Įkraunama...
Įkraunama...

J.Dobkevičiaus progimnazija

QUOTE(reduciukas @ 2016 03 24, 19:41)
Sveiki, ar yra busimu pirmoku mamyciu? Pas kuria mokytoja rasetes, gal turite kazkokiu atsiliepimu? Aciu smile.gif


04 06 bus Atvirų durų diena Aleksoto švietimo įstaigų auklėtiniams, būsimiems mokiniams, tėvams. Tik kol kas nepaskelbta valanda mokyklos tinklalapyje. Nueikit apsižvalgyti smile.gif

Mano vaikas lankys pirmą klasę, bet negaliu įvardinti mokytojos.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 03 24, 23:13)
04 06 bus Atvirų durų diena Aleksoto švietimo įstaigų auklėtiniams, būsimiems mokiniams, tėvams. Tik kol kas nepaskelbta valanda mokyklos tinklalapyje. Nueikit apsižvalgyti  smile.gif

Mano vaikas lankys pirmą klasę, bet negaliu įvardinti mokytojos.


Bus 18 val., mes uzsirase sioje mokykloje, atsiunte info, kad atviru duru diena bus 04.06 18 val. Siaip kai buvome susitike su direktore ir pavaduotoja siule butinai vaika atsivesti i atviras duru dienas smile.gif Dabar yra dvi klases ir mokytojos, kurios desto ketvirtokams, zada trecia klase atidarineti ir priimti nauja mokytoja smile.gif Tai ir domiuosi gal kazkas info apie mokytojas turite? wink.gif
Atsakyti
reduciuk, paskaityk temą nuo pradžios, yra info apie 2016 rudens primokų mokytojas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 03 24, 23:28)
reduciuk, paskaityk temą nuo pradžios, yra info apie 2016 rudens primokų mokytojas smile.gif

Tai as skaiciau smile.gif Uzsirasiau pagal supermamu rekomendacijas plius dar pavaduotojos ir direktores isklausinejau kokiais budo bruozais pasizymi abi mokytojos, kas mokytoju arkliukas tikslieji ar humanitariniai ir ka gali jos asmeniskai rekomenduoti protingam, bet aktyviam berniukui smile.gif
O ziuriu gal info padaugejo, nes atsiliepimu mazoka wink.gif
Atsakyti
Sakyčiau, mokykla apskritai pradėjo progresuoti atėjus naujai direktorei.
Atsakyti
QUOTE(reduciukas @ 2016 03 24, 22:34)
, kas mokytoju arkliukas tikslieji ar humanitariniai



Jau pradinėse klasėse pradedat profiliuoti vaikus? doh.gif
Manau, pradinėse klasėse ypatingai svarbu viskas, neišskiriant nieko
o dar svarbiau mokytojos gebėjimas motyvuoti vaikus mokytis, sudominti ir įtraukti

Mano vaikas į pirmą klasę eis sekančiais metais. Pasidomėjau, iš dabartinių trečiokų mokytojų, Kanclerienę giria. GAl galėtų atsiliepti šios mokytojos (ir kitos) mokinių mamytės? Kokia jūsų nuomone?
Atsakyti
QUOTE(KOBRAA @ 2016 03 25, 08:17)
Mano vaikas į pirmą klasę eis sekančiais metais. Pasidomėjau, iš dabartinių trečiokų mokytojų, Kanclerienę giria. GAl galėtų atsiliepti šios mokytojos (ir kitos) mokinių mamytės? Kokia jūsų nuomone?



Šiai mokytojai jau daugiau nei 10 metų girdžiu vien pagyras iš tarpusavyje nesusijusių žmonių - bendradarbių, kaimynų, auklėtojų.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 03 25, 14:09)
Šiai mokytojai jau daugiau nei 10 metų girdžiu vien pagyras iš tarpusavyje nesusijusių žmonių - bendradarbių, kaimynų, auklėtojų.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KOBRAA @ 2016 03 25, 10:17)
Jau pradinėse klasėse pradedat profiliuoti vaikus? doh.gif
Manau, pradinėse klasėse ypatingai svarbu viskas, neišskiriant nieko
o dar svarbiau mokytojos gebėjimas motyvuoti vaikus mokytis, sudominti ir įtraukti

Mano vaikas į pirmą klasę eis sekančiais metais. Pasidomėjau, iš dabartinių trečiokų mokytojų, Kanclerienę giria. GAl galėtų atsiliepti šios mokytojos (ir kitos) mokinių mamytės? Kokia jūsų nuomone?

Juk pradinese klasese niekas neprofiliuoja smile.gif Cia mano asmeninis pasirinkimas, pasidometi mokytojomis stipriosiomis pusemis ir kalba eina ne tik apie mokytojos issilavinima wink.gif
O kode jus gavojate, kad visa kita nesvarbu man ir kad to neklausiau? Jau tie zmones is triju parasytu sakiniu ir tai neisamiu nusprendzia apie kitu prioritetus ir pasauleziura... doh.gif
Atsakyti
Iš Narsiečių 31 autobusas veža iki pat mokyklos. Juo patogu atvažiuoti ir vaikams, kurie važiuoja iš Veiverių g. stotelių.
Atsakyti
QUOTE(KOBRAA @ 2016 03 25, 09:17)


Mano vaikas į pirmą klasę eis sekančiais metais. Pasidomėjau, iš dabartinių trečiokų mokytojų, Kanclerienę giria. GAl galėtų atsiliepti šios mokytojos (ir kitos) mokinių mamytės? Kokia jūsų nuomone?

Ji šį rudenį ketvirtokus turės. Puiki mokytoja. Bendraujanti, aktyvi, su šypsena. Man ji irgi patinka. Nors mano vaikai pas ją nesimoko.

Mokyklos progresas akivaizdus. Nauja direktorė treti metai dirba (ji buvusi tos mokyklos mokytoja)- tai aktyviai dalyvauja visur, mokykla atsigauna. Šiais metai jau net 3 pirmokų klasės. 3-4,5-6 kl. mokinimas nuo rudens bus interaktyvi klasė.
Atsakyti
2018-01-25 18 val. atvirų durų diena Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijoje. Mokykloje yra galimybė mokytis Kauno 1-osios muzikos mokyklos skyriuje, be nemokamų progimnazijos būrelių yra galimybė sportuoti krepšinį Tornado krepšinio mokykloje, regbį, karatė, šachmatus.


Mokykla pasirinko kalbų specializaciją ir joje yra galimybės mokytis iš užsienio grįžusiems vaikams arba užsieniečių vaikams, suteikiamas papildomas lietuvių kalbos modulis.

Nuo 5 klasės kaip antros užsienio kalbos sustiprintai mokoma prancūzų kalbos (taikomas Prancūzijos Respublikos sukurtas Emile klasės modelis), taip pat yra galimybė mokytis vokiečių kalbos.

Progimnazija palaiko stiprius ryšius su Japonija, vyksta įvairių veiklų.
Atsakyti