Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Labai mažas metražas blink.gif pabandyk mėginuką pamegzti, pamatysi, kiek išeina iš vieno kamuoliuko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2010 10 21, 21:18)
Sveikos mezgejėlės 4u.gif Turiu klausimuką ax.gif Gal kuri įsivaizduojate, kiek čia reikėtų siūlų, nes nenurodyta, o aš nesu užkietėjusi mezgėja, todėl neturiu žalio supratimo verysad.gif Išsiaiškinau, kad siūlas labai storas 100g - 41 mt. Prašau patarkite, patyrusios mezgėjėlės 4u.gif

originaliame variante rašo taip: dydis 38-42, 12 mm virbalai, Gedifra Highland Alpaca - 1kg700g

QUOTE(geguzevasaris @ 2010 10 22, 00:13)
Is patirties galiu pasakyti, kad toks rubas labai grazus, bet nelabai pritaikomas doh.gif Pvz., po paltu, striuke jo nepasivilksi (jei ir pasivilksi, atrodysi kaip desra).

iš savo patirties, tai ir plonas medvilninis ( medikų) chalatas po paltu nėra labai patogu. Bet paltą/striukę ant dar vieno palčiuko vilktis doh.gif Žiauru jau čia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 22, 10:10)
originaliame variante rašo taip: dydis 38-42, 12 mm virbalai, Gedifra Highland Alpaca - 1kg700g
paltą/striukę ant dar vieno palčiuko vilktis  doh.gif Žiauru jau čia  biggrin.gif

thumbup.gif
Butent taip pagalvojau ir as mirksiukas.gif

Siaip manau, kad i toki paltuka arba reikia siuti pamusala arba nesiot pavasari rudeni, kol dar nera dideliu salciu blush2.gif

Beje, gal toki paltuka susigundyciau megzt ir as... wub.gif
Tik siulu kaina - http://www.kasiulai....lna-p-3934.html blink.gif
Tai paskaiciavau - paltuko savikaina - mazdaug 400Lt doh.gif Na tiek mano manymu jis nevertas ax.gif

Gal kas zino kokia alternatyva sitiems siulams?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 22 spalio 2010 - 09:18
Sveikos, gal galite parasyti kaip mezgamos tikrosios klostes?Labai didelis dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2010 10 21, 23:13)
galiu tik isivaizduoti, kad DAUG smile.gif
Is paziuros, matyti, kad sunkus . 1,5 kg maziausiai svertu... Tai ir skaiciuok, kiek tu siulu prireiks...Plius dar , jei pritruktum reik atsargai isigyti...

Is patirties galiu pasakyti, kad toks rubas labai grazus, bet nelabai pritaikomas doh.gif Pvz., po paltu, striuke jo nepasivilksi (jei ir pasivilksi, atrodysi kaip desra).Lieka tik vasara, pavasaris... Bet tokiu metu is jo naudos irgi ne kazkiek doh.gif Vejas parkos kiaurai, silumos negausi, o silta diena su tokiu bus per karsta.
As turiu liemene , megsta panasiai siulais 8 Nr. visrbalais, tai galiu pasivilkt tik po viena striuke, silumos nesuteikia, atsisedus atisikisa priekis ...


Pas mus darbe labai šalta šaltuoju metų laiku, o aš dar plius ir šaltmirė esu - pastoviai šalta, tai tokį paltuką laisvai galėčiau ir ten nešioti ax.gif Jį "susmulkinu" ta prasme plonesniais siūlais ir virbalais, jis nebetektų savo originalumo, ta prasme, nebesižiūrėtų, bent aš taip manau

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 22, 09:10)
originaliame variante rašo taip: dydis 38-42, 12 mm virbalai, Gedifra Highland Alpaca - 1kg700g
iš savo patirties, tai ir plonas medvilninis ( medikų) chalatas po paltu nėra labai patogu. Bet paltą/striukę ant dar vieno palčiuko vilktis  doh.gif Žiauru jau čia  biggrin.gif

Ačiū, o gal originaliame variante yra platesnis mezgimo aprašymas? ax.gif
drinks_cheers.gif


QUOTE(aaagnex @ 2010 10 22, 09:15)
Siaip manau, kad i toki paltuka arba reikia siuti pamusala arba nesiot pavasari rudeni, kol dar nera dideliu salciu blush2.gif

Beje, gal toki paltuka susigundyciau megzt ir as... wub.gif
Tik siulu kaina - http://www.kasiulai....lna-p-3934.html  blink.gif
Tai paskaiciavau - paltuko savikaina - mazdaug 400Lt  doh.gif  Na tiek mano manymu jis nevertas ax.gif

Gal kas zino kokia alternatyva sitiems siulams?

Mačiau ir aš jau jų kainą doh.gif Buvau užsukusi į Casa Lana dėl kitų siūlų, tai užsiminiau ir apie šį modelį, jo siūlus, pasiūlė imti ir megzti iš kelių siūlų sudėjus. Bet tai irgi reikėtų pasiskaičiuoti kiek gautųsi g.gif Nes sakė, kitų gamintojų tokio storio siūlų nėra, na bent jau jos nežino g.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2010 10 22, 18:00)
Jį "susmulkinu" ta prasme plonesniais siūlais ir virbalais, jis nebetektų savo originalumo, ta prasme, nebesižiūrėtų, bent aš taip manau[/color]



reik eksperimentuot ir ieskot ivairiu alternatyvu, nes jei imt ir ismest 400 ant vieno tokio daikto g.gif , o paskui gailetis del kazko, tai verta apsvarstyt iv. variantus.

As kaifuoju megsdama, dar vieno nebaigus, kuriu kita... Jei reiktu mezginiui padet 400, tai sekanciam pasiryzciau negreit- nebutu is ko lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2010 10 22, 17:00)
Ačiū, o gal originaliame variante yra platesnis mezgimo aprašymas? ax.gif
drinks_cheers.gif

Mačiau ir aš jau jų kainą doh.gif Buvau užsukusi į Casa Lana dėl kitų siūlų, tai užsiminiau ir apie šį modelį, jo siūlus, pasiūlė imti ir megzti iš kelių siūlų sudėjus. Bet tai irgi reikėtų pasiskaičiuoti kiek gautųsi g.gif Nes sakė, kitų gamintojų tokio storio siūlų nėra, na bent jau jos nežino g.gif

o kokia kalba pageidaujat? Prancūzų, anglų, vokiečių? smile.gif
Filati firmos dar būna storų siūlų, bet jų didžiausias pasirinkimas Gerose akyse, Vilniaus CUP'e.
Kai Aaagnex užklausė dėl alternatyvos, bandžiau skaičiuoti kitus variantus, tai ne ką pigiau išeina sudėjus 2-3 siūlus, turkiška pusvilnė, o dar geriau - vilna, taip pat ne išeitis.

Iš kitos pusės, palčiukai ( masinės gamybos) panašiai kainuoja, Marks & Spencer'yje matyti-čiupinėti megztukai/paltukai taip pat. Norint dėvėti ne tai, ką visi dėvi, reikia ir mokėti atitinkamai 4u.gif

Tiesa, jei netyčia užsimanyčiau megzti tokį, greičiausiai pasiryžčiau turkišką kašmyrą maišyti su plona mohera ir megzti, kokiais 8mm virbalais. Gaminį iššukuoti šepečiu, kokiu šuniukus šukuoja, plaukeliai užpildytų storų virbalų tarpus ir būtų racionaliai pinigai išleisti, šilta ir ne kaip pas visas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 22 spalio 2010 - 16:58
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 22, 18:56)

Tiesa, jei netyčia užsimanyčiau megzti tokį, greičiausiai pasiryžčiau turkišką kašmyrą maišyti su plona mohera ir megzti, kokiais 8mm virbalais. Gaminį iššukuoti šepečiu, kokiu šuniukus šukuoja, plaukeliai užpildytų storų virbalų tarpus ir būtų racionaliai pinigai išleisti, šilta ir ne kaip pas visas  g.gif

geras patarimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 22, 16:56)
o kokia kalba pageidaujat? Prancūzų, anglų, vokiečių?  smile.gif
Filati firmos dar būna storų siūlų, bet jų didžiausias pasirinkimas Gerose akyse, Vilniaus CUP'e.
Kai Aaagnex užklausė dėl alternatyvos, bandžiau skaičiuoti kitus variantus, tai ne ką pigiau išeina sudėjus 2-3 siūlus, turkiška pusvilnė, o dar geriau - vilna, taip pat ne išeitis.

Iš kitos pusės, palčiukai ( masinės gamybos) panašiai kainuoja, Marks & Spencer'yje matyti-čiupinėti megztukai/paltukai taip pat. Norint dėvėti ne tai, ką visi dėvi, reikia ir mokėti atitinkamai  4u.gif

Tiesa, jei netyčia užsimanyčiau megzti tokį, greičiausiai pasiryžčiau turkišką kašmyrą maišyti su plona mohera ir megzti, kokiais 8mm virbalais. Gaminį iššukuoti šepečiu, kokiu šuniukus šukuoja, plaukeliai užpildytų storų virbalų tarpus ir būtų racionaliai pinigai išleisti, šilta ir ne kaip pas visas  g.gif

Protingos mintys rolleyes.gif Ačiū už alternatyvą aciuks.gif
Kalba - anglų ax.gif
Atsakyti
sveikos darbstuoles blush2.gif ...kazkur siame forume pamaciau vienos liemenes-megstuko(trumpomis rankovemis) foto doh.gif ,na ir TAIP MAN JO UZSIREIKE doh.gif doh.gif ..O VAT DABAR JAU NERANDU schmoll.gif KUR MACIAU...buvo ikelta kazkokios izimybes foto,kur jinai krepsinio rungtynese ja vilki..kiek atsimenu,buvo megsta kaip servetele-gele viduryje ir ant rankovyciu. blush2.gif ..ir kazkuri darbstuole buvo idejusi nuoroda i rusaiciu foruma,kur panasia mezge(jei teisingai atsimenu,rusaites sita mezgini-liemene pavadino meduza g.gif )...buciau be galo dekinga,jei kas ''grazintu man atminti'' biggrin.gif ... 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2010 10 22, 19:38)
Kalba - anglų ax.gif

nebeatrandu.
Čia yra 210 numeris, vokiečių kalba. Gal bus kiek aiškiau kartu sudėjus su lietuvišku aprašymu.
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 23, 09:53)
sveikos darbstuoles blush2.gif ...kazkur siame forume pamaciau vienos liemenes-megstuko(trumpomis rankovemis) foto doh.gif ,na ir TAIP MAN JO UZSIREIKE doh.gif  doh.gif ..O VAT DABAR JAU NERANDU schmoll.gif KUR MACIAU...buvo ikelta kazkokios izimybes foto,kur jinai krepsinio rungtynese ja vilki..kiek atsimenu,buvo megsta kaip servetele-gele viduryje ir ant rankovyciu. blush2.gif ..ir kazkuri darbstuole buvo idejusi nuoroda i rusaiciu foruma,kur panasia mezge(jei teisingai atsimenu,rusaites sita mezgini-liemene pavadino meduza g.gif )...buciau be galo dekinga,jei kas ''grazintu man atminti'' biggrin.gif ... 4u.gif .


gal, kas panasaus g.gif bet cia tai tikrai ji ne krepsini zaidzia lotuliukas.gif
http://www.supermama...378284-300.html
Atsakyti