Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

O cia musu reglaniukas blush2.gif
3-cias megztukas,bet vis dar nesiseka su akiu apskaiciavimu doh.gif bet vistiek super toks mezgimas,man patiko thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(liniukass @ 2010 11 17, 15:30)
Iš apačios ax.gif

As dabar nusimegzciau rankoves iki pazastu ir tada kartu jungciau smile.gif dar galima uzdet akis rankovem, bet as nelabai zinau kaip smile.gif

QUOTE(Palme22 @ 2010 11 17, 17:42)
mergaites, norejau paklausti, mezgu nuo virsaus ir jau numezgiau liek reikia reglano iki pazastu, dabar noriu surinkr nuimt rankoviu akis, bet nezinau ar nuimt kartu tas reglano akis kartu? Mezgu virbalais su valu


Knygoj 'Puiku megzti' (atrodo toks pavadinimas) raso,kad reglano eilute reikia priskirti rankovei, as pati megzdama dazniausiai jei takelis is 2 akiu, tai viena ten, kita ten metu smile.gif

Meganija, saunus megztinukas thumbup.gif kame tos akys blogai paskaiciuotos? g.gif
Atsakyti
Meganija, saunus megztinukas thumbup.gif kame tos akys blogai paskaiciuotos? g.gif

Aciu,werde 4u.gif
Tame megztuke tai jau gerai paskaiciuotos,bet taigi teko ardyt doh.gif buvau per mazai akiu uzsidejus rolleyes.gif niekaip nesuprantu pagal kokia formule skaiciuoti blush2.gif su tais skaiciavimais nieko man nesigauna verysad.gif
Atsakyti
Meganija- labai fainos spalvytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meganija @ 2010 11 17, 20:21)

niekaip nesuprantu pagal kokia formule skaiciuoti  blush2.gif su tais skaiciavimais nieko man nesigauna  verysad.gif


Labai labai gražu thumbup.gif Ir spalvytės labai super thumbup.gif

Aš išsirenku raštelį, užsidedu kokių 20-30 akių ir pamezgu pavyzdėlį kokių 15 cm. Matuoju plotį pavyzdėlio. Čia labai svarbu pati kaklo iškirptė. Darant prigludusį, reikia žiūrėti kiek pavyzdėlis tempiasi, kad tilptų galvytė
Tada skaičiuoju. Tarkim mano 20 akių mezginys yra 10,5 pločio, o man kaklui reikia 37 cm. Tai skaičiuoju taip 20x37:10,5. Gaunu 70,47, tai apvalinu iki 70 akių.

Bet pavyzdėlį matuodama kaskart dvejoju, nes jį matuojant galima patempti ir gaunasi kokiais 2 cm platesnis... na, žodžiu matuoju kaip daugiau, tada užsidedu akis, mezgu ir matuojuosi. jei truputį per daug, tai trumpesnį reglano takelį darau. Tada kaklas gaunasi didesnis, bet primegzt ne problema
Papildyta:
QUOTE(liniukass @ 2010 11 17, 15:12)
Mezgu sūnui užsegama liemenę, ir sustojau ties pažastimis, nu ir koks veiksmas toliau doh.gif . Viso akių 150. Na ne man toks mezgimas doh.gif
Tai gal reikia atskirai detalei siūlų kamuoliuko? g.gif


Tik nepanikuok biggrin.gif Viskas gerai tongue.gif
Turint rankose mezginį labai paprasta paskaičiuoti kiek akių reikia rankovei. Tiesiog apgaubk ranką ir paskaičiuok kiek akių yra.
Tada ant virbalo susirenki priekio pusę, tada uždedi akių rankovei (uždedama kaip mezginio pradžioje) tada susirenki nugaros akis, vėl užsidedi akių ir susirenki kitą priekio pusę
Papildyta:
QUOTE(Palme22 @ 2010 11 17, 19:42)
mergaites, norejau paklausti, mezgu nuo virsaus ir jau numezgiau liek reikia reglano iki pazastu, dabar noriu surinkr nuimt rankoviu akis, bet nezinau ar nuimt kartu tas reglano akis kartu? Mezgu virbalais su valu



Aš paprastai pusę akių dedu prie rankovės, kitą pusę prie priekio ar nugaros (pvz, jei takelis iš dviejų akių, tai vieną ten, kitą ten). Žodžiu padalinu reglano takelį perpus.
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 11 18, 09:40)
Aš išsirenku raštelį, užsidedu kokių 20-30 akių ir pamezgu pavyzdėlį kokių 15 cm.  Matuoju plotį pavyzdėlio. Čia labai svarbu pati kaklo iškirptė. Darant prigludusį, reikia žiūrėti kiek pavyzdėlis tempiasi, kad tilptų galvytė
Tada skaičiuoju. Tarkim mano 20 akių mezginys yra 10,5 pločio, o man kaklui reikia 37 cm. Tai skaičiuoju taip 20x37:10,5. Gaunu 70,47, tai apvalinu iki 70 akių.

Bet pavyzdėlį matuodama kaskart dvejoju, nes jį matuojant galima patempti ir gaunasi kokiais 2 cm platesnis... na, žodžiu matuoju kaip daugiau, tada užsidedu akis, mezgu ir matuojuosi. jei truputį per daug, tai trumpesnį reglano takelį darau. Tada kaklas gaunasi didesnis, bet primegzt ne problema


nu ale gerai,kad tau su tais pavyzdeliais gaunasi normaliai pasiskaiciuot doh.gif man be sansu, tam pavyzdely akiu skaicius varijuoja kokiom 5 akim, o kai pradedu mezgini megzt isvis kitaip gaunasi doh.gif Mano turbut visu mezginiu pirmos eiles buna permezgamos pora kartu, bet kai ju nedaug tai nieko tokio biggrin.gif
Atsakyti
paskutinis mano reglaniukas, nuo apačios.

user posted image

iš arčiau

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 11 18, 10:40)
Tik nepanikuok  biggrin.gif Viskas gerai  tongue.gif
Turint rankose mezginį labai paprasta paskaičiuoti kiek akių reikia rankovei. Tiesiog apgaubk ranką ir paskaičiuok kiek akių yra.
Tada ant virbalo susirenki priekio pusę, tada uždedi akių rankovei (uždedama kaip mezginio pradžioje) tada susirenki nugaros akis, vėl užsidedi akių ir susirenki kitą priekio pusę


Ačiūūūūū... tai dabar nusikelsiu ant atskirų virbalų po 20 akių rankovės ax.gif , ir tuomet seka kaip tu rašei. Ardau ir bandau toliau biggrin.gif
Atsakyti
Labutis

Gal kas nors turite tokios katytes schemute 4u.gif Labai labai noriu dukrytei megztuko, o autores pagaut nepavyksta unsure.gif ax.gif

QUOTE(Čili @ 2010 10 31, 12:59)


Buciau labai dekinga, eglinukas@gmail.com
Atsakyti
Meganija, gražus darbelis 4u.gif
Aš viską išardžiau ir antras dublis prasideda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynius @ 2010 11 18, 16:25)
Labutis

Gal kas nors turite tokios katytes schemute 4u.gif  Labai labai noriu dukrytei megztuko, o autores pagaut nepavyksta  unsure.gif  ax.gif
Buciau labai dekinga, eglinukas@gmail.com


persiunčiau vakar jums wink.gif Buvau savaitę be normalaus interneto smile.gif
Atsakyti
Nu pagaliau numezgiau ir as reglaniuka nuo virsaus is siulu likuciu.
user posted image

Bet dabar man keletas klausimu iskilo:
1. Tai kaip ten su tuo kaklu? Kaip dar prie jo galima gristi? Juk atrodo uzsidejau akiu tiek kiek uzsidejau ir net isardyti nebeiseitu. unsure.gif Kazi ar supratot ka norejau pasakyti?
2. Kodel man prie pazastu skylutes gavosi? As su siulu paskui prikabinau is vidines puses, bet cia taip ir turejo buti ar tiesiog per mazai itempiau siula megzdama?
3. O rankoves nuiminejat ties reglano takeliu, taip? ax.gif
Aciu. 4u.gif
Atsakyti