Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

[quote=eling,2015 01 24, 23:38]
tokių gali būti nemažai... g.gif Ar ieškote kažką konkretaus?
[/
Tai turetu buti tipo maikute,tik rasto neissirenku,kad nebutu "bobiskas".Vyras gyvena siltuose krastuose,gal kiaurarastis ,bet nelabai kiauras? smile.gif
Atsakyti
Nelabai kiauras kiauraraštis? hihihi.gif

nelabai kiauras


man niekad nesižiūrėjo ir turbūt nesižiūrės toks derinys kaip vyras+nėrinys (būtent nėrinys, ne mezginys)
blush2.gif

Jei megzta - tai gerom akim didesniais virbalais, galima ties krūtine vieną eilę išmegzti išvirkščia rolleyes.gif
ar kažkas panašaus
user posted image
ar 3/4 rankovėm g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 10 26, 16:46)
Pagaliau pagavau modeli vyriskam megztiniui  lotuliukas.gif
user posted image


Norėjau paklausti, ar visur tarp pyniuočių blogosiomis akimis megzta, o koks raščiukas viduryje ir keturkampyje šonuose, neįžiūriu ax.gif ,o nugara visa blogosiomis akimis.
Atsakyti
Mano mamos megztas megztinis jos sūnėnui, mano pusbroliui, iškeliausiantis į Norvegiją

user posted image
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2015 05 03, 19:41)
Mano mamos megztas megztinis jos sūnėnui, mano pusbroliui, iškeliausiantis į Norvegiją

Tobulas. wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, ar galiu paklausti klausima?...

Kaip patartumete nuleidineti akis rankovems mezgant megztini stulpeliu (viena gera viena isvirksstine akis). kaip padaryti, kad butu grazu, o ne 'bardakas'?

Aciu
Atsakyti
QUOTE(Aganju @ 2015 05 12, 19:16)
Sveikos, ar galiu paklausti klausima?...

Kaip patartumete nuleidineti akis rankovems mezgant megztini stulpeliu (viena gera viena isvirksstine akis). kaip padaryti, kad butu grazu, o ne 'bardakas'?

Aciu


kas nors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aganju @ 2015 05 25, 21:48)

Pabandyk paprasta metoda, pirma aki nuimk, neiks
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2013 01 08, 20:24)
Ką gi pabaigiau dovaną savo vyriškiui, laikas pasirodyti  blush2.gif Reali spalva tamsiai mėlyna  wub.gif  100% kašmyras, sunaudojau apie 750 g siūlų.



Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti