Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

QUOTE(kabarksta @ 2010 11 22, 17:45)
varpelius, bet man jie didoki iseina. Nupyniau a la eglute, pasirodysiu, kai nudazysiu ir padekoruosiu. blush2.gif


na man labiausiai patinka apvalus burbulai, tokius ir turejau omeny.taigi katik pabandziau, visai patiko cool.gif suki suki aplink, tik reikia suminkstint vytele, kad nesigautu kampuotas burbulas. ir pinti geriau is dazytu vyteliu arba dazyti zaisliuka purskiamais dazais.

jau zinau kaip siemet puosiu eglute ir ne tik thumbup.gif
Atsakyti
Laukiam fotoreportazo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2010 11 23, 18:26)
Laukiam fotoreportazo mirksiukas.gif

oi dar negreit. kol pripinsiu kol nudazysiu...nu bet pazadu pasirodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2010 11 23, 13:09)
Terra2, aciu , reikes pabandyt, turiu ta pistoleta drinks_cheers.gif
Isbandziau pynima virvute, bet nelabai patenkinta rezultatu, kazkoks palaidas pynimas gavosi. Manau, reikejo tankiau deti vertikalias vyteles. blush2.gif

Gerai pastebėjot - taip ir norisi dar pridėti statmenų vytelių. Bet jeigu tvirtas pats gaminys, tai visai nieko, kad ir retesnis gaunasi. Spalva tai superinė!Kokias dažais dažėte?
Atsakyti
Krepsys tai gana tvirtas. Man tai spalva kiek per tamsi (daziau Furnicolor Nr.9). Kazin, atskiedus laku gal gautusi sviesesne spalva? g.gif
Nupyniau dar viena vainika, bet taip bijau lenkti, kad vel suplys doh.gif
Atsakyti
Labas šauniosios pynėjos 4u.gif

Vis pasidairau čia pas jus - gražu. Sugalvojau pati pabandyt pint, tik pas mane laikraščių nelabai iš kur yra paimt, tai bandžiau iš naudotų kopijavimo popieriaus lapų. Gavosi kažkas, bet įsivaizduoju, kad iš laikraščių būtų lengviau, nes jų popierius gi plonesnis. O tie laikraščiai paskui kai nusidažo, tai tas jų margumas pasislepia? Ar reikia tik tuos baltus kraštus naudot?
Dar galvoju pabandyt panaudot popierių, ant kurio mes darbe išklotines siuvimo cechams spausdinam. Jis labai plonas, bet tvirtas g.gif Pasirankiosiu galų, likučių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nojura @ 2010 11 24, 08:20)
Labas šauniosios pynėjos  4u.gif

Vis pasidairau čia pas jus - gražu. Sugalvojau pati pabandyt pint, tik pas mane laikraščių nelabai iš kur yra paimt, tai bandžiau iš naudotų kopijavimo popieriaus lapų. Gavosi kažkas, bet įsivaizduoju, kad iš laikraščių būtų lengviau, nes jų popierius gi plonesnis. O tie laikraščiai paskui kai nusidažo, tai tas jų margumas pasislepia? Ar reikia tik tuos baltus kraštus naudot?
Dar galvoju pabandyt panaudot popierių, ant kurio mes darbe išklotines siuvimo cechams spausdinam. Jis labai plonas, bet tvirtas  g.gif Pasirankiosiu galų, likučių smile.gif

na kopijavimo popierius tikrai storokas ir trumpos vyteles gaunasi g.gif

siaip merginos dar pina is reklaminiu spaudiniu. nesu bandziusi, sako kad sunkiau.

visgi manau kad laikrastis geriausiai tinka.pernai pas mane irgi deficitas ju buvo, bet visi pazistami buvo prisakyti taupyti juos, tai net dabar privelka. ir prakuram sociai uztenka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2010 11 23, 19:50)
Nupyniau dar viena vainika, bet taip bijau lenkti, kad vel suplys doh.gif



Šaunus vainikas thumbup.gif
O gal neplyštų taip jei drėgną lenktum? pz kątik nudažytą g.gif
Atsakyti
Sveikutės!
aš jau pradėjau pinti dovanėles Kalėdoms ir Naujiems Metams. Einasi labai greitai, tik ne viskas gaunasi taip, kaip norėtųsi. Va, kas gavosi:
user posted image vainikas tiesiog atremtas į vazą. user posted image user posted image varpeliai. Tie du geltoni, nupinti iš reklaminių spaudinių. user posted image Čia viskas iš reklaminių bukletukų. user posted image Kiškučiai user posted image Ir toks šleivas batas po egle dovanoms.
Atsakyti
Oho, Terra2, na ir gausybe, ir grazumas darbeliu thumbup.gif Noriu paklaust, kokio dydzio varpeliai ir kaip juos pinate - ar is akies, ar ant kokios formos? Mane tai uzvalde spiralinis pynimas, graziai atrodo eglutes, tik dar neprisiruosiau ju aprengti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2010 11 26, 17:58)
Oho, Terra2, na ir gausybe, ir grazumas darbeliu thumbup.gif Noriu paklaust, kokio dydzio varpeliai ir kaip juos pinate - ar is akies, ar ant kokios formos? Mane tai uzvalde spiralinis pynimas, graziai atrodo eglutes, tik dar neprisiruosiau ju aprengti blush2.gif

Varpeliai yra apie 9-10cm aukščio(be rankenėlės). O tie geltoni 8cm.
Labai lauksim papuoštų Jūsų eglučių!
Atsakyti
Sveikintina ideja smile.gif tokia originali, ekologiska tema thumbup.gif
Atsakyti