Įkraunama...
Įkraunama...

Durys, spynos

Vilniuje Zujunuose gamina labai grazhias.
Yra ir faneruotu ir dazomu.
Yra ir brangesniu ir pigesniu - patys ten gaminomes - tai toki grazuti modeliuka ishsirinkom , tai labai puuoshia namus dabar tos durys. Tiksliai nepamenu adreso dabar, bet jei sudomintu - tai kreipkites - ieshkosiu.
Atsakyti
na kas neturi daug pinigėlių, o nori valdiškas duris pakeisti gražesnėm, tai galiu pasakyti, kad galima tas pačias perdaryti-atvažiuoja meistrai, išsiveža senas duris, jas gražiai padengia medžio laminatu, staktas, net ir metalines namuose aptraukia ir durų neina pažinti-vat taip draugai darė-kainavo vienos tik 80lt, bet vaizdas blink.gif nepasakytų-nepatikėtum, kad tos pačios durys...
Atsakyti
QUOTE (0nora0 @ 2004 09 20, 09:08)
Vilniuje Zujunuose gamina labai grazhias.
Yra ir faneruotu ir dazomu.
Yra ir brangesniu ir pigesniu - patys ten gaminomes - tai toki grazuti modeliuka ishsirinkom , tai labai puuoshia namus dabar tos durys. Tiksliai nepamenu adreso dabar, bet jei sudomintu - tai kreipkites - ieshkosiu.

Labas OnoraO wink.gif

Gal galetum daugiau informacijos apie ta firmele? wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Rigedora @ 2004 09 20, 09:26)
na kas neturi daug pinigėlių, o nori valdiškas duris pakeisti gražesnėm, tai galiu pasakyti, kad galima tas pačias perdaryti-atvažiuoja meistrai, išsiveža senas duris, jas gražiai padengia medžio laminatu, staktas, net ir metalines namuose aptraukia ir durų neina pažinti-vat taip draugai darė-kainavo vienos tik 80lt, bet vaizdas blink.gif nepasakytų-nepatikėtum, kad tos pačios durys...

o jei ne paslaptis, kokia firma tuo uzsiima, kokios koord wink.gif
su malonumo uz tokia kaina "pakeisciau" durytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Rigedora @ 2004 09 20, 09:26)
na kas neturi daug pinigėlių, o nori valdiškas duris pakeisti gražesnėm, tai galiu pasakyti, kad galima tas pačias perdaryti-atvažiuoja meistrai, išsiveža senas duris, jas gražiai padengia medžio laminatu, staktas, net ir metalines namuose aptraukia ir durų neina pažinti-vat taip draugai darė-kainavo vienos tik 80lt, bet vaizdas blink.gif nepasakytų-nepatikėtum, kad tos pačios durys...

O KUR CIA TAIP PIGIAI g.gif g.gif g.gif NES MES IESKOJOM SIOS PASLAUGOS TAI PIGIAUSIAI RADOM 250LT SENU DURU TVARKYMAS blink.gif
Atsakyti
...mano draugei irgi kazkaip ten faneravo tas duris,tai kaina gavosi 200litu,nu nezinau ar verta senas duris restauruoti,nebent jos ten kokios geros,reikia nusveist -per nauja nulakuot g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 20 rugsėjo 2004 - 21:16
Jo, mane irgi labai domintu kas kokybiskai atlieka senu duru atnaujinima. Pas mumi durys baltos, paprastos, tik staktos tokios "tarybines", pobaises... Labiausiai reiktu padirbeti butent prie staktu, gal pakeisti apkalima, nes pacios durys tai lygios, nesugadintos, tereiktu kokybiskai perdazyti ir atrodytu kuo puikiausiai. Jei kas daretes panasius darbus ir galit parekomenduot firma, ar duot koordinates patikimu meistru, kurie tai atlieka - buciau labai dekinga.
Atsakyti
O mes senas patys perrestauravom ,jei kam reik nufotkinsiu ,ale as nauju uzsimaniau smile.gif Jei kam bus idomu visa veiksma nupasakosiu .
Atsakyti
Renax, rasei kad radai kazkur superines duris, gal galima butu placiau... g.gif
Atsakyti
Galima bus placiau kai pastatysim ,tada galesiu 100% garantuota but . Bet ka mateme labai grazios .
Atsakyti
O kaip manote, kas geriau: ar plastikines ar medinis durys??? Man kazkaip atrodo, kad plastikines ne taip greitai isheis is rikiuotes? Ar as klystu?
Atsakyti
Man geriau geros medines ,man nerealiai grazu ,plastikas saltas dalykas .Pas mus grindis medines ir duru mediniu noriu smile.gif
Atsakyti