Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(mamaSandra @ 2010 09 12, 18:50)
Nusipirkau 100proc angoros siulu, tai bandysiu. O gal zinote rasta kuris is abieju pusiu yra vienodas? Jis toks dvigubas, purus gaunasi.

Pirma eilė 1gera, 1bloga. Kitose eilėse blogas mezgam blogai, geras po akimi, t.y. virbalą prakišam viena akim žemiau ir viršutinė akis pasileidžia. Čia tas vadinamas švediškas arba japoniškas raštas. Labai purus, paprasta megzti, tik siūlų daug suvalgo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viosim: 12 rugsėjo 2010 - 18:53
QUOTE(viosim @ 2010 09 12, 19:51)
Pirma eilė 1gera, 1bloga. Kitose eilėse blogas mezgam blogai, geras po akimi, t.y. virbalą prakišam viena akim žemiau ir viršutinė akis pasileidžia. Čia tas vadinamas švediškas arba japoniškas raštas. Labai purus, paprasta megzti, tik siūlų daug suvalgo.

o kaip sekanti eilė? blush2.gif
Atsakyti
sekanti turbut vel is naujo? viena gera, kita bloga...

dar mano mama kazkada megzdavo viena gera su uzmetimu, kita bloga, o sekancioj eilej nepamenu doh.gif
bet gaudavosi toks grazus rastas is abieju pusiu vienodas ir dvigubas.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2010 09 12, 23:49)
sekanti turbut vel is naujo? viena gera, kita bloga...

dar mano mama kazkada megzdavo viena gera su uzmetimu, kita bloga, o sekancioj eilej nepamenu  doh.gif
bet gaudavosi toks grazus rastas is abieju pusiu vienodas ir dvigubas.

bet ar turi tos blogos akys stulpeliu eiti ar šachmatais? blush2.gif nes kol kas net nesuprantu kas turi gautis doh.gif gal kokia foto turit tokio rašto darbelio?
Atsakyti
Sveikos mezgėjos, noriu Jūsų patarimo, nes dar esu žalia mezgime, pradėjau megzt tipo liemenę ir noriu padaryt ją aukštu kaklu, na kaip golfos būna, bet nelabai suprantu, kaip tai padaryt, nuo ko pradėt ir kaip pradėt, nes jau man ilgio kaip ir gana kuri numezgiau ir stojau ties kaklu doh.gif gal galėtumėte man paaiškint, būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2010 09 13, 08:22)
Sveikos mezgėjos, noriu Jūsų patarimo, nes dar esu žalia mezgime, pradėjau megzt tipo liemenę ir noriu padaryt ją aukštu kaklu, na kaip golfos būna, bet nelabai suprantu, kaip tai padaryt, nuo ko pradėt ir kaip pradėt, nes jau man ilgio kaip ir gana kuri numezgiau ir stojau ties kaklu  doh.gif  gal galėtumėte man paaiškint, būčiau labai dėkinga  4u.gif

Aš golfas mezgu visada surinkdama akis. Surenku aplink kaklą akis ir mezgu tokio ilgio, kokio noriu. Na jei kad atsilenktų, tada truputį ilgesnį. Numezgu gabaliuką ir poto siaurinu truputį, suimu po kelias akis. Šiaip geriausias man raštas kaklui golfos tai dvi geros dvi blogos. Na va, aš taip mezgu, gal dar kas kitaip patars. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 09 13, 09:35)
Aš golfas mezgu visada surinkdama akis. Surenku aplink kaklą akis ir mezgu tokio ilgio, kokio noriu. Na jei kad atsilenktų, tada truputį ilgesnį. Numezgu gabaliuką ir poto siaurinu truputį, suimu po kelias akis. Šiaip geriausias man raštas kaklui golfos tai dvi geros dvi blogos. Na va, aš taip mezgu, gal dar kas kitaip patars. ax.gif

bet prieš tai reikia gal akis nuleist kaklui ar kaip daryt, na kol kas man dar nedaeina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2010 09 13, 10:01)
bet prieš tai reikia gal akis nuleist kaklui ar kaip daryt, na kol kas man dar nedaeina  doh.gif

Nežinau ar gerai supratau, ko tu klausi g.gif Tai patį megztinio kaklą aš numezgu kaip įprastai. Nugaroj ir prieky truputį išimu. Reik kur paieškot pvz g.gif Jei rasiu, įmesiu, jei kas greičiau neras. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena, sugalvojau nerti suknele bigsmile.gif bet kaip manot, pirmiau nusinerti suknele ar pasisiuti pamusaliuka reiketu ax.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles.
Reikia pagalbos.
Susiradau zurnale toki megztuko modeli, labai patiko...

user posted image

Rasta jau pabandziau numegzti, viskas gerai ir labai nesudetingas, o su mezginio detalem nieko neaisku. Dazniausiai detaliu viduris zymimas punktirine linija, o cia man neaisku kas kaip, kaip megzti ir kaip paskui jas susiuti???
user posted image

user posted image
Gal kas gali padeti???
ACIU!
Atsakyti
[quote=savitre,2010 09 12, 22:16]o kaip sekanti eilė? blush2.gif
[/quote]
Visos kitos eilės taip, kaip antra: blogos -blogom, geros- po akim. Raštas gaunasi puriais stulpeliais, ne šachmatine tvarka. Megzti labai paprasta, kad pamatytumėt rezultatą reikia numegzti nors 7 akių kokias 7 eiles.
Galima jį megzti ir darant užmetimus ir juos sumezgant su akim, bet po akim mezgant daug paprasčiau.
Papildyta:

[/quote]
Va taip jis atrodo, tik nuotrauka negraži
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viosim: 14 rugsėjo 2010 - 21:45
QUOTE(viosim @ 2010 09 14, 20:44)
Va taip jis atrodo, tik nuotrauka negraži

O čia ne švediškas raštas vadinasi? g.gif
Atsakyti