Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 85 tema

QUOTE(Auksuole @ 2010 02 21, 13:34)
o per kelis medžiagos siūlus darai kryžiuką ir su kiek naudoji siūlų gijų siuvinėjimui?

nu kadangi naujoke tai kiek supratau klausimus taip ir atsakysiu, siuvineju su anchor tai 6 siulo gijos su jom visom ir varau, o viena kryziuka darau per (nelabai suprantu) tai gal per 3, jei teisingai suprantu ko klausi g.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 02 21, 13:37)
nu kadangi naujoke tai kiek supratau klausimus taip ir atsakysiu, siuvineju su anchor tai 6 siulo gijos su jom visom ir varau, o viena kryziuka darau per (nelabai suprantu) tai gal per 3, jei teisingai suprantu ko  klausi g.gif

Na, aš irgi nesu ekspertė hihihi.gif Bet dažniausiai siuvinėjama su 2 siūlo gijomis, nebent schemoje nurodoma kitaip. O dėl medžiagos, kadangi aš siuvinėju ant lino tai kryželį darau per 2 medžiagos siūliukus.
Atsakyti
Aš visada su dviem siuvinėju... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 02 21, 14:50)
Aš visada su dviem siuvinėju...  ax.gif

na aš vieną darbelį esu su 3 gijom siuvinėjus, šiaip tai dviem visada smile.gif
Atsakyti
eina sau o cia tai blonde, tai jus atsiskiriat siuliukus unsure.gif
Atsakyti
laba diena...

ar galeciau cia esanciu merginu paprasyt patarimo..yra tarkime darbelis toks
user posted image

kaip jis daromas? ar siuvinejami atskiri 4 paveikslai ir reminama atskirai ir paskui kabinama atitaikant atstumus? ar siuvinejama ant vienos dideles medziagos darant tarpus? blush2.gif labai noreciau kazko tokio panasaus bet nzn kaip cia viskas pabaigoje atrodys.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 21 vasario 2010 - 14:22
radaui rusiškų ir dmc siūlų konverterį
http://klk.pp.ru/200...rova_i_dmc.html
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 02 21, 15:19)
laba diena...

ar galeciau cia esanciu merginu paprasyt patarimo..yra tarkime darbelis toks
user posted image

kaip jis daromas? ar siuvinejami atskiri 4 paveikslai ir reminama atskirai ir paskui kabinama atitaikant atstumus? ar siuvinejama ant vienos dideles medziagos darant tarpus? blush2.gif  labai noreciau kazko tokio panasaus bet nzn kaip cia viskas pabaigoje atrodys.. blush2.gif


aha pas mane irgi toks pat klausimelis iskilo..??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 02 21, 14:19)
laba diena...

ar galeciau cia esanciu merginu paprasyt patarimo..yra tarkime darbelis toks
user posted image

kaip jis daromas? ar siuvinejami atskiri 4 paveikslai ir reminama atskirai ir paskui kabinama atitaikant atstumus? ar siuvinejama ant vienos dideles medziagos darant tarpus? blush2.gif  labai noreciau kazko tokio panasaus bet nzn kaip cia viskas pabaigoje atrodys.. blush2.gif



QUOTE(evers @ 2010 02 21, 15:39)
aha pas mane irgi toks pat klausimelis iskilo..??? unsure.gif

siuvineji atskirus keturis paveikslus, po to juos remini ir kabini ant sienos taip kaip jie isdelioti paveiksle 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 02 21, 10:41)
jei turėčiau įvairaus pločio kartono tai nebūtų problemos,,

kėdainiuose yra pirkt visokio storio kartonu lakštu, 1 x 1,5 metro smile.gif
tai tikrai turėtu ir kaune but unsure.gif

QUOTE(jitute @ 2010 02 21, 13:57)
eina sau o cia tai blonde, tai jus atsiskiriat siuliukus unsure.gif

atsikerpi 50-80 cm siula, ir tada iš tos gijos labai lengvai išsitraukia po viena mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti