nesiskiria, galbūt senuko kvapas šiek tiek intensyvesnis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Genute: 17 birželio 2010 - 18:17
gal kas iš vilniečių turi YSL Champagne ir leistų įkišti nosį trumpam?

user posted image

Atsakyti
Labai mane domina kvapas Boucheron TROUBLE? gal kas ji pazista? ir noretu man pasapasakoti apie ji?! Douglese neradau ju:(
Buciau labai dekinga.
Aciu
Atsakyti
QUOTE(qnet @ 2011 01 04, 17:42)
Labai mane domina kvapas Boucheron TROUBLE? gal kas ji pazista? ir noretu man pasapasakoti apie ji?! Douglese neradau ju:(
Buciau labai dekinga.
Aciu


Radau tokius vienos lietuvaitės atsiliepimus apie Boucheron Trouble.
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Minerva @ 2011 01 04, 19:18)
Radau tokius vienos lietuvaitės atsiliepimus apie Boucheron Trouble.

4u.gif Aciu, na kaip tik ju laukiu smile.gif norisi sunkesnio kvapo ziema, ypatingai:)
Atsakyti
Sveikos,
ar imanoma dar kur nors surast Lancome Climat EDP? visur tik EDT randu,o taip reikia ,mamai wub.gif
Atsakyti
Gerai pajieskojus manau dar yra sansu rasti ebayuje. Bet pasiruoskit pakloti nemaza sumele. Ir labai atidziai isnagrinekit viska, jai tikrai norit gauti ta senaja versija.
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2011 01 07, 14:03)
Gerai pajieskojus manau dar yra sansu rasti ebayuje. Bet pasiruoskit pakloti nemaza sumele. Ir labai atidziai isnagrinekit viska, jai tikrai norit gauti ta senaja versija.

Taip,žinau kad nepigūs bus,ebay dar neteko kvepalų pirkt,baisu ant fake užsiraut,bet ačiū,paieškosiu ten.
Atsakyti
QUOTE(Element @ 2011 01 07, 13:45)
Sveikos,
ar imanoma dar kur nors surast Lancome Climat EDP? visur tik EDT randu,o taip reikia ,mamai wub.gif

O as juos netycia aptikau Fragrancex.com.Buvo keletas buteliuku ,kainavo virs 40$.Pirkau is nevaldomo smalsumo ka jie ten parduoda-lyg ir patikima parduotuve,bet kad vintaziniai,tai irgi nelabai tikisi g.gif .Zodziu-pagyvensim,pamatysim,tureciau kita sav.sulaukt,pirkau per tarpininke.
O vakar tikrai senobiniu buteliuku prisiziurejau A.Vasiljevo surinktu sukneliu parodoje-buvo ir kvepalu flakonu,pvz COCO,COTY.Labiausia prajuokino pavadinimas ,kurio tiksliai nepakartosiu,bet kazkas panasaus i parfum princess nefertiti babani smile.gif .Be to,drauge uzmate flakona,ant kurio prancuziskai zodziais buvo uzrasyta "tualetinis vanduo numeris penktas"-matyt ir tais laikais buta padirbiniu rolleyes.gif
Atsakyti
Mano is Fragrancex.com. Climat nebuvo tikri,truputeli panasus,kamstelis plastmasinis.
Atsakyti
QUOTE(SmilteSmilteSmilte @ 2011 02 16, 18:56)
Mano is Fragrancex.com.  Climat nebuvo tikri,truputeli panasus,kamstelis plastmasinis.

Nebzinau,gal tie fragrancex ir nekalti,sunku susigaudyt,kas tuos Climat gamina ir/ar padirbineja g.gif .Manieji tokie siaip sau,kvapas lyg ir tas,tik labai greit dingsta.Bet ,kai Dievas uzdaro duris-atidaro langa smile.gif -pasibedavojau geriausiai draugei,o ji man ir sako:turiu puse buteliuko senuju(PP),jei tau reikia,pasiimk smile.gif .Siu originalumas 100%-inis,pirkti dar jos mamos atsargoms VCUP'e,ji ten dirbo...galesiu lygint iki nukvakimo blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2011 02 16, 23:06)
Nebzinau,gal tie fragrancex ir nekalti,sunku susigaudyt,kas tuos Climat gamina ir/ar padirbineja g.gif .Manieji tokie siaip sau,kvapas lyg ir tas,tik labai greit dingsta.Bet ,kai Dievas uzdaro duris-atidaro langa smile.gif -pasibedavojau geriausiai  draugei,o ji  man ir sako:turiu puse buteliuko senuju(PP),jei tau reikia,pasiimk smile.gif .Siu originalumas 100%-inis,pirkti dar jos mamos atsargoms VCUP'e,ji ten dirbo...galesiu lygint iki nukvakimo blink.gif .

Oho, na čia tai jau tikrai nuskilo. lotuliukas.gif Sveikinu!! Aišku, lauskim palyginimų rezultatų. smile.gif
Atsakyti