Įkraunama...
Įkraunama...

Riešinės

Apie šiltas riešines dar nesinori galvoti doh.gif , bet radau riešinėm tinkamų schemelių, tai dalinuosi.


ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 20 liepos 2010 - 09:23
Juškienės knyga "Riešinės" parsisiuntimui
Atsakyti
laba. labai prasau padekite riesines su nyksciu mezgimo schemos. niekaip nerandu kaip nyksti padaryti . Didelis Aciu
Atsakyti
4u.gif
http://club.osinka.r...61670?&start=90
Atsakyti
QUOTE(ruoniuke @ 2010 08 09, 21:03)
laba. labai  prasau  padekite  riesines  su  nyksciu  mezgimo  schemos. niekaip  nerandu  kaip  nyksti  padaryti . Didelis  Aciu


na jei gerai prisimenu is mokyklos laiku, tai kai pradedi nyksti megzti, tai toj vietoj nuleidi akis tiek kiek reikia ir mezgi toliau, o priejus tos vietos, kur nuleistos akys-vel uzdedama tiek, kiek buvo nuleista, gaunasi tokia skylute, o riesine mezgama toliau. paskui tos skylutes akys surenkamos ir mezgamas nykstys. na lyg ir taip ax.gif , pataisykit, jei kartais nuejau i lankas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 06 12, 16:26)
manosios vėsiems orams  rolleyes.gif

user posted image


o gal galima būtų schemutę, labai gržios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulyte DD: 03 rugsėjo 2010 - 13:09
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 09 03, 14:09)
o gal galima būtų schemutę, labai gržios  wub.gif

Galiu ir aš įdėt ax.gif
user posted imageuser posted image
ir angliškai rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
gal zinote, kur gauti sitas schemas???????? Jei kas galit atsiuskit i pagalwe@gmail.com. Buciau labai dekinga!!!!!!!!!!
Papildyta:
QUOTE(Pavasarėlis @ 2010 02 19, 15:27)
Labai graziu riesiniu prirodet. Paziurekit kokias radau Liepos ikeltame zurnaliuke:
user posted image
yra ir schemutes: cia
man tai jos labai  thumbup.gif  tik kur gauti jauna stilinga mergaiciuke  g.gif





gal zinote, kur gauti sitas schemas???????? Jei kas galit atsiuskit i pagalwe@gmail.com. Buciau labai dekinga!!!!!!!!!!
Atsakyti
Va mano pirmosios paprastutes riesinukes. Norejosi su karoliukais pasidaryt, ale kaip pradejo man jie visi pintis, vyniotis, tai sakau bus gerai ir be karoliuku. smile.gif
user posted image
Atsakyti
Dodone, gražios ir be karoliukų thumbup.gif

Atsidariau ir aš riešinių sezoną
Dovana draugei - "rudens plaštakės"
user posted image
ROMA siūlai+Guterman karoliukai
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 09 06, 08:07)
Dodone, gražios ir be karoliukų thumbup.gif

Atsidariau ir aš riešinių sezoną
Dovana draugei - "rudens plaštakės"
user posted image
ROMA siūlai+Guterman karoliukai


PASAKA... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pagalwyte26 @ 2010 09 03, 23:51)
gal zinote, kur gauti sitas schemas???????? Jei kas galit atsiuskit i pagalwe@gmail.com. Buciau labai dekinga!!!!!!!!!!
Papildyta:
gal zinote, kur gauti sitas schemas???????? Jei kas galit atsiuskit i pagalwe@gmail.com. Buciau labai dekinga!!!!!!!!!!



Sveiki.
Iš ten pat kur radote ta nuotrauka su šitom riešinem, ten šalia ir aprašymas mačiau. Jos iš Vogue knitting žurnaliuko. Aš jas mezgiau, deja, nenufotografavau. Vienas mezgiau ilgas, kitas mezgiau tik iš vienos žvaigždės. Labai gražios išeina, tik jei iš storesniu siūlių mezgasi, gaunasi tokios platokos, nuo siauresnės rankos smunka truputi. Mezgasi su 5 virbalais, bet labai greitai, aš per dieną abi numezgiau.
Atsakyti