Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

QUOTE(Olesta @ 2010 02 16, 10:12)
lotuliukas.gif  merginos niu gi kai receptą nusirašot, paskaitinėkit dar apie tortą šį bei tą, tikrai net atskiros temos kai kuriems užvestos  smile.gif  niu nieko, kaip antras tortas nurašysim nedaskaitymui  hihihi.gif medutis mėgsta „ilgalaikius santykius“, ir snikersas irgi, yra tortų kurių greitai niekaip nepavalgysi, jiems reikia laiko subręsti, tai vadinasi viskas būtų buvę gerai, jei būtumėt bent 2 dienas jo nelietę, trečioje paroje jau būna minkštas  4u.gif


olesta, labai aciu flirt.gif

kita kart busiu atidesne ir daugiau paskaitinesiu ax.gif
QUOTE(dosa @ 2010 02 16, 11:50)
user posted image nu bet tas tiesa

jau dabar zinosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2010 02 15, 22:10)
as daraiau su kondensuotu pienu  ax.gif
blink.gif  jus juokaujat  doh.gif  doh.gif  3 paras blink.gif doh.gif 
as  nakti pagaminau , o pietums jau valgem  doh.gif  lotuliukas.gif  pas mane viskas greit turi but  doh.gif  lotuliukas.gif  tuo labiau kai cia tik antras mano tortas  blush2.gif


Jei nenori laukt 3 paru,kociok laaabai plonus lakstus,permatomus.Vakare sutepu ir ryte jau valgau.Buna persigeres ir nesausas mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba, bandziau savaitgali kepti vyniotini. Dabar ateinu klausimais smile.gif . Biskvita kepiau is 4 kiausiniu, 4 saukstu miltu (su dideliais kaupais) ir 4 saukstu cukraus. Mase gavosi kietoka (tikejausi skystos), bet pabijojau daugiau maisyti isplaktus baltymus su miltu, kiausiniu ir cukraus mase. Skardoje sunkiai sekesi islyginti tesla, bet iskepe gerai biggrin.gif . Tik vyniojant kazkaip norejo luzinet, tai sulaisciau konservuotu persiku sirupu.
Pertepima dariau is 200g pakelio Ventos sviesto ir puses indelio kondensuoto pieno (varske mama "nudziove" is po nosies smile.gif ) ir pripjausciau konservuotu persiku. Per nakti palaikiau saldytuve. Vyniotinis gavosi skanus, tik kremas kazkoks kietas, nuo biskvito skyresi blink.gif .
Tai ka padariau negerai su biskvitu? Ir ar jums tas kremas toks kietas gaunasi? Gal svietas per riebus buvo (75%) g.gif
Atsakyti
Labutukas visom 4u.gif
Šiandiena užtikau parduotuve Vilniuje Smolencko g.19 "SILICIS" ten yra dažu po 6,99 litus 4 spalvu ir visokiu formeliu geliu gamybai kainos didokos, bet viena nusipirkau biggrin.gif
Atsakyti
as internetiniame puslapyje www.silicis.lt apziurejau ka jie turi. Tik gaila, kad kainu ten nera, reikia skambinti ir klausti, o atsiuntimas atrodo 15 lt. O del kainu tai kai kas pas juos daug brangiau, kai kas pigiau nei kitur, nu bet uzsienio internetiniu parduotuviu kainos tai gerokai mazesnes...
Atsakyti
Merginos, ar nieko jei tortas bus pradėtas valgyti praėjus dviems paroms po padarymo? unsure.gif Aš apie Rafaelo svajonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2010 02 18, 19:32)
as internetiniame puslapyje www.silicis.lt apziurejau ka jie turi. Tik gaila, kad kainu ten nera, reikia skambinti ir klausti, o atsiuntimas atrodo 15 lt. O del kainu tai kai kas pas juos daug brangiau, kai kas pigiau nei kitur, nu bet uzsienio internetiniu parduotuviu kainos tai gerokai mazesnes...



niekaip nesuprantu kodel neranda man sio puslapio.kas ne taip.
Atsakyti
QUOTE(leandre @ 2010 02 18, 20:08)
niekaip nesuprantu kodel neranda man sio puslapio.kas ne taip.

Man irgi neranda g.gif
Atsakyti
QUOTE(leandre @ 2010 02 18, 20:08)
niekaip nesuprantu kodel neranda man sio puslapio.kas ne taip.


Todel, kad adresas neteisingas, si imone vadinasi "Scilis", o internetinis puslapis CIA

Buvau sioje parduotuveje pries kokia savaite, mane domino indai. Ka galiu pasakyti?! Indai super grazus, nerealaus fantastisko grozio, pasirinkimas stulbinamas, kokybe laaabai gera, aptarnavimas superinis thumbup.gif BET kaaaaainooos ojoj doh.gif Aisku, kokybe kainuoja ir kai reikia vieno kito daikto galima nupirkt. Bet kai man reikia sukomplektuout visa "serviza", su visais priedais, kokiem 10 zmoniu, tai geriau neklausciau kiek man kainuos blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 18 vasario 2010 - 21:50
QUOTE(leandre @ 2010 02 18, 21:08)
niekaip nesuprantu kodel neranda man sio puslapio.kas ne taip.

http://www.scilis.lt/
pabandyk per cia 4u.gif
Atsakyti
dėl rafaelo tai nieko tokio kad valgysi po 2 dienų, bet man jis skanesnis po dienos, nes jis tada man jau per daug šlapias būna. čia mano nuomonė
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 02 19, 12:29)
dėl rafaelo tai nieko tokio kad valgysi po 2 dienų, bet man jis skanesnis po dienos, nes jis tada man jau per daug šlapias būna. čia mano nuomonė

Ačiū už nuomonę drinks_cheers.gif Kdangi mano tik 3 lakštų ir sunaudojau 0,3 l skysčio sulaistymui, tai gal labai nepermirks unsure.gif
Atsakyti