Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

QUOTE(Airida-M @ 2010 11 30, 18:20)
Sveikutes.Numezgiau suknute ,bet kazkodel traukia pazastis.Dabar galvoju kur padariau klaida,gal ilgesnio reglano reikia.Kaip sakoma per skubejima as ji patrumpinau. g.gif

nemačius sunku pasakyti, bet ko gero būsi patrumpinusi reglaną...
Atsakyti
Pasirodau ir aš, kas su jūsų patarimais ir pagalba pavyko. Mezgiau nuo viršaus, labai patiko toks mezgimas, dabar galvoju apie liemenę sau. O čia pirmieji bandymai vaikams:
Berniukui
user posted image

Mergaitei
user posted image
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2010 11 29, 21:17)
ir dar kls CILI, minejot, kad akis dadedate tarp rastelio, pvz snaiguciu tarpuose, o tai nebutinai platinti butent per ta juosta reglano? nelabai suprantu.


na jei ant kiekvieno petuko darysite po vieną snaigę, tai reglanas eis tikrai ne ant pačios snaigės, o iš jos šonų smile.gif O priekyje ir nugaroje nereiks pridėti akių, raštas neišsikraipys šiaip ar taip juk wink.gif
Atsakyti
o as niekaip neperkandu to mezgimo nuo virsaus, man uzdedant akis, gaunasi skylutes. Veliau nufotografuosiu ir parodysiu.
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2010 12 01, 10:03)
o as niekaip neperkandu to mezgimo nuo virsaus, man uzdedant akis, gaunasi skylutes. Veliau nufotografuosiu ir parodysiu.

Skylutes lieka nuo uzmetimo.As tokiu atveju dedu persukta uzmetima,t.y.tokia ale kilpute susuku,tada nelieka skylutes mirksiukas.gif
Atsakyti
Sugundėt pabandyti megzti reglanu nuo viršaus. Tik niekaip nesuprantu, kaip nuo viršaus mezgant padaryti, kad nugaroj iškirptė būtų aukštesnė, o priekyje - gilesnė? Kažkaip akis vėliau pridedat, ar kaip? 4u.gif
Atsakyti
labutis mezgėjos ar yra kur aprašymas kūdikėlio megztiniukui, noriu pradėti ir nežinau kaip ten kiek nuleisti, juk vistiek jų dydžiai panašūs..., prašau padėkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 12 01, 10:45)
Skylutes lieka nuo uzmetimo.As tokiu atveju dedu persukta uzmetima,t.y.tokia ale kilpute susuku,tada nelieka skylutes mirksiukas.gif

tikrai, tik dabar dašilo doh.gif
mezgu savo augintinei paltuka, kaip pirmas darbas nuo virsaus mezgant, tai tiks ir su skylutem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2010 12 01, 09:47)
Sugundėt pabandyti megzti reglanu nuo viršaus. Tik niekaip nesuprantu, kaip nuo viršaus mezgant padaryti, kad nugaroj iškirptė būtų aukštesnė, o priekyje - gilesnė? Kažkaip akis vėliau pridedat, ar kaip?  4u.gif


Prasom smile.gif reglanas
Atsakyti
QUOTE(werde @ 2010 12 01, 13:14)

Ačiū, bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2010 12 01, 11:47)
Tik niekaip nesuprantu, kaip nuo viršaus mezgant padaryti, kad nugaroj iškirptė būtų aukštesnė, o priekyje - gilesnė? Kažkaip akis vėliau pridedat, ar kaip?  4u.gif

Aš rezultatu likau patenkinta megzdama pagal šį paaiškinimą (jau buvo įkelta šioje temoje, bet kad niekas nieko čia neranda, tai pakartosiu):
user posted image
user posted image
Atsakyti
o kiek akių pradėti leliuko megztiniukui blush2.gif
Atsakyti