Įkraunama...
Įkraunama...

Medinės grindys

QUOTE(mamagitana @ 2005 09 27, 11:29)
5  cm plyšiai  blink.gif  blink.gif ? Visokių grindų mačiau, pradedant plačiausių lentų ( eglės) sodyboje, statytoje 1934, "chruščiovkėj", blokiniam mano amžiaus name, pati dėjau ( na, meluoju-meistrai dėjo, aš mokėjau ir žiūrėjau, po to trypiau smile.gif ) dygiuotas ir nedygiuotas...Sutinku, plyšių kai kur buvo, daugiausiai- mano minėtam bendraamžiam daugiabutyje...Matyt, nepakankamai išdžiūvęs medis buvo...Bet PENKI CM  tarp lentų? Gal groteles, ne grindis darė? biggrin.gif


Kai dejo, tai nebuvo jokiu tarpu, bet dabar....nu gal ne 5cm(biski perdejau blush2.gif ) bet kokiu 2cm (pasiziurejau pagal liniuote tongue.gif ) tai tikrai g.gif du pirstai vietomis lenda schmoll.gif
Atsakyti
bliamba, tikrai dideli tie plyšiai, tokių regėjusi nesu blink.gif Matyt, labai prastai išdžiovintos buvo...Pamenu, tėvas pasakojo, kad tame blokiniam, kuris mano metų smile.gif ir kuriam užaugau, jis lentines grindis perstumdė-būtent taip, kaip pati ir rašai-tilpo dar po lentą ar dvi... Lievos ten grindys buvo...Bet pataisyt įmanoma, nebent klijavote ant betono ar plokštės visa plokštuma, tuomet tai net neįsivaizduoju g.gif , ką daryt...Laukan plėšt? jei ant lagių, tai kitas reikalas.
Atsakyti
Siaip naturalios lentos vis tiek vaiksto, kiek jos bebutu isdziovintos. tad po poros metu jas tenka perdeti, perslinkti.
as irgi norejau naturaliu lentu, bet pasirinkau trisluoksnes sendinto uosio, kad nevaiksciotu, nes baisiai jau butu daug darbo musu bute perdet beveik visas grindis...
4 mm virsutinio sluoksnio tas gerasis sluoksnis, po to eina skersinis ir dar isilginis sluoksnis, kaip parketlentese. Uztai gules savo vietoje ir nevaikscios tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniaplaukė: 27 rugsėjo 2005 - 12:38
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 09 27, 12:36)
Siaip naturalios lentos vis tiek vaiksto, kiek jos bebutu isdziovintos. tad po poros metu jas tenka perdeti, perslinkti.
as irgi norejau naturaliu lentu, bet pasirinkau trisluoksnes sendinto uosio, kad nevaiksciotu, nes baisiai jau butu daug darbo musu bute perdet beveik visas grindis...
4 mm virsutinio sluoksnio tas gerasis sluoksnis, po to eina skersinis ir dar isilginis sluoksnis, kaip parketlentese. Uztai gules savo vietoje ir nevaikscios  tongue.gif

O kur tokias trisluoksnio sendintas uosio lentas pirkai ir po kiek? kokio jos pločio ir ilgio?
Atsakyti
Dar noriu paklausti, ar sibiro pušis, eglė yra kietesni, nei lietuviškos egles ir pušys?
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2005 09 27, 11:18)
Pas vyro tevus beržo parketas, gal kokie 10metu ir kaip naujas, nei jokiu garsu nei vaiksto, tik koridoriuje buvo jau atnaujintas.
Tai kad man atrodo dar priklauso nuo to kaip sudeta buvo.


Iriska, parketas ir lentos, tai kaip šampanas ir šampusikas (arba putojantis vynas, populiariau tautoje žinomas), nelabai gali lyginti.

Medienos džiovinimas yra dalykas mistiškas ir subtilus. Žinau vieną meistrą, kuris deda lentų grindis ir parketą. Jis, pavyzdžiui, savo darbui duoda dekadą garantijos. Bet su sąlyga - kad jis pats, savo rankytėmis, atrinks visą žaliavą. Vat jis važiuoja pas pardavėją ir pats iš krūvos jau neva tinkamai išdžiovintos medienos, kuri skirta pirkėjui, atrenka tas lentas/lenteles, kurias naudos.

Kiek žinau, garantinio remonto dar niekam nedarė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mis @ 2005 09 27, 16:23)
O kur tokias trisluoksnio sendintas uosio lentas pirkai ir po kiek? kokio jos pločio ir ilgio?



Voluntoj, jos kazkur po 150, bet derejomes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2005 09 27, 09:15)
Na taip...as viska suprantu, bet kai po 5m pasidaro tarp lentu 5cm plysiai....nu tai ka as zinau g.gif dabar ne tik, kad slifuoti ir lakuoti reikia, bet ir perdeti, kad tarpu neliktu schmoll.gif  jauciu, kad dabartinias lentas sustumus atsirastu vietos dar vienai papildomai lentai....

gal pries atsirandant plysiams pasikeite patalpos dregme? gal pakeitet langus ar isigijot papildoma sildyma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cherry coke: 29 rugsėjo 2005 - 10:48
QUOTE(cherry coke @ 2005 09 29, 11:34)
gal pries atsirandant plysiams pasikeite patalpos dregme?  gal pakeitet langus ar isigijot papildoma sildyma?

g.gif geras, mes plastikinius langus susidejom....bet kazkaip nepagalvojau, kad del to g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mis @ 2005 09 27, 16:23)
O kur tokias trisluoksnio sendintas uosio lentas pirkai ir po kiek? kokio jos pločio ir ilgio?



QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 09 28, 12:24)
Voluntoj, jos kazkur po 150, bet derejomes  mirksiukas.gif



ilgis 2,80m, plotis kazkur 15-20 cm nepamenu blush2.gif , kadangi dar tik sia savaite atves thumbup.gif
Atsakyti
O mes susidėjome maumedžio grindis, bet jau apsibraižė. Pagalbinėse patalpose visai neseniai sudėjo ąžuolo parketą (platų). Atrodo daug geriau nei maumedis namuose. Kai gyvenome bute, buvo sudėtas uosio parketas. Aš juo buvau labai patenkinta. Bet kai atvažiavo anyta ir pasakė :"gražų linoleumą išsirinkote", tai net atsisėdau. Kulniukų (špilkų) neatlaikė ir uosis ne tik spygliuočiai.
Atsakyti
O sakykit ar apsimoka deti gryno medzio grindis jei po jomis bus isvedziotas sildymas g.gif ar geriau deti medzio pakaitala????
Atsakyti