Įkraunama...
Įkraunama...

Skype - 2

Sena tema yra čia: Skype


Turiu erzinančią problemą. Prie mano skypo pastoviai junginejasi visokie turkai, arabai ir kiti. Dažniausiai siulantys sex per web cam. doh.gif Seniau to niekad taip dažnai nebudavo. Dabar kasdien sulaukiu po 2-4 šaukimus.
Spėju, kad mano vartotojo vardą kažkas iš "mokyklinukų" negražiai pajuokavo ir galėjo įdėti į kokį pažinčių portalą ir pan.

Klausimas toks:

Kiek tokių ieškančių nuotykių pasiūlymų gaunate jūs? Gal verta keisti vartotojo vardą? Bet jaučiu, kad susikūrus naują vartotoją teks visus kontakto draugus iš naujo prašyti autorizacijos. Ar užtenka tik importuoti kontaktus ir daugiau nieko?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Susidurem su Skype problema- kai bandom skambint i vieno zmogaus skype su vaizdu, mus iskart atjungia. jei skambinames be vaizdo-viskas kuo puikiausiai. lygiai tas pats, jei tas zmogus paskambina mums, ir viduryje pokalbio mes ijungiame kamera-isjungia visa pokalbi. ta zmogu mes galime matyt kuo puikiausiai. taip pat jokios problemos nera su kitais zmonemis-galim matyt vieni kitus. bandem ieit i minetojo asmens vaizdo nustatymus, viskas kaip ir priklauso, varnele padeta ant -automatiskai priimti vaizdus is zmoniu, esanciu mano kontaktu sarase-.

p.s. tas zmogus negali turet vaizdiniu pokalbiu su niekuom, nes iskart pokalbis buna atjungiamas. visi ji mato, bet niekas negali ijungt savo vaizdo siuntimo. kame suo pakastas? g.gif

Didelis aciu visiems atsakiusiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paggy_bundy @ 2010 03 13, 22:18)
Kiek tokių ieškančių nuotykių pasiūlymų gaunate jūs?

Per visus metus tik kelis panašius gavau (o ir tie buvo iš merginų, siūlančių aplankyt jų int.puslapį) rolleyes.gif
QUOTE
Gal verta keisti vartotojo vardą?

Privatumo nustatymuose yra galimybė pasirinkti Leisti rašyti: žmonėms, esantiems mano kontaktų sąraše.
Atsakyti
laba

norejau paklausti ar kompiuteryje issisaugo skype pokalbiai? ar jie gali buti skaitomi neprisijungus prie savo slapyvardzio? ax.gif

Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mumle @ 2010 03 22, 15:44)
laba

norejau paklausti ar kompiuteryje issisaugo skype pokalbiai? ar jie gali buti skaitomi neprisijungus prie savo slapyvardzio?  ax.gif

Aciu uz info  4u.gif


standartineje konfiguracijoje yra numatytas tekstinių pokalbių archyvavimas
norintis manau ras būda paskaitinėti juos
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 03 20, 09:11)
Per visus metus tik kelis panašius gavau (o ir tie buvo iš merginų, siūlančių aplankyt jų int.puslapį) rolleyes.gif

Privatumo nustatymuose yra galimybė pasirinkti Leisti rašyti: žmonėms, esantiems mano kontaktų sąraše.

Man nustatymai netinka, visvien meta prenesimus jei nori kas is svetimu siuncia kontaktus man.
man regis kad kazkas is studentu mano nicka paplatino kazkur sex pazinciu portale doh.gif Nu nesamone kad per diena jugtusi 2-3 kartus ir vis skirtingi.
Atsakyti
as gavau pranesima gad sia tame patikrins adminai. Taigi jau pakurtos dvi temos. Mano galit trinti arba uzdaryta
Atsakyti
Labas,
ar galima atkurti istrinta zinute skype (is susirasinejimo), jei ji buvo istrinta? Niekur nerandu info apie tai verysad.gif
Aciu, jei kas zinosit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina.n @ 2010 03 23, 14:02)
Labas,
ar galima atkurti istrinta zinute skype (is susirasinejimo), jei ji buvo istrinta? Niekur nerandu info apie tai  verysad.gif
Aciu, jei kas zinosit  mirksiukas.gif

Į Windows Explorer adreso laukelį įvesk %AppData%\Skype\ . Ten bus daugybė failų su galūne .dbb. Jie yra visokie... Pas save radau chat***.dbb, chatmsg***.dbb ir panašių failų. Juos atsidarius su teksto redaktoriumi (paprasčiausia su Notepad'u), galima perskaityti senus pokalbius. Ten turėtų būti išsaugoti ir ištrinti pokalbiai.

Dar radau tokią svetainę, kuri išsaugo skype pokalbius į Gmail. Pati nebandžiau jos, bet gal kam prireiks wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Džerimi @ 2010 03 19, 22:35)
Sveiki 4u.gif
Susidurem su Skype problema- kai bandom skambint i vieno zmogaus skype su vaizdu, mus iskart atjungia. jei skambinames be vaizdo-viskas kuo puikiausiai. lygiai tas pats, jei tas zmogus paskambina mums, ir viduryje pokalbio mes ijungiame kamera-isjungia visa pokalbi. ta zmogu mes galime matyt kuo puikiausiai. taip pat jokios problemos nera su kitais zmonemis-galim matyt vieni kitus. bandem ieit i minetojo asmens vaizdo nustatymus, viskas kaip ir priklauso, varnele padeta ant -automatiskai priimti vaizdus is zmoniu, esanciu mano kontaktu sarase-.

p.s. tas zmogus negali turet  vaizdiniu pokalbiu su niekuom, nes iskart pokalbis buna atjungiamas. visi ji mato, bet niekas negali ijungt savo vaizdo siuntimo. kame suo pakastas? g.gif

Didelis aciu visiems atsakiusiems 4u.gif

kartojuosi. jei kas zinot-parasykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džerimi @ 2010 03 29, 18:26)
kartojuosi. jei kas zinot-parasykit 4u.gif

tiesą sakant nesu Skaipininkė, tačiau, ar nebandėte kokią kitą programą (vaizdą palaikančią kompui ir Skype) pakeist pabandymui, kad iššifruoti kieno kaltė: Skypo ar kamerinio softo? Nžn, kokią naudojate, pas mus laptopuose Cyberlink gamintojo.
Atsakyti
labu

problemele-kaip istrinti vardus,irasytus pacioj prisijungimo pradzios lentelej? ten kur ir slaptazodzio reikalauja...prisijunginejo ir sesuo,ir draugai kazkada,pilna visko...ar imanoma,kad butu tuscia? aciulis 4u.gif
Atsakyti