Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie, kaip tvarkotės

Dabar jau daugiau nei trys savaitės, kaip namie.Pradžioj sunkiausia buvo susitvarkyt dėl žindymo.Dabar jau daugmaž viskas paros ritme..Keliasi kas kelios valandos.Pavalgo, pabūdrauja, miega.. bigsmile.gif
Atsakyti
PoRyt jau mums savaitele, namie esam jau 3 diena. Tik grizus namo uzkoncertavo.
Kiek suprantu pilvo putimas... Bandom kelt kojytes kad issiperst. Atsirugstam po maitinimu...
Nakti nerimsta po 2-4 valandas vis pabezdena,pavalgyt nori. Papulio neima:( siandien bandziau apgaut. Ikisau papuli ir is sono uzlasinau kelis lasiukus MP, tai ciut patrauke...tiek laimes man... Bet kas is to, 2-3 minutes ir isterija, tad nekankinu ir duodu nutraukta pieneli,tik va pergyvenu,
Kas kiek laiko nusitraukinet ir kiek to pienelio turi but? Is abieju krutu viso nutraukiu 60ml, kartais net maziau... Jau net misinuku pasirupinau jei ka. Kaip ta pienelio gamyba padidint ir kai maziuka pripratint prie kruties?
O siaip antras vaikas, bet man asmeniskai sunkiau. Vyresnioji reikalauja demesio, rodos gauna jo ir kai as laisvesne bunu ir vyras uzsiima, bet va jai vis per mazai, ir specialiai cypauja,rekauja bilda.... Atrodo maistauja... Tikiuos su kiekviena dienele bus lengviau...
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš savo patirtim - gal kam pravers 4u.gif
Antrajam mažyliui šiandien suėjo savaitėlė. Nors ir nelengva (miego trūkumas, nuovargis ir dar visi pogimdyviniai skausmai, negalėjimas sėdėt), bet vis dėlto lengviau nei su pirmuoju. Dėl žindymo visų pirma reikia pasitikėt savim ir nekreipt dėmesio į visus tuos "gal tavo pieno neužtenka". Pirmą kartą buvau GN supanikavusi ir paprašiau vieną kartą mišinuko. Antrą kartą visi brukte bruko (kadangi vaikutis virš 4kg gimė), bet nepasidaviau ir tuom džiaugiuosi. Vaikutis valgo dažnai, dažnai ir tuštinasi, bet per 3 dienas priaugo apie 160g, o tai yra gerai bigsmile.gif Beje, maitinu su antkrūčiu (antspeniu), tad maitinimas vienas malonumas - nieko nenukramto, o gal tai net padėtų toms mamoms, kurių vaikučiai mieliau renkasi buteliuką nei krūtį.
Tėtis pas mus daug dirba, tad daugiausia esu viena su vaikais, o dar ir visi skalbiniai, maisto ruošimas, tvarkymasis ir svarbiausia dėmesys vyresniajam vaikui doh.gif Prisideda žinoma ir ašaros, daugiausia dėl to, kad savęs labai gaila (nes skauda, nes pavargai, nes nėra šiuo momentu, kas tau padėtų), o kartais net nežinai dėl ko... Yra ką veikti, bet nėra taip sunku kaip pirmą kartą, nes žinau, kad tai ilgai nesitęs. Nuteikinėju save ramiai, su mažyliu mėgaujuos kiekviena praleista minute (net tada, kai pati vos atplėšiu akis, o jis nerimauja), nes žinau, kad ir vėl net nepastebėsiu, kaip jis išaugs ir aš nebebūsiu jam jau tokia reikalinga. Namų ruoša man dabar taip pat vienas malonumas, tik ją pasilieku paskutinę eilėj. Visų pirma yra vaikutis (taip pat ir vyresnėlis), tada mano poilsis ir kiti poreikiai (gera mityba ir savijauta), o jei dar lieka laiko, tada jau plaunamos grindys ir valomos dulkės mirksiukas.gif
Noriu visoms mamytėms palinkėti daugiau džiaugsmo kiekviena akimirka su savo mažyliais ir mažiau bemiegių naktų 4u.gif
Atsakyti
na maniskis irgi panasei ,pirma menesiuka diena dar miegodavo ,o dabar jau esam dvieju jau visai mazai bemiega , vis nori ant ranku,paguldytas neisbuna ilgai,.tik nakty miegas susinormalizavo ,per nakty du kartus ,tris brabunda.tai irgi vis nespeju nieko daug pasidarbuot biggrin.gif
Atsakyti
baisios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2013 10 17, 01:40)
Vienas patarimas geresnis uz kita  doh.gif

1.Savo pienu uzmaitinti neimanoma

2.Daugiau vit D del, kad ramesnis butu ? O apie jo perdozavima zinote ?

3.Nuo kada reikia nusitraukti piena , kad suzinoti, kiek vaikas suvalgo ? Ar zinote, kad pientraukis niekados neistrauks tiek kiek vaikas. O yra atveju, kai moteris is vis nieko nenusitraukia pientraukiu.

drinks_cheers.gif gerai, kad pataisėte, nes tikrai klaidinga informacija ne vietoje parašyta buvo 4u.gif
Atsakyti
Na va jau beveik 4 savaites mums. Viskas gerai, tik mamytei miego truksta rolleyes.gif
Atsakyti
Mums beveik menesiukas, bet sunkiausia buvo paciomis pirmomis dienomis. Miego ritmas issibalansavo, nes vaikas keliasi kada uzsimano ir daznai, mamukas aisku nepamiegojes lieka doh.gif Rytais nuo 7 kai pabunda tai iki 11 nemiega, o man akiu neina atplesti, nes per visa nakti pamiegu max 4-5 val. Diena sunku uzmigti, o jei uzmiegu sunku atsikelti biggrin.gif Zodziu smagumelis, bet kad ir kaip jausciausi pervargusi, kiekviena karta pabudus mazyliui nubuciuoju ji ir pasakau kaip stipriai ji myliu blush2.gif
Siuo metu jau naktimis keliasi kas mazdaug 2,5-3 val. Tai ir pailsiu labiau. 4u.gif Laukiu kol visai susinormalizuos musu naktinis miegelis, bet speju tada diena nebenores miegot doh.gif
Atsakyti
Sveikutės naujai iškeptos mamytės mirksiukas.gif Mes jau dideli 8 mėn., bet norėčiau pasidalinti patirtimi, ką kitaip daryčiau pirmomis dienomis sugrįžus į namučius... ax.gif
Mano mažylis pirmą mėnesiuką buvo palyginus ramus, tik valgė ir miegojo, taigi jo miego metu stengiausi atlikti visus namų ruošos darbus ir panašiai, niekados neidavau pogulio kartu, bet dabar pagalvojus to ir trūko pirmomis dienomis, kadangi mūsų kūnas išgyvena didelius pokyčius nėštumo ir po gimdymo laikotarpiu. Dėl poilsio stokos gali kilti ir nuotaikų svyravimų, ir savęs gailėjimosi, kad kartais būna sunku... Taigi mamytės, nepamirškite savęs ir juo labiau džiaugtis tomis nuostabiomis akimirkomis atkeliavus kūdikėliui, nes jie juk taip greitai auga... O visi namų ruošos darbai juk nepabėgs, beja labai gerai yra pasiplanuoti, kokius darbus reikia atlikti ir pasiskirstyti juos savaitei, taip bus žymiai lengviau, o ir jūs nepervargsite, nes nereiks visko atlikti per dieną 4u.gif
Atsakyti

As perskaiciau viename forume kad butinai reikia drekinti ora pries tai kai mamyte atvazuoja namo. Sako kad geriau vaikui. Paklausiau ja kodel, neatsako. Gal jus zinote? icon_biggrin.gif

Atsakyti