Įkraunama...
Įkraunama...

Holle pieno mišiniai

QUOTE(BozenaM @ 2012 01 15, 19:16)
kiek rusiu 1 yra as radau tik viena HOLLE1 ?


Yra ir:
Holle Ekologiškas pieno mišinys 2 (kūdikiams nuo 6 men.)
Holle Ekologiškas pieno mišinys 3 (kūdikiams nuo 10 men.)
Holle ekologiškas pieno mišinys 4 (vaikams nuo 12 mėn.)

http://www.aukimekar...-pieno-misiniai

bet vat nelabai suprantu pvz."Ekologiška spelta kviečių pieno košė". Produktas, skirtas vaikams nuo 4 mėn. amžiaus. Sudėtyje nėra pieno produktų, bet toliau raso: sudetyje yra 20% nugriebto pieno milteliu...

kuo ji skiriasi nuo kitu "Holle" kosiu, kur pavadinime nera parasyta kad tai "PIENO" kose. Sudetyje lygiai taip pat yra nugriebto pieno milteliu...
Atsakyti

bet vat nelabai suprantu pvz."Ekologiška spelta kviečių pieno košė". Produktas, skirtas vaikams nuo 4 mėn. amžiaus. Sudėtyje nėra pieno produktų, bet toliau raso: sudetyje yra 20% nugriebto pieno milteliu...

kuo ji skiriasi nuo kitu "Holle" kosiu, kur pavadinime nera parasyta kad tai "PIENO" kose. Sudetyje lygiai taip pat yra nugriebto pieno milteliu...
[/quote]
Kazkaip keista g.gif Na mes valgem sios firmos koses ,kai buvo maza manoji.Tai jei rase ,kad pieniska tai sudetyje budavo pieno milteliu ir padaryta ji budavo pieniska(kaip kad isvirtum su pienu), o ten kur budavo paprasta tai ,tai padarius budavo tokia ,kaip isvirus tik vandenyje.
Atsakyti
Tikrai geras misinukas vaikuciams smile.gif , mes pradejom naudot nuo Holle 1 , dabar jau naudojam Holle2 , tai jokiu nusiskundimu neturim, vaikutis visad noriai valgo , neturejom jokiu pilvo degliuku ir jokio atpilinejimo nebuvo smile.gif , pigiausia kiek teko jau pirkt bent jau klaipedoje tai assorti parduotuvei 4u.gif
Atsakyti
Mes ir neseniai pradejom gerti si misinuka smile.gif pradejom nuo holle 2, tuoj reiks pereiti prie 3 numeriuko. Mazylei labai patiko, jokiu blogu reakciju nebuvo. O ir kosytess ar tyreles sios firmos labai skanios thumbup.gif
As visad perku is biterite.lt
Atsakyti
Pirkau "Ekologiška spelta kviečių pieno košė". Keista, kad pagal nurodyta gamintojo dozavima ji man labai skysta gaunasi... Vos ne geriama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skai_Dra @ 2012 03 13, 18:00)
Pirkau "Ekologiška spelta kviečių pieno košė". Keista, kad pagal nurodyta gamintojo dozavima ji man labai skysta gaunasi... Vos ne geriama  g.gif


Mes ir valgom Holle koseles visas, tai palei ju matavimus mes viena sauksteli daugiau dedam, kad nebutu tokia skysta smile.gif
Atsakyti
bandysiu ir as holle 2, mano mazylei labai tiko topfer laktana pre iki 6 men, bandem laktana 1 iki 6 men - baisiai isveme unsure.gif verysad.gif tas pats ir su Hipp combiotik, tai dabar labai bijau bandyti kazkoki kita misinuka unsure.gif jau po truputi noriu nustoti maitinti pienuku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(augussandra @ 2012 03 17, 00:38)
Mes ir valgom Holle koseles visas, tai palei ju matavimus mes viena sauksteli daugiau dedam, kad nebutu tokia skysta smile.gif

nusipirkom ir mes
pasirodo lietuviskai uzrasyta 200ml ir 4-5 valgomieji šaukštai košės, o vokiškai angliškai - 130ml ir 4-5 valgomieji šaukštai košės
Atsakyti
Mamytės, o tai gal domėjotės kodėl šiuose eko mišiniuose nėra - Taurino ir Carnitino? Juk jie skaitosi lb svarbios medžiagos kūdikio augime? Kodėl eko gamintojai jų nededa? g.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano 6 menesiu kudikis keliasi nakti zisti daugiau nei 10 kartu, kaip manot, gal verta sita ekologiska misinuka pabadyt duoti pries miega? Gal nebus blogiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naistra @ 2014 09 28, 16:03)
Sveikos,
mano 6 menesiu kudikis keliasi nakti zisti daugiau nei 10 kartu, kaip manot, gal verta sita ekologiska misinuka pabadyt duoti pries miega? Gal nebus blogiau?  g.gif

sunku pasakyt.
Maniškis nesikelia 10 kartų, kiek kelias nežinau, bet tikrai ne 10 biggrin.gif Tiesa jam dabar metai su biškiu, bet situacija ta pati kaip 6 mėn. Primaitinu nuo 6 mėn. ir nesvarbu, kad vakare sočiau valgo, bet naktį kelias. Todėl asmeniškai mano vaikui tas sotesnis pavalgymas vakare neprisidėjo prie nesikėlimo naktį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 09 22, 09:48)
Mamytės, o tai gal domėjotės kodėl šiuose eko mišiniuose nėra - Taurino ir Carnitino? Juk jie skaitosi lb svarbios medžiagos kūdikio augime? Kodėl eko gamintojai jų nededa?  g.gif

nėra todėl, kad jie gaunami sintetiniu būdu, naudojant chemines medžiagas, konservantus, kurie gali būti toksiški. Ir visi kiti sintetiniai papildai yra uždrausti naudoti ekologiškuose pieno mišinukuose.
Atsakyti