Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio gimdymo namai

QUOTE(*SCENICA* @ 2010 02 15, 15:18)
O ar galime siuose GN tartis del CP? jei pagal viska jis nepriklauso, o mama nori gimdyti ne naturaliai , o su CP?  g.gif

siaip manau cia jau konkreciai su gydytoju tartis reiketu..nes niekur siaip nedarys CP vien del to kad siaip norit..bet jei susitart pries tai konkreciai su gydytoju gal ir imanoma g.gif
Atsakyti
Mums nestukems per toki susitikima vyr.gydytojo pavaduotojas sake, kad CP yra operacija ir pas juos jos niekas nestukei isigeidus nedaro...nes vistik tai yra rizika (nukraujavimas, sepsis, organu pazeidimas...) ir niekas nerizikuos,nes veliau tektu atsakyti kokiu pagrindu buvo atliekamas CP. 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti neseniai gimdziusiu.
Ruosiuosi gimdyti siuose GN ir sioj temoj pasiskaiciau, kad vaikiukui reikia vilnoniu kojinyciu ir kepureles. Kai buvau kursuose apie kepurytes niekas nieko nesake, tai gal galetumet pasakyti, kaip ten yra is tikruju? Ar jie duoda ar reikia savo tureti, nes as isidejau tik parsivezimui kepurytes... Aciu uz atsakymus
Atsakyti
Kepurytę duoda ligoninės.
Atsakyti
QUOTE(*SCENICA* @ 2010 02 15, 17:18)
O ar galime siuose GN tartis del CP? jei pagal viska jis nepriklauso, o mama nori gimdyti ne naturaliai , o su CP?  g.gif

Manau daro, net kainoraštyje yra kaina CP (atrodo 1300 lt), pasitarus su dydytoju pas kurį gimdysi manau viskas įmanoma.
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2010 02 16, 16:05)
Manau daro, net kainoraštyje yra kaina CP (atrodo 1300 lt), pasitarus su dydytoju pas kurį gimdysi manau viskas įmanoma.

o tai CP mokamas? blink.gif o kur ta kainorasti rasti?
Atsakyti
QUOTE(LINUTE24 @ 2010 02 16, 13:54)
Noriu paklausti neseniai gimdziusiu.
Ruosiuosi gimdyti siuose GN ir sioj temoj pasiskaiciau, kad vaikiukui reikia vilnoniu kojinyciu ir kepureles. Kai buvau kursuose apie kepurytes niekas nieko nesake, tai gal galetumet pasakyti, kaip ten yra is tikruju? Ar jie duoda ar reikia savo tureti, nes as isidejau tik parsivezimui kepurytes... Aciu uz atsakymus

As gimdziau ne siuose gimdymo namuose, bet kepures mums nereikejo, nes palatose ir taip silta budavo ir jokio skersvelo. Butina tureti tik vilnones kojnytes.
Atsakyti
QUOTE(nigma @ 2010 02 16, 18:09)
o tai CP mokamas? blink.gif  o kur ta kainorasti rasti?

Kainoraštis yra moterų konsultacijos stende, bet aš nesupratau kokiu atveju reik mokėt už CP g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2010 02 16, 16:17)
Kainoraštis yra moterų konsultacijos stende, bet aš nesupratau kokiu atveju reik mokėt už CP  g.gif

nu kaip idomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2010 02 16, 17:17)
Kainoraštis yra moterų konsultacijos stende, bet aš nesupratau kokiu atveju reik mokėt už CP  g.gif

uz CP,kaip ir uz gimdyma reikia susimoketi tuo atveju,jei tu gimdai su tuo gydytoju,su kuriuo esi susitarusi ir jis atvyksta su tavim gimdyti ne savo darbo laiku mirksiukas.gif
Papildyta:
o kazkas klause apie kepuryte vaikui,tai jos tikrai nereikia.reikia tik kojinyciu ir sauskelniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erika_jaz @ 2010 02 16, 21:08)
uz CP,kaip ir uz gimdyma reikia susimoketi tuo atveju,jei tu gimdai su tuo gydytoju,su kuriuo esi susitarusi ir jis atvyksta su tavim gimdyti ne savo darbo laiku mirksiukas.gif
Papildyta:
o kazkas klause apie kepuryte vaikui,tai jos tikrai nereikia.reikia tik kojinyciu ir sauskelniu mirksiukas.gif

oho, tai brangokai gaunasi jei netycia prireikia CP g.gif nu zodz man isvis nebeaisku su tom kainom ten.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nigma @ 2010 02 16, 23:21)
oho, tai brangokai gaunasi jei netycia prireikia CP  g.gif nu zodz man isvis nebeaisku su tom kainom ten.. doh.gif


Mano supratimu,tai ta kaina ir yra tuo atveju, kai CP daromas gimdyves pageidavimu. Jei del sveikatos ar kokiu kitu komplikaciju yra nusprendziama ji daryt (arba gimdymo metu gydytojas priima toki sprendima) - moketi turbut nereikia.
Atsakyti