Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

Pmociute, ar buvot mugej su laikrastinukais? Vakar vaiksciojau Vilniuje po Kaziuko muge, taip tikejaus pamatyti, paciupineti, pagirti, bet neradau. doh.gif Tiesa, palei Sereikiskiu parka neuzteko jegu pereiti blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes.Sudomino si uzsiemimas,pradedu nuo siandie rinkti laikrascius 4u.gif O kazin zurnalai tinka? g.gif
Atsakyti
Tinka ir zurnalai smile.gif
Pagaliau prisiruosiau isbandyt spiralini pynima:

user posted image

Labai smagiai ir lengvai pinasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 06, 13:31)
Pmociute, ar buvot mugej su laikrastinukais? Vakar vaiksciojau Vilniuje po Kaziuko muge, taip tikejaus pamatyti, paciupineti, pagirti, bet neradau. doh.gif Tiesa, palei Sereikiskiu parka neuzteko jegu pereiti blush2.gif


Buvau mugėj, bet tik pas mus mokykloj. Taigi: krepšiai dar išrykiuoti klasėje ir ant "prekystalio" biggrin.gif user posted image user posted image

Papildyta:
[quote=ausree,2010 03 06, 13:29]
[quote=pmociute,2010 03 06, 13:19]
Nutariau papuošti savo dėžutes mirksiukas.gif
Kaip grazu 4u.gif 4u.gif ohmy.gif cia is to "tampomo"popieriaus gelytes darytos?

Ačiū biggrin.gif . Taip, gėlytės iš to tampomo (krepinio) popieriaus.
Atsakyti
QUOTE(SonataB @ 2010 03 06, 14:35)
Sveikutes.Sudomino si uzsiemimas,pradedu nuo siandie rinkti laikrascius  4u.gif  O kazin zurnalai tinka? g.gif

Tinka ir žurnalai, tik jie su beicu gražiai nenusidažo. Reikėtų dažyti su akriliniais dažais arba palikt nedažytus - jie būna margi, spalvoti. Sėkmės bandymuose. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 07 kovo 2010 - 09:17
Turiu klausima smile.gif jau planuoju lakuot savo isvargtus gaminius,bet kokiu santykiu sumaisyt laka su beicu reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 06, 15:21)
Pagaliau prisiruosiau isbandyt spiralini pynima:
Labai smagiai ir lengvai pinasi thumbup.gif

Ir labai graziai ziurisi. bigsmile.gif
Kagi, tai geras spyris man i.... kad pabandyciau ir as, nes mane senai jau zavi sis pynimas ax.gif
QUOTE(pmociute @ 2010 03 06, 16:41)

Oho kiek darbeliu bigsmile.gif ir visi tokie puosnus wub.gif

As savo mazylei padariau piestukine, kad nusinestu i Kaziuko muge mokykloje-kreiva, sleiva, bet nupirko pats mokyklos direktorius ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1juraciukas: 07 kovo 2010 - 10:32
QUOTE(kabarksta @ 2010 03 06, 14:21)
Tinka ir zurnalai smile.gif
Pagaliau prisiruosiau isbandyt spiralini pynima:

user posted image

Labai smagiai ir lengvai pinasi thumbup.gif

nu tada reiks bandyt pradziai is zurnalu,nes pirkau juo del receeptu, juos issikerpu , o visa kita ismesdavau, tookia kruva ismeciau, nu siaubas,pervelai uzrode man sita grozi smile.gif ,bet nieko dar visa kruva laukia thumbup.gif
Atsakyti
mmmm koks darbeliu grozis wub.gif as tai studijuoju ta susukta pynima ax.gif kolkas ne kas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2010 03 05, 13:48)
Na,bandau tada nupiesti,nes zodziu paaiskint yra bergzdzias reikalas doh.gif
Pastorinimas(t.y.,kai vietoj vienos stovincios vyteles padarom 3-pridedam papildomu vyteliu ir tas pastorinimas tolesniame pynime dalyvaus kaip vienetas):
http://images9.fotki...orinimas-vi.png
Pirma eile pynutes pynimo-visu vyteliu lenkimas i desine(galima ir i kaire, bet,tarkim, i desine dabar),visos vyteles turi atsidurti priekyje gaminio:
http://images9.fotki...lenkimas-vi.png
Antra pynutes pynimo eile-priekyje esanciu vyteliu perkisimas i kita gaminio puse(i vidu)(cia nepazymejau, bet ta zydra linija yra paskutine pynimo eile iki pynutes pynimo, tai va-butu geriau,kad perkistumet ne po ja, o po priespaskutine eile mirksiukas.gif )
http://images110.fot...enkimas2-vi.png


nu dyyyydelis aciu, vo dabar tai labai aiskiai thumbup.gif


Pmociute, super jusu darbai thumbup.gif . klausimas ne i tema blush2.gif o jus mokytoja?

Juraciuke, jauciu mazylei tavo pilnos kelnes dziaugsmo, kad direktorius nupirko bigsmile.gif

as apstojau su pynimais. nebesugalvoju ka bepint, koses gi nevirsi blush2.gif bet jus tai seku, gal kokia mintis saus i galva smile.gif
Atsakyti
wow! saunuoles, net neisivaizdavau kad tokiu dalyku galima padaryti is laikrasciu? o ar tai labai sunku>? ta prasme ar daug jegos reikia? lotuliukas.gif niekada nesu bandziusi, tad neisivaizduoju kaip tai atrodo...

dabar klausimas gal ne visai i tema, bet man labai painka pinti baldai, tad kaip manot, ar imanoma sitaip "apipinti" senas kedes su atlosu, kad jis atrodytu kaip pintos kedes? doh.gif
Atsakyti
[quote=laimiene,2010 03 07, 15:41]
nu dyyyydelis aciu, vo dabar tai labai aiskiai thumbup.gif
Pmociute, super jusu darbai thumbup.gif . klausimas ne i tema blush2.gif o jus mokytoja?

Laimieme, nu jau neraudonuok mirksiukas.gif . Taip, aš mokytoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 07 kovo 2010 - 18:17