Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įpratinti šuniuką ėsti šunų maistą?

Noreciau nuomones apie Play dog maista g.gif Ar seria kas nors ir kaip suo priima g.gif Jo yra ir brangesnio ir pigesnio, gal kam teko susidurt, su skirtu seniems, alergiskiems sunims. Man vilkui reiktu, alergiskam, senam, tikrai gero, bet kad kaina nekastu, nes tevai neisgali labai brangaus pirkt, o siuo metu as nelabai galiu dadet doh.gif
Atsakyti
suns fiziologija geriausiai prisitaikiusi virskinti maista kuo reciau, nes taip pasisavinama daugiau naudinguju medziagu. kai sunaudojami is maisto gauti angliavandeniai, retai edancio suns organizmas angliavandenisu pasigamina is sukauptu riebalu.

bet. seriant sausu maistu, retai ir didelemis porcijomis serti rizikinga, nes gali skrandis uzsisukti.
Atsakyti
na as perskaiciau cia ir susimasciau... mano suniukui irgi nedaug laiko ... kazkokia nelabai gera as seiminike maitynu kosem su mesyte virtom, ir sausu edalu (perku KIKA sveriama suniukams skirta), na bet virskina j normaliai, jokiu problem, viena skiepa padariau, i lauka vedu 1 kart dienoj, na pratinu prie lauko nes baiminosi kazkaip, bet siusioja ji visur, ir as niekaip negaliu jos ismokti daryti ant skudurelio... man jau pradeda erzint tos pastovios balos... sad.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2008 04 30, 12:49)
na as perskaiciau cia ir susimasciau... mano suniukui irgi nedaug laiko ... kazkokia nelabai gera as seiminike maitynu kosem su mesyte virtom, ir sausu edalu (perku KIKA sveriama suniukams skirta), na bet virskina j normaliai, jokiu problem, viena skiepa padariau, i lauka vedu 1 kart dienoj, na pratinu prie lauko nes baiminosi kazkaip, bet siusioja ji visur, ir as niekaip negaliu jos ismokti daryti ant skudurelio... man jau pradeda erzint tos pastovios balos... sad.gif  g.gif



Vesti reikia kuo dazniau (1 k vedimas nei nuo balu isgelbes, nei baimes sumazins). Patarimas -pamiegojesi ir pavalges ciusis visada padarys bala-taigi, pamiegojo, nespejo atsicuchinti -ant ranku ir i lauka -bala lauke garantuota. Paedusio nelabai rekomenduojama tampyti, bet jei matau, kad tikrai reikalas bresta -irgi trumpam i lauka isvedu.

Bet cia biski off. ... sorry blush2.gif
Atsakyti
visa problema ta, kad as dirbu, nuo 8 iki 18 jis name vienas... per iseigines aisku, mes kartu visur, net tvarkom buta kartu , ir vonioj as guliu o ji salia, ir wc mes kartu, ir parduotuve clap.gif clap.gif bet kas liecia darbo dienas, labai gaila... nepagalvojau kai emiau suniuka kad taip bus, bet ji necypia, surand a sau uzsiimimu, pz visus mano rubus nutempia i savo vieta... kazkaip vien de l to nesinori atiduoti tam, kas bus su ja visa diena... sad.gif
Atsakyti
maniškė kažkiek darė ant laikraščių, bet visumoje jai tas nepatiko, ignoravo juos, pamiršdavo ar dar kas nors... jai nėr geriau nusilengvinti lauke, tiesiog šuniškas šuo ir tiek, nepripažįsta darymo ten, kur gyvena ax.gif
Atsakyti
na as kai turejau pries tai suni, paemiau kai jai buvo 4 menesiai, tai padare tik 1 karta namuose ir viskas, pradejo prasytis i lauka, ir per visus savo 15 metu pora kartu buvo pridarius namuose, kai jau, arba tikrai blogai jautiese, arba negalejom isvesti (pamenu viena akrta darbe uzsilaikaiu iki 1 nakties, atejau o ten pridaryta, tai taip jau atsiprasinejo, nors net nesiruosiau jos barti), o cia nzn, ir kandzioja ik ikraujo ...
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2008 04 30, 13:06)
visa problema ta, kad as dirbu, nuo  8 iki 18 jis name vienas... per iseigines aisku, mes kartu visur, net tvarkom buta kartu , ir vonioj as guliu o ji salia, ir wc mes kartu, ir parduotuve  clap.gif  clap.gif bet kas liecia darbo dienas, labai gaila... nepagalvojau kai emiau suniuka kad taip bus, bet ji necypia, surand a sau uzsiimimu, pz visus mano rubus nutempia i savo vieta... kazkaip vien de l to nesinori atiduoti tam, kas bus su ja visa diena... sad.gif



Tuomet patieskit slaugos palutes (jos minkstos -suniukams patinka), jos gerai sugeria slapima. Kad sunius ismoktu kelis kart parodykite, pribrendus reikalui kur daryti. As nepataikyta palute pradzioje su ta palute sivalydavau, kad paluteje butu uzrakintas balos kvapas. Mano suniai greitai susiorientavo. Gal tai jums pagelbes. Nes jei toks uzimtumas -procesas bus ilgesnis, bet jis tikrai bus su gera baigtimi. Apsisarvuokit kantrybe. Cia gi dauguma irgi dirba ir neali "ganyti" savo draugu visa diena.
Atsakyti
QUOTE(Kopytė @ 2008 04 30, 13:16)
Tuomet patieskit slaugos palutes (jos minkstos -suniukams patinka), jos gerai sugeria slapima. Kad sunius ismoktu kelis kart parodykite, pribrendus reikalui kur daryti. As nepataikyta palute pradzioje su ta palute sivalydavau, kad paluteje butu uzrakintas balos kvapas. Mano suniai greitai susiorientavo. Gal tai jums pagelbes. Nes jei toks uzimtumas -procesas bus ilgesnis, bet jis tikrai bus su gera baigtimi. Apsisarvuokit kantrybe. Cia gi dauguma irgi dirba ir neali "ganyti" savo draugu visa diena.

Gali suvalgyti tą palute, nuo šuniuko dar priklauso.. smile.gif Reikia stebėti...
Atsakyti
o ks per palutes??? kur jas isigyti? nes su skudureliu nesiseka mums, siuojam visur, o paskui bega ir atsiseda ant skuduriuko ( as gi mokinu kad reikia ten, tai vat suopranta kad ten kaz ka reikia darti) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2008 04 30, 13:29)
o ks per palutes??? kur jas isigyti? nes su skudureliu nesiseka mums, siuojam visur, o paskui bega ir atsiseda ant skuduriuko ( as gi mokinu kad reikia ten, tai vat suopranta kad ten kaz ka reikia darti)  rolleyes.gif

Jeigu nori mokėti daugiau - Kikoj spec. šuninės palutės parduodamos arba žmonių vaistinėse žmonių palutes pirk. Jos ir vaikam berods naudojamos kai bėdos miegant ištinka.
Atsakyti
apsišarvuok kantrybe, tavo Riki dar toks mažas, kruopa dar visiška, nieko iš jo dar negalima reikalauti, bet mokinti aišku sistematiškai reikia... tik tiek, kad nusiteik, kad kaip ir žmonių, tai ir šunų pūslės skirtingos, vieni eina į wc 2 kartus dienoj, kiti kokius 6 ax.gif mano dabartinė šunė irgi geresnė už buvusiąją šiuo klausimu, taio jau papuolė smile.gif
Atsakyti