Įkraunama...
Įkraunama...

Butai Skaidiškėse

Prikelsiu tema.

Buvome ir mes apziuret tu butu Skaidiskese, Sodu g. Butas tikrai fainas, labai gerai irengtas, erdvus ir kaina labai patraukli (paliginimui uz tokia kaina gaunasi butas Karoliniskese arba Lazdynuose, be remonto), o ten visgi autonominis syldimas, ziurejom seimyninku saskaitas-liuks, plius dar garazas kieme, zodziu vyrui patyko, jis abiem rankom UZ. Abu dirbam Vilniuj, su davaziavimu lyg ir susitaikem, antra automobili nusipirkt ne problema. As biski dvejoju del aplinkos, na gamyklos, angarai, furos dar tiek to, mieste to transporto ne maziau, plius vyras pats furos vairuotoju dirba tai jam visai netrugdo smile.gif Mane labiau nepatinka tie barakai, esu girdejus kad liaudis ne pati geriausia.

Gal kas is vietiniu atsilieptu, biski pakomentotu.
Labai laukiam.
Atsakyti
QUOTE(KRP25113 @ 2013 01 25, 13:46)
Prikelsiu tema.

Buvome ir mes apziuret tu butu Skaidiskese, Sodu g. Butas tikrai fainas, labai gerai irengtas, erdvus ir kaina labai patraukli (paliginimui uz tokia kaina gaunasi butas Karoliniskese arba Lazdynuose, be remonto), o ten visgi autonominis syldimas, ziurejom seimyninku saskaitas-liuks,  plius dar garazas kieme, zodziu vyrui patyko, jis abiem rankom UZ. Abu dirbam Vilniuj, su davaziavimu lyg ir susitaikem, antra automobili nusipirkt ne problema. As biski dvejoju del aplinkos, na gamyklos, angarai, furos dar tiek to, mieste to transporto ne maziau, plius vyras pats furos vairuotoju dirba tai jam visai netrugdo smile.gif  Mane labiau nepatinka tie barakai, esu girdejus kad liaudis ne pati geriausia.

Gal kas is vietiniu atsilieptu, biski pakomentotu.
Labai laukiam.

sveikos.po darbu ir mes nuvaziavom i skaidiskes.pats miestelis patiko.darzelis, parda, yra gatves apsvietimas ir salia gatves takelis, tai jau didelis pliusas, kad nereiktu vaikscioti gatvemis.nu ka nuvaziavom pasiziuret tu butu. jau pasukus i ta sodu gatve pradejau raukytis.aplinka tai tragiska, bet butai tai tikrai faini.ar kas nusipirkot ten buta? tiesa ziurinejom senam name, senos statybos butuka.2 aukste is 2.tik kaina tai per didele.tai tada geriau jau ten prikti nei senos statybos ta butuka.
Atsakyti