Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio gimdymo namai

QUOTE(mabi @ 2010 09 19, 08:07)
reikia kojinyciu ir sauskelniu gimdykloj, daugiau nieko.

drinks_cheers.gif Kai as gimdziau, tai i gimdykla irgi reikejo tik pamperso ir kojinaiciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(omsone @ 2010 09 19, 13:16)
Tai kiek suprantu gimdant jiems paduoti, kad po to vaikuciui uzdetu?  g.gif

Patys pasako, kad paduot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(omsone @ 2010 09 19, 12:16)
Tai kiek suprantu gimdant jiems paduoti, kad po to vaikuciui uzdetu?  g.gif


ateini i gimdykla ir pati gali padeti ant stalo, nes as jau pagimdzius antra, liepiau vyrui isimti, nes buvau pamirsusi. tai zinai kaip tie vyrai, vos nepadave mano higieniniu paketu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2010 09 19, 13:52)
ateini i gimdykla ir pati gali padeti ant stalo, nes as jau pagimdzius antra, liepiau vyrui isimti, nes buvau pamirsusi. tai zinai kaip tie vyrai, vos nepadave mano higieniniu paketu doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2010 09 19, 16:02)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

as vyrui is anksto parodziau kaip kas atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2010 09 19, 13:52)
ateini i gimdykla ir pati gali padeti ant stalo, nes as jau pagimdzius antra, liepiau vyrui isimti, nes buvau pamirsusi. tai zinai kaip tie vyrai, vos nepadave mano higieniniu paketu doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Suprantu kol jiems isaiskini doh.gif lotuliukas.gif ko tiksliai reikia ir tai dar niekad neranda lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=omsone,2010 09 18, 22:25]
Jau dabar dvidesimt litu? g.gif Kaip greitai viskas keiciasi, o as iki siol galvojau kad 11 lt unsure.gif
[/b]

Ziuriu kainas skirtingas vis rasote, gimdziau rugpjuti, vyrui apranga kainavo 11 lt, vyras dar ir ant kroksu pasiprase maiseliu lotuliukas.gif epiduras 250 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flu: 19 rugsėjo 2010 - 20:49
QUOTE(irmule* @ 2010 09 19, 16:36)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

as vyrui is anksto parodziau kaip kas atrodo  thumbup.gif


rodyk nerodzius. as antra vaika gimdziau, kai istrauke ne sauskelnes, nors pirmajai jis jas nuolat keite, ir tikrai zinojo kaip atrodo. paprasciausiai jie ne tokie susikaupe, o dar kai tik vaikutis gimes buna wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2010 09 19, 21:58)
rodyk nerodzius. as antra vaika gimdziau, kai istrauke ne sauskelnes, nors pirmajai jis jas nuolat keite, ir tikrai zinojo kaip atrodo. paprasciausiai jie ne tokie susikaupe, o dar kai tik vaikutis gimes buna wub.gif .

Reikia suprasti ir juos kai tokiu momentu buna susijaudine ir issiblaske lotuliukas.gif
Atsakyti
Idomu kas mazylyje budi pirmadieniais ir antradieniais g.gif . Gal kuri zinoti kurie daktarai papuola tokiu metu?
Atsakyti
Mane irgi domina panasus klausimas. Ar daktaru budejimai buna visada tom paciom dienom?
Atsakyti
Laukiam pasisakymo kas cia sia svaite budi ir kokiom dienom, gal kaas jau domejosi??
nes jauciu, kad jau bet kuria minute galime pasimatyti su vaikiuku...
Atsakyti