Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs vardai-nevardai

QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2011 02 17, 17:16)
Kiek žmonių, tiek nuomonių, man Grigalius gražu - ir tradicinis, ir retas


aš ir nesakau, kad negražu, surašiau už akies užkliuvusius retus mirksiukas.gif antrą sūnų norėjau Grigu vadinti, bet vyrui netiko, o Grigalius per ilgas buvo, nes derinome prie pirmo sūnaus vardo.

----------
Žurnale mačiau moters vardą Seda. gal to miestelio garbei g.gif

yra įdomybių ir mūsų miesto rinkimų laikraštuke: Alfrydas, Niraldas, Aimantas, Sigytas, Dania, Valys, Robertinas, Alfonija, /vydutė, Dita, GAudentas (ne daininykas biggrin.gif ), Gutjera, Leonora wub.gif , Vidunė, Gitas, Dženeta, Visvalda.
Atsakyti
Alfrydo ir Sigyto tevai aiskiai turejo problemu su rasyba g.gif

Siandien vardadienius svencia Gendre ir Lengvenis.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 02 18, 07:43)

----------
Žurnale mačiau moters vardą Seda. gal to miestelio garbei  g.gif



as is to miestelio, bet pas mus tokiu vardu moters nera. beje kazkada domejausi, tai buvo net 4 Sedos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2011 02 17, 18:16)
Kiek žmonių, tiek nuomonių, man Grigalius gražu - ir tradicinis, ir retas

Vienas gražiausių vardų wub.gif Juolab, kad ir trumpinys Grigas - labai gražiai skamba.
Atsakyti
QUOTE(Cikas @ 2011 02 18, 14:47)
Vienas gražiausių vardų  wub.gif Juolab, kad ir trumpinys Grigas - labai gražiai skamba.


drinks_cheers.gif keista, kad nemažai kam patinka, o nevadina mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 02 18, 16:56)
drinks_cheers.gif keista, kad nemažai kam patinka, o nevadina mastau.gif


Muminuk, šiais laikais pastebimas visuotinis "r" raidės neištarimas - todėl ir pasipylė -ajai, -ijai, -ėjos smile.gif O Grigalius - su "r"... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2011 02 18, 17:38)
Muminuk, šiais laikais pastebimas visuotinis "r" raidės neištarimas - todėl ir pasipylė -ajai, -ijai, -ėjos smile.gif O Grigalius - su "r"... smile.gif

nemanau, šis tas bumas dėl to.

Grigalius - gražus ir man.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 02 18, 15:56)
drinks_cheers.gif keista, kad nemažai kam patinka, o nevadina mastau.gif

Gerai, kad nevadina. Topų aukštumose būdamas šis vardas tikrai prarastų dalį savo grožio smile.gif
Atsakyti
mano mociutes vardas miliunė (u trumpoji) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 02 18, 12:38)
Alfrydo ir Sigyto tevai aiskiai turejo problemu su rasyba g.gif


Alfrydo tai nea,yra tokis vardelis,na kaip aš sakau Alfredo variantas ax.gif o va Sigytas...kaip tam žmogui ir tikiu vardu g.gif nu gal įpranta nuolat taisyt g.gif
šiaip ir cmb gali būt beraščių ax.gif ir šiaip gali būt tųų beraščių,kurie ne taip vardą parašo. pvz mano vaiko vardą kai kas rašo DžiŪgas doh.gif
Atsakyti
Vakar išgirstas mergaites vardas Maurita.
Atsakyti
Nijolia. Papimpinta Nijolė biggrin.gif
Atsakyti