Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(vikma @ 2010 02 08, 01:28)
O man nepatinka kitus ciupineti,ir nepatinka kai kiti mane liecia schmoll.gif kazkaip nesmagiai jauciuosi,net jei per pecius apsikabina,nusiurpina,ypac jei dar antrospuses mato schmoll.gif

ir man taip pat. as tik liezuviu malt galiu ,o siaip tai as angel.gif
Atsakyti
su didziausia pagarba evel1 pasisalina nuo kompo atsisveikina su jumis ir sako iki ryt ainu sapnu sapnuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 02 08, 00:30)
Nemiegu dar, bet jau planuoju. Vyras vandenį į vonią leidžia,eisiu pamirkt truputį wub.gif

o tu taip dznai tokiu laiku dar maudytis eini?gal dviese? blush2.gif blush2.gif blush2.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 08, 00:32)
ir man taip pat. as tik liezuviu malt galiu ,o siaip tai as angel.gif

jojo as irgi ka jau sugebu tai su liezuviu malti lotuliukas.gif na prie angelu nepriskirciau,nes manau nuodemeliu siokiu tokiu pridarius esu. blush2.gifo beje juk mane yra buves kunigas nuo klausyklos nugines,nedave isrisimo,tada galvojau isgedos numirsiu,buvo mociutes metines,ir ijau ispazinties,galvojau pasakysiu kad gyvenu susimetus,kasman sviete igalva tai sakyt nzn doh.gif ,kiek tokiu gyvena,o as galvojau pasisakysiu,nu ir ka sako as tau isrysimo neduosiu blink.gif dedes tetos imane skersom ziurejo poto,kai nejau komunijos,tylejau sulindus iklaupkas blush2.gif o jus isivaizduojat,po kurio laiko suzinojom kad tas kunigas susilauke dvynuku,su vargoninike doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 07 vasario 2010 - 23:45
Mergos gi reiktu eit gult,bet kad prilipau prie kompo neatsiplesiu...

Mimmi viena vonioj mirksi ar ne??? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 01:34)
su didziausia pagarba evel1 pasisalina nuo kompo atsisveikina su jumis ir sako iki ryt ainu sapnu sapnuoti mirksiukas.gif

kad jau taip graziai tai leidziam .labos nakties ,nesusalk nuogale biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vmm32: 07 vasario 2010 - 23:38
QUOTE(evel1 @ 2010 02 08, 00:34)
su didziausia pagarba evel1 pasisalina nuo kompo atsisveikina su jumis ir sako iki ryt ainu sapnu sapnuoti mirksiukas.gif

Su didziausia pagarba linkim saldziu sapnu ploja.gif mirksiukas.gif
as jau irgi atsijungsiu,nes ir man akis paskaudo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(*Vilte* @ 2010 02 08, 00:37)
Mergos gi reiktu eit gult,bet kad prilipau prie kompo neatsiplesiu...

Mimmi viena vonioj mirksi ar ne??? biggrin.gif

Gerai kad vaikai skaniai miega,tai galim prilipusios sedeti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 07 vasario 2010 - 23:40
QUOTE(vikma @ 2010 02 08, 01:40)
Su didziausia pagarba linkim saldziu sapnu ploja.gif  mirksiukas.gif
as jau irgi atsijungsiu,nes ir man akis paskaudo rolleyes.gif
Papildyta:

Gerai kad vaikai skaniai miega,tai galim prilipusios sedeti lotuliukas.gif

as tai irgi dar pabuciau bet jei mantas parpia tai kita mazyte be manes uzmigt negali.sedi prilipus ax.gif ir tamsoi rasau tai ziuriu klaidu doh.gif
Papildyta:
[quote=vmm32,2010 02 08, 01:44]
as tai irgi dar pabuciau bet jei mantas parpia tai kita mazyte be manes uzmigt negali.sedi prilipus ax.gif ir tamsoi rasau tai ziuriu klaidu doh.gif
[/quo
evel 1 kompa uzmirso isjunkt arba vietoi smigo,nes dar prisijungus lotuliukas.gif
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(vmm32 @ 2010 02 08, 01:44)
as tai irgi dar pabuciau bet jei mantas parpia tai kita mazyte be manes uzmigt negali.sedi prilipus ax.gif ir tamsoi rasau tai ziuriu klaidu doh.gif
[/quo
evel 1 kompa uzmirso isjunkt arba vietoi smigo,nes dar prisijungus lotuliukas.gif

o tai mergyte dar nemiega,kartu su tavim prie kompo?
evel1 su viena akim dar ziuri lotuliukas.gif
nu mergaites as jau atsijungiu,begu su vyru ilova,vaiksto dabar vyras,ir nieko nemato,neatmerkia akiu,tai vedzioju.
Tai labos,ramios nakties visiems 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 07 vasario 2010 - 23:54
QUOTE(vikma @ 2010 02 08, 01:51)
Papildyta:

o tai mergyte dar nemiega,kartu su tavim prie kompo?
evel1 su viena akim dar ziuri lotuliukas.gif

nemiega.guli ir seka ka rasau bigsmile.gif atostogos ryt i mokykla nereikia,tai naktineja. o kaip Vilte tavo merginai ,irgi atostogos?
Papildyta:
QUOTE(vikma @ 2010 02 08, 01:51)
Papildyta:

o tai mergyte dar nemiega,kartu su tavim prie kompo?
evel1 su viena akim dar ziuri lotuliukas.gif
nu mergaites as jau atsijungiu,begu su vyru ilova,vaiksto dabar vyras,ir nieko nemato,neatmerkia akiu,tai vedzioju.
Tai labos,ramios nakties visiems 4u.gif  mirksiukas.gif

labanaktis einam ir mes liuliuko smile.gif
Atsakyti
labas rytas pleputes 4u.gif
na ziuriu apturejote ivairiausiu temu thumbup.gif
as i polikninika ruosiuosiu. kai grysiu pranesiu kaip sekes. jei ligoninen nepaguldys unsure.gif
Atsakyti
labas rytas as jau atsikelus,o jus dar parpet biggrin.gif as neuzmirsau kompo isjunkti,palikau nes mazui multikai siunciasi. nestuke.gif
Atsakyti
Labas rytas


Na galvojau,kad busit temuke tikrai damususios,bet nuluzot ania biggrin.gif

vm32 aha maniskei atostogos thumbup.gif

evel1 ka reiskia tavo daznai naudojama nesciosios sypsenele nestuke.gif bene tikrai nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti