Įkraunama...
Įkraunama...

Išskirtiniai drabužėliai (nemasovkė - ne Lindex..)

Virvutė pilnai sutinku, kas mamai nuopelnai čia už vaikučių aprangėlės stilių wub.gif Labai padirbėt reikia, kad rasti gražių aksesuarų ar juos pagaminti, o buitis kartais suėda visą laiką. Tada mamos kurios randa tam laiko ir noro - vertos medalio first.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2011 10 29, 21:10)
Virvutė pilnai sutinku, kas mamai nuopelnai čia už vaikučių aprangėlės stilių  wub.gif  Labai padirbėt reikia, kad rasti gražių aksesuarų ar juos pagaminti, o buitis kartais suėda visą laiką. Tada mamos kurios randa tam laiko ir noro - vertos medalio  first.gif



Pritariu ir Virvutei ir vaidai L. 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
ir aš pati paneriu, pamezgu...
išskirtinės aišku suknelės, sarafanai yra...
va ir dabar pabodo vienas sarafanas - perneriu ir darau puošnią išeigai suknelę.
Paderinu spalvytes, tai ir prisiuvu pagal kokį modeliuką ir segę įsegu, jei trūksta cinkelio. Ir draugių prašau pagaminti kokį veltinuką, o aš jų vaikams ar joms ką nuneriu....
yra tik keletas (ant vienos rankos pirštų suskaičiuočiau), tačiau tikrai išskirtinių rūbelių...
Ir darželyje ir jau šiais metais mokykloje yra pagiriama dėl mano gamintos aprangos wub.gif
ir man smagu ir dukrytei malonu nešioti thumbup.gif wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(linkakalinka @ 2011 11 02, 15:23)
ir aš pati paneriu, pamezgu...
išskirtinės aišku suknelės, sarafanai yra...
va ir dabar pabodo vienas sarafanas - perneriu ir darau puošnią išeigai suknelę.
Paderinu spalvytes, tai ir prisiuvu pagal kokį modeliuką ir segę įsegu, jei trūksta cinkelio. Ir draugių prašau pagaminti kokį veltinuką, o aš jų vaikams ar joms ką nuneriu....
yra tik keletas (ant vienos rankos pirštų suskaičiuočiau), tačiau tikrai išskirtinių rūbelių...
Ir darželyje ir jau šiais metais mokykloje yra pagiriama dėl mano gamintos aprangos  wub.gif
ir man smagu ir dukrytei malonu nešioti  thumbup.gif  wub.gif  drinks_cheers.gif

Taip tai jau visai nemasovkė kaip čia išsireiškė ir auksčiausių įvertinimų verti rūbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2011 10 29, 08:35)
Nu darant fotosesiją, bent jau galėjo paprašyti, kad ta mergaitė nusišypsotų. Atrodo, kad jau tokia nelaiminga su tais rūbeliais, niūrios spalvos, niūri ir vaiko nuotaika. O vaiko šypsena padarytų tą rūbelį šiltesniu  wub.gif  Nepirkčiau šių rūbų,net gaila į tą mergaitę žiūrėt ir esmė ne rūbuose  unsure.gif

O šiaip, tai vėl manau po truputį gryžtam prie rankų darbo rūbelių ir Lietuvių gamybos, atsikandom mes tų blizgučių matyt  doh.gif .


čia "stilius", "nemasovkė", "išskirtinis", o apsisukę vėl stereotipus giedam, kad vaikas būtinai visada turi šypsotis. Vaikas yra individualus, savitas, reikalaujantis išskirtinio, jo savybes pabrėžiančio rūbo. Čia norėta parodyti, kad jų aprangą dėvi originalūs svajotojai-mąstytojai. Nu ir susimylėkit, ponios, "niūrios spalvos", "linksmos spalvos".... jei jau apie stilių kalbam, tai gal pereinam prie svaresnių apibendrinimų, idėjos

Atsakyti
QUOTE(flux @ 2011 11 03, 11:17)
čia "stilius", "nemasovkė", "išskirtinis", o apsisukę vėl stereotipus giedam, kad vaikas būtinai visada turi šypsotis. Vaikas yra individualus, savitas, reikalaujantis išskirtinio, jo savybes pabrėžiančio rūbo. Čia norėta parodyti, kad jų aprangą dėvi originalūs svajotojai-mąstytojai. Nu ir susimylėkit, ponios, "niūrios spalvos", "linksmos spalvos".... jei jau apie stilių kalbam, tai gal pereinam prie svaresnių apibendrinimų, idėjos

butent!
Atsakyti
QUOTE(flux @ 2011 11 03, 11:47)
čia "stilius", "nemasovkė", "išskirtinis", o apsisukę vėl stereotipus giedam, kad vaikas būtinai visada turi šypsotis. Vaikas yra individualus, savitas, reikalaujantis išskirtinio, jo savybes pabrėžiančio rūbo. Čia norėta parodyti, kad jų aprangą dėvi originalūs svajotojai-mąstytojai. Nu ir susimylėkit, ponios, "niūrios spalvos", "linksmos spalvos".... jei jau apie stilių kalbam, tai gal pereinam prie svaresnių apibendrinimų, idėjos

Jau jau vaikas gali būti individualistas (kaip čia minima), tai jau būkit malonios ir supraskit, kad ir suaugę turi savo nuomonė ir jai ta nuomonė nesutampa su jūsų, tai dar nereiškia, kad tai nesvarūs argumentai. Beje aš pabrėžiau, kad esmė ne rūbuose ir visai nerašiau, kad jie nestilingi ar pan. Tad įsigilinkit prieš komentuojant ax.gif Atsiprašau, jai ką įžeidžiau pasakydama, kad aš vaikus noriu matyti linksmus, bet tai mano svari nuomonė ir visada sieksiu kad mano vaikai tokie ir būtų 4u.gif
Pažiūrėjau dar kartą mergaičių foto, tai čia net nepasakysi, kad mergaitės svajoja. "Čia norėta parodyti, kad jų aprangą dėvi originalūs svajotojai-mąstytojai". Negi nesat matę kokie vaikų žvilgsniai būna kai jie svajoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaida L: 03 lapkričio 2011 - 12:08
QUOTE(vaida L @ 2011 11 03, 11:35)
Atsiprašau, jai ką įžeidžiau pasakydama, kad aš vaikus noriu matyti linksmus, bet tai mano svari nuomonė ir visada sieksiu kad mano vaikai tokie ir būtų  4u.gif
Pažiūrėjau dar kartą mergaičių foto, tai čia net nepasakysi, kad mergaitės svajoja.

jūs labai tiesmukai viską suprantat
Atsakyti
QUOTE(flux @ 2011 11 03, 15:38)
jūs labai tiesmukai viską suprantat

Gali būt, bet mes visi esam skirtingi su skirtingom nuomonėm,skoniais ir pan. tai ir yra žavu wub.gif Savo nuomonę irgi galim visi išreikšti ir ji nebūtinai turi sutapti su kitų nuomone, tam ir vyksta diskusijos. Tad nereikia pykti, kai nuomonės nesutampa o įsiklausyti (nebūtinai priimti), bet taip plečiasi mūsų požiūris į aplinką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2011 11 03, 14:42)
Tad nereikia pykti, kai nuomonės nesutampa o įsiklausyti (nebūtinai priimti), bet taip plečiasi mūsų požiūris į aplinką  4u.gif

nežinau kas čia pyksta, aš - ne, aš irgi pasakiau savo nuomonę. Bėda, kai kritika priimama kaip pyktis, kaltinimas. Aš jūsų nepažįstu, nėra ko man ant jūsų pykti. Aš priimu ir galiu išklausyti įvairias nuomones, jau žinau, kad jums nepatinka niūrios spalvos ir vaikai be šypsenų, tai parodykite kas jums patinka, kur jūs matote išskirtinumą, praplėskit mūsų požiūrį į aplinką : )
Atsakyti
Įdėsiu keletą man patikusių derinukų 4u.gif
Labai šltos spalvos
user posted image
žavinga, vaikiška ir man labai stilinga
user posted image
linksma, vaikiška
user posted image
user posted image
romantiška, princesiška (kaip mergaitės mėgsta), bet subtiliai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2011 11 03, 17:20)
Įdėsiu keletą man patikusių derinukų  4u.gif

man pirma foto su blizgančiais raišteliais ant kojų nieko bendro nei su skoniu, nei su stiliaus pojūčiu tikrai neturi. bet čia tik mano nuomonė smile.gif
Atsakyti