Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(blndz @ 2010 08 17, 18:41)
uoj, prašo 20Lt sumokėti sad.gif
bandau per tą anglišką registruotis, tik iš angliškų aprašymų nieko nesu mezgusi.... ar galėsit kas nors padėt susigaudyt?  blush2.gif ar tam gal kokia speciali tema yra, kad čia netrukdyt?



Nereikia ten nieko mokėti, spausk ant "безплатно" palauki 60 sek. ir tada atsiras užrašas "скачать фаийл" ir lauki kol atsiūs. pažymi atsiūstą failą, paspaudi deš. klavišu ir atverti aplanką. Daug paaiškinimų gali rasti Šioje temutėje. Mokėti tikrai nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmusiux: 18 rugpjūčio 2010 - 07:37
Gal kas bakstels, kur ieškoti panašių megztukų iškarpų?

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos,

noriu pasiteirauti tų merginų, kurios nėrė šią skraistę.
Man neaišku nuo kurio galo ji pradedama nerti. Aš kaip supratau, tai duota shema nėrimui yra nuo kakliuko. Bet kam tada ją reikia siaurinti, jei, mano nuomone, neriant nuo kakliuko ją kaip tik reikia platinti?
Ar čia siaurinti reikia ant galo, kad gautųsi apvaliau?
Pasidalinkite mintimis, kaip nėrėte šią skraistę.

URL=http://keep4u.ru/full/14c914e339b15e92eba88f8a8e05d1f0.html]user posted image[/URL][/URL]
Atsakyti
QUOTE(NeiVile @ 2010 08 13, 17:07)
Gal turite rastuka tokiu as panasiu basuciu?
user posted image



idesiu
adresiuka jei nerodys ar bus mazai rasyk i az duosiu nuorodu daugaiu
http://malvinka802.b.../blog-post.html
Atsakyti
sveikos mezgėjėlės, aš ne į temą , bet net nebežinau kur rašyti 4u.gif , kad gauti tinkslesnę info. Gal žinote kiek kainuoja mezgėjėlei verslo liudijimas, dėkoju lauksiu ats į až, būsiu labai dėkinga
Atsakyti
Sveikutės dar kartelį,
kadangi nesulaukiu atsakymo verysad.gif , tai patikslinu savo klausimą, nes gal painiai parašiau. Pabandysiu paklaust paprasčiau:
Nuo kurio galo pradedama nerti ši skraistė? : http://public.fotki....noms/1-017.html

ir schema šios skraistės:
http://public.fotki....27-1.html#media

Nes neriant pagal shemą Nr. 3 man gaunasi trikampė skarelės forma g.gif , o noriu, kad gautųsi taip, kaip parodyta brėžinyje.

Labai laukiu patarimų. Dėkoju visoms iš anksto 4u.gif
Atsakyti
Snaiga: kaip supratau pagal schema mezgama nuo kaklo zemyn. Nusimegzk reikiamo ilgio aplink kakla pynute ir pradek megzti skraiste. Pradzioj atrodys kazkokia nesamone, bet numezgus koki 10 mcm jau turetu matytis kas is viso to gausis.
Tiesa, pagrindine skraistes schema- tas apskritimas. O trecia schema parodo tik kaip numegzti rasteli.
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 08 20, 20:26)
Snaiga: kaip supratau pagal schema mezgama nuo kaklo zemyn. Nusimegzk reikiamo ilgio aplink kakla pynute ir pradek megzti skraiste. Pradzioj atrodys kazkokia nesamone, bet numezgus koki 10 mcm jau turetu matytis kas is viso to gausis.
Tiesa, pagrindine skraistes schema- tas apskritimas. O trecia schema parodo tik kaip numegzti rasteli.


Labai tau ačiū už atsakymą smile.gif
Aš esu nunėrusi daugiau nei 10 cm, bet man gaunasi trapecijos formos nėrinukas. O pagal tą shemą, tai turėtų kažkaip apvaliai man gautis. Va to ir nesuprantu.
Jei dabar nersiu mažindama, pagal tą shemą nr.3, tai mano nuomone gausis kažkas panašaus į rombo formą.
Man labai nesinori suklysti, nes ardyti moheriuką bus labai sunku, todėl ir teiraujuosi, nes ko kito paklaust neturiu kur. O mano komplektukui trūksta tik šios skraistės verysad.gif
Atsakyti
Siaip tai tau ne mazinti, o kaip tik platinti reikia mezgini, kad gautusi grazi skraiste.
Cia tas pats, kaip megzti platejanti sijona. Tik vienas sonas nesusiutas. smile.gif
Atsakyti
auksrarankes ieskau as pavyzdeliu o but geria kad ir schemutes butu... noriu apsinerti buteli sampano... zinau kad yra tokiu darbeliu bet dar neaptinku, gal kas pagelbetu? 4u.gif mirksiukas.gif gal temuke kokia yra tam atskira ?
stai ko ieskau":

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 21 rugpjūčio 2010 - 16:10
QUOTE(Getira @ 2010 08 21, 16:10)
Siaip tai tau ne mazinti, o kaip tik platinti reikia mezgini, kad gautusi grazi skraiste.
Cia tas pats, kaip megzti platejanti sijona. Tik vienas sonas nesusiutas. smile.gif


Getira, labai labai ačiū tau už norą pagelbėti aciuks.gif
Bet tame ir yra esmė, kad platinimo pagal shemą nr. 3 neužtenka, jis neapvalėja. Gaunasi trapecijos formos. verysad.gif
Kažkodėl pradedu manyti, kad jį reikia nerti nuo skraistės nugarinės dalies galo, taip platinant iki apykaklės, paskui paliekant skylutę apykaklei, o paskui neriant abi priekines dalis nuo apykalės siaurinant.
Nes ir aprašyme yra nurodyta, kad skraistę reikia nerti platinant ir siaurinant, vadinasi reikia ne tik platinti.
Kas galėtų man patikslinti? Tikrai esu pasimetusi blink.gif

Atsakyti
Snaiga: tada linkiu sekmes viska issiaiskinti ir po to papasakoti, kaip sekesi megzti ta skraiste. wink.gif
Atsakyti