Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Klaipėdoje perkat vilna?

Aciu visoms uz atsakymus smile.gif gathering.gif
Atsakyti
ir as prijaucianti pradininke vilnai..noreciau jumgtis i woll.lt pirkimasi. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(maye @ 2010 02 17, 19:08)
ir as prijaucianti pradininke vilnai..noreciau jumgtis i woll.lt pirkimasi. 4u.gif


noreciau rinkinuko to splavu uz 20lt. gal kitos mate kur klaipedoje pigiau? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 02 17, 20:12)
ir as prijaucianti pradininke vilnai..noreciau jumgtis i woll.lt pirkimasi. 4u.gif
Papildyta:
noreciau rinkinuko to splavu uz 20lt. gal kitos mate kur klaipedoje pigiau?  mirksiukas.gif

siaip pradziai is veltinio namu gali nusipirkt mazesniais kiekiais, man taip patogiau ir geriau pati gali paziuret realiai spalvas yra ir sluoksnos rinkinuku skirtingu spalvu , jei tik pradziaipabandymui tai imciau is veltinio namu , o jau didesni uzsakyma daryciau is internetines pardes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(urupeja2 @ 2010 02 17, 20:54)
siaip pradziai is veltinio namu gali nusipirkt mazesniais kiekiais, man taip patogiau ir geriau pati gali paziuret realiai spalvas yra ir sluoksnos rinkinuku skirtingu spalvu , jei tik pradziaipabandymui tai imciau is veltinio namu , o jau didesni uzsakyma daryciau is internetines pardes  mirksiukas.gif



pritariu thumbup.gif pati esu apziurejus ir labai fainu mazu rinkinuku ten yra thumbup.gif
Atsakyti
www.mazaseriukas.lt

Greitai pasirodys merino vilnos sluoksnos spalvu rinkinukai.
Atsakyti
Sveikos auksarankes. Nuo ateinančio trečiadienio bus Tilžes turguje prekiaujama vilnos sluoksna. Prieš paskutineje eileje. Daug spalvu. Ateikit pasižvalgyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Čeruti @ 2010 05 02, 16:54)
Sveikos auksarankes. Nuo ateinančio trečiadienio bus Tilžes turguje prekiaujama  vilnos sluoksna. Prieš paskutineje eileje. Daug spalvu. Ateikit pasižvalgyti thumbup.gif


Koks vietos Nr ir kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2010 05 02, 19:12)
Koks vietos Nr ir kokios kainos?

Vietos Nr nežinau blush2.gif Šiaip ne aš pati tuo užsiimu smile.gif Kiek žinau kaina 100 gr 9 lt
Atsakyti
QUOTE(Čeruti @ 2010 05 02, 17:54)
Sveikos auksarankes. Nuo ateinančio trečiadienio bus Tilžes turguje prekiaujama  vilnos sluoksna. Prieš paskutineje eileje. Daug spalvu. Ateikit pasižvalgyti thumbup.gif

Galima asortimentą pasižiūrėti http://vilnossruoga....om/catalog.html thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Čeruti @ 2010 05 07, 15:05)
Galima asortimentą pasižiūrėti http://vilnossruoga....om/catalog.html  thumbup.gif


kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2010 05 08, 23:03)
kokia kaina?
Kokia tiksliai ta vilna, merino vilnos sluoksna ar vilnos sluoksna?
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2010 05 08, 23:03)
kokia kaina?



100 gr 9 lt bigsmile.gif
Atsakyti