Įkraunama...
Įkraunama...

J.Dobkevičiaus progimnazija

Aš pati prieš gerą dešimtmetį baigiau šią mokyklą, dar pažįstu senuosius mokytojus, bedirbančius mokykloje smile.gif Tada ji buvo ganėtinai nebloga mokykla, bet šiais metais planuoju leisti savo vaiką į pirmą klasę šioje mokykloje, todėl norėčiau sužinoti įvairių nuomonių apie dabartinę tvarką joje, apie pradinukų mokytojus (dauguma jų pasikeitę nuo mano laikų), ypatingai apie mokytojas, turinčias dabartinius ketvirtokus ax.gif
Atsakyti
sveika, Bishojo!

aš irgi galvoju apie šią mokyklą, bet keista, kad forume nėra nei vienos žinutės... Gal ką sužinojai daugiau? Girdėjau, jog planuojamos "atviros durys" balandžio 27 d.
Atsakyti
Na, tiek ir žinau, kad bus balandžio 27d. atvirų durų diena, teks nueiti ir pasišniukštinėti labiau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
negi nėra kaslanko pradinokų, labai rūpi ir man. o gal žinot ar paruošiamoji čia yra ar tik 1 klasė?
Atsakyti
Mokinuosi šioje mokykloje, jeigu ko reikia, klauskite. ax.gif
Jei surenka paruošiamai klasei vaikus tai būna, jei ne tai ne. mirksiukas.gif
Klauskite bigsmile.gif
Atsakyti
Знаете, что поражает меня ax.gif
Это индивидуальный подход и профессионализм педагогов, а также терпению и умению, бороться с бюрАкратизмом

Девочки, я врать не буду 4u.gif И уж я самая лучшая реклама blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sever: 06 gegužės 2010 - 02:26
QUOTE(Sever @ 2010 05 06, 03:25)
Знаете, что поражает меня ax.gif 
Это индивидуальный подход и профессионализм педагогов, а также терпению и умению, бороться с бюрАкратизмом

Девочки, я врать не буду 4u.gif И уж я самая лучшая реклама blush2.gif


Я вас понимаю smile.gif 4u.gif
Atsakyti
niekas nelanko šios mokyklos?
gal pradinukų mamos galėtų pasidalinti įspūdžiais, ypač lankančių prailgintą grupę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2010 12 29, 12:56)
niekas nelanko šios mokyklos?
gal pradinukų mamos galėtų pasidalinti įspūdžiais, ypač lankančių prailgintą grupę ax.gif

Lanko ax.gif Ir prailgintą grupę smile.gif
Kokie klausimai?
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2010 12 29, 12:42)
Lanko  ax.gif Ir prailgintą grupę  smile.gif
Kokie klausimai?


Ar patenkinti mokytoja (pavardės galit nerašyti, mes dar tik nuo 2012 į pirmą klasę), pačios mokyklos veikla (renginiai, būreliai, bendravimas su tėvais"), ar mokama prailginta grupė, ar yra galimybė pavalgyti (jei lanko ir prailgintą, tai tikriausiai ir savo užkandžių reikia)? ax.gif Pati mokyklą seniai baigiau, nebežinau, kaip viskas šiais laikais blush2.gif
Papildyta:
Ar prailgintoje ir pamokas ruošia?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2010 12 29, 13:50)
1. Ar patenkinti mokytoja (pavardės galit nerašyti, mes dar tik nuo 2012 į pirmą klasę), 2. pačios mokyklos veikla (renginiai, būreliai, bendravimas su tėvais"),
3. ar mokama prailginta grupė, ar yra galimybė pavalgyti (jei lanko ir prailgintą, tai tikriausiai ir savo užkandžių reikia)?  ax.gif Pati mokyklą seniai baigiau, nebežinau, kaip viskas šiais laikais  blush2.gif
Papildyta:
4. Ar prailgintoje ir pamokas ruošia?

1. Mūsų pradinių klasių mokytoja tikai šauni, nors visko būna, bet didelių nusiskundimų nei aš, nei mano vaikas mokytoja neturime. Kiek teko pažinti kitas mokytojas (aš baigus šitą mokyklą), gal tik viena kita mokytoja yra, pas kurią nenorėčiau, kad mano vaikas mokintųsi.
2. Mokykloje kaip ir pastiprintas meninis ugdymas, būrelių tikrai nemažai - sporto įvairūs, šokiai, choras, kalbų būreliai vyresnėse klasėse ir kt. Gali būti, kad nežinau kitų, nes jų mano vaikas nelanko smile.gif
3. Prailginta mokama, bet kiek domėjausi, pigesnė negu kažkur kitose mokyklose (šiemet už prailgintą iki 17 val. mokame 60 lt., iki 16 val. - 50 lt.). Per prailgintą visada vaikai su mokytoja geria arbatėlę ir valgo savo užkandžius atsineštus (turbūt yra ir galimybė nusipirkti valgykloje kažko, nes valgykla iki 15 val., man atrodo, dirba). Pavalgyti pietus valgykloje galima išsipirkti už savaitę, mėnesį ir pan. Vaikas sakė, kad skanu smile.gif
4. Taip, pamokas paruošia prailgintoje, namie nebereikia smile.gif
Atsakyti
aciuks.gif panašu, kad į ją ir leisime. jei dar ką sugalvosiu, klausiu.
Atsakyti