Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie, kaip tvarkotės


user posted image

Kūdikio gimimas - vienas gražiausių pasaulio stebuklų. Tėveliai džiugiai ir su širdžių virpesiu laukia savo kūdikio ateinant į šį pasaulį. Bet ne viskas taip gražu ir paprasta, kaip filmuose. Grįžus namo, iškyla daugybė klausimų sunkumų:

* Kaip maudyti? doh.gif
*Kaip laikyti? doh.gif
*Kūdikis verkia.. doh.gif
*Keliasi kas 10 minučių doh.gif
*Atpylinėja doh.gif
*Nori visiškos tylos doh.gif ir t.t.

user posted image

Pasidalinkite savo patirtim ir rūpesčiais 4u.gif
Ir nepamirškit, kad:

Kūdikio verksmas - gražiausia daina,
Kūdikio džiaugsmas - mamos dovana
Ir nemigo naktys netenka reikšmės,
Kai lūpos vaikučio jums "Mama" šnibždės. .. 4u.gif
user posted image

Pirma tema čia 4u.gif
Antra tema cia 4u.gif



o kaip jums sekasi derinti savo laika? Na pvz as noriu ir per tv kokia laida paziuret ir prie kmpo pabut, bet mano vaikas diena miega mazai, todel as nuolat bunu su ja, tai jei as ziuriu tv, o vaikas salia manes ir as su ja nekalbu, jauciuos kaip ir kalta net... tai nuolat ja kalbinu, bendrauju ir tt, bet aisku nei tv, nei kompo tada. Ar jus leidziate sau kazkuo uzsiimti, kai vaikas salia, idavus jam zaisla ir tiek?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 13 gegužės 2010 - 11:07
Na maniskis dar labai mazas ir didziaja dienos dali miega. Kai nemiega bunu 100 proc jo. Pasaliniais darbais neuzsiimu. Tik kai migdau vezimelyje jau ir prie kompo pabunu ar tv paziuriu.
Gal kai paaugs bus kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 02 02, 19:16)
Na maniskis dar labai mazas ir didziaja dienos dali miega. Kai nemiega bunu 100 proc jo. Pasaliniais darbais neuzsiimu. Tik kai migdau vezimelyje jau ir prie kompo pabunu ar tv paziuriu.
Gal kai paaugs bus kitaip.


gerai, kai miega, o man tenka visadien buti 100% vaiko.. na sunku ir namus patvarkyt ir valgyt padaryt, daug demesio reikalauja, o as ir skiriu, nuolat kalbinu, bet sunku sunku, todel ir klausiu, kaip reikalai pas jus? Gal nebutina tiek nuolat bendraut, jei vaikas barsina barskuciu ar domisi karusele? Bet net tada as ja snekinu, nes man kazkaip gaila, kai guli sau viena su tais zaislais, bet gal as jau einu i krastutinumus?
mano vaikas irgi mazas - 2men tik
Atsakyti
Na siandien jau drasiai galiu sakyti, kad 100 proc su juo nebunu biggrin.gif Kadangi budraut jis pradejo daug daugiau. Bet jau pradejo dometis zaisliukais. Tad idedu i lovele ir jis sau ramiai ilgai gali stebeti karusele smile.gif
Dar galima i vibrokedute idet ar supynes, bet as ju neturiu biggrin.gif Mums karuseles kolkas uztenka. Artimiausiu metu begsiu pirkt lavinimo kilimelio smile.gif
Atsakyti
na mano maziukas taip pat mazai miega diena,nors jam nei dvieju menesiuku nera.Ir ta pati problema,kad truputi sazine grauzia,nes nesu visu 100% tik jam skirta.bet gal tai ir nera taip jau blogai jei jis tuo mu neverkia ir uzsiima pvz.zaisliuku stebejimu g.gif Juk mamos turi ir sau siek tiek laiko skirti,o kur dar namu tvarkymas,valgymo darymas ir t.t.O jei vaikas verkai,tai metu viska ir einu prie jo smile.gif
Atsakyti
Atminkite labai svarbu dalyka - vaikas bus laimingas tada, kai mama taip pat bus laiminga. Vaikuciui reikalinga linksma, sveika mamyte bigsmile.gif , o ne pervargusi, sazines grauziama, issekusi ragana doh.gif
Atsakyti
pirmas dienas baisu vieniems, bet po to labai lengva. be to naujagimis didele dali pramiega pirmus menesius
Atsakyti
pirmas dienas po sugrįžimo namo buvo sunkios. mažylei pasikeitė aplinka,prie kurios reikia priprasti, buvo nerami, o dar sunkus gimdymas turėjo įtakos mažylės būsenai. ilgai kankinausi gimdykloje, kol galu gale nepasakė, kad pati nepagimdysiu, teks operuoti schmoll.gif tai aš taip ir nepajutau to jausmo kaip vaikas į šį pasaulį ateina fiziologiniu būdu verysad.gif bet ilgai dėl to neliūdėjau, kaip palatoje pamačiau mažą angeliuką nestuke.gif tiesiog laimės ašaros nurėdėjo ir man ir vyrui biggrin.gif .o mažuliukė prie namų aplinkos greit priprato. miega po nedaug laiko ir dažnai, nes labai dažnai būna prie papuko ir valgo. ilgiausias miega būna naktį.
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 02 02, 21:38)
gerai, kai miega, o man tenka visadien buti 100% vaiko.. na sunku ir namus patvarkyt ir valgyt padaryt, daug demesio reikalauja, o as ir skiriu, nuolat kalbinu, bet sunku sunku, todel ir klausiu, kaip reikalai pas jus? Gal nebutina tiek nuolat bendraut, jei vaikas barsina barskuciu ar domisi karusele? Bet net tada as ja snekinu, nes man kazkaip gaila, kai guli sau viena su tais zaislais, bet gal as jau einu i krastutinumus?
mano vaikas irgi mazas - 2men tik

Teko skaityti, kad vaiką reikia kalbinti būtent tada kai jis geros nuotaikos, o ne tada kai zirzia..kad neįprastų zirzimu ir ašaromis kviestis mamos smile.gif Aš irgi palieku žaisti, ir laiks nuo laiko vis prieinu ir pakalbinu smile.gif

Mano kūdikis valgė ir miegojo pirmąsias tris savaites, spėjau priprast prie vaiko buvimo. Po to žaidimo lygiai sunkėjo doh.gif Užmiega, po pusvalandžio jau rauda. Ir vėl šokiai pokiai estrada. Tai per tą pusvalandį dumdavau į virtuvę ir pradėdavau gaminti pietus, per kitą miego pusvalandį baigdavau smile.gif))) Dabar artėjant trečiajam mėnesiui, jau rimsta pilvelis, dukrytė ėmė domėtis žaislais ir vėl leidžia mamytei pailsėti. Taigi aukščiau noses 4u.gif
Atsakyti
pirmos dienos trumpai - jama vyras "tevystes atostogas" ir mokosi vaika priziuret lotuliukas.gif
Atsakyti
Nors mazoji pupa rami, bet dziaugiuosi, kad vyras atostogas pasieme, bo butu buve sunku vienai su abiems vaikais. Sunku ieiti i nauja ritma, greitesni nei buvo pastaruosius metus biggrin.gif Bet manau per menesiuka ismoksiu suktis ir bus viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2010 06 30, 10:57)
Nors mazoji pupa rami, bet dziaugiuosi, kad vyras atostogas pasieme, bo butu buve sunku vienai su abiems vaikais. Sunku ieiti i nauja ritma, greitesni nei buvo pastaruosius metus  biggrin.gif Bet manau per menesiuka ismoksiu suktis ir bus viskas gerai  smile.gif

va va ... ir as kai antojo sulaukiau, buvau begalo dekinga vyrui, kad padejo. O sia savaite, jau pati sukuosi .
Atsakyti