Įkraunama...
Įkraunama...

Nintendo Wii

gal kas zinot ka reikia daryti jog atsisiustum zaidimus is interneto ir juos zaisti?

Papildyta:
gal kas zinot ka reikia daryti jog atsisiustum zaidimus is interneto ir juos zaisti?
Atsakyti
Sveiki, aš irgi prisidedu prie pagyrų šiam reikalui ir aišku turiu dar ir klausimą biggrin.gif gal kas parduodate koki originalų Wii kompakta? smile.gif reikia nedideliam berniukui smile.gif Ačiū smile.gif lauksiu pasiūlymų į AŽ wink.gif
Atsakyti
Is kokiu saitu jus atsisiunciate wii zaidimus, atkodavo mum konsole tai noretusi parsisiust zaidimu tik nezinau kur ieskot ax.gif
Atsakyti
Norejau paklaust is kokiu svetainiu siunciates wii zaidimus, atriso mum konsole, tai noris isbandyt naauju zaidimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Preila30 @ 2012 01 26, 12:40)
Norejau paklaust is kokiu svetainiu siunciates wii zaidimus, atriso mum konsole, tai noris isbandyt naauju zaidimu ax.gif


Mane taip pat domina 4u.gif
Atsakyti
as namie siunciuosi, nepamenu tiksliai pavadinimo dabar ,bet tai filmu puslapiai , rusiski keli yra kinozal.ru man atrodo vienas, na tik atitinkamai rusisku sriftu ir t.t. bet juose yra geru zadimu, nauju, atsisiuntem visas Just dance dalis , makvyno raliai su ivairiais zadimeliais is multiko tematikos. na visokiausiu .

smagaus zidimo !
Atsakyti
Kur perkate originalius wii zaidimu kompaktus pigiau, pas mus wii "nenulauztas" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daimen @ 2012 03 01, 22:23)
Kur perkate originalius wii zaidimu kompaktus pigiau, pas mus wii "nenulauztas"  ax.gif


Perku angliškam ebay 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2012 03 02, 09:40)
Perku angliškam ebay  4u.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gal kas parduotumete jau jums nusibodusius zaidimus? orginalius.....
Atsakyti
O ne paprasčiau jį tiesiog "atrišti" g.gif ir žaidimus siųstis
Atsakyti
O atrištame eina prisijungti prie interneto?
Atsakyti