Įkraunama...
Įkraunama...

Namo statybos ir įrengimas

QUOTE(wilike @ 2010 08 25, 12:11)
gal kontaktus galite ir po kiek pirkote?
o kur dazus pirkote? ir kokius?


google - suomiškos dailylentės, kontaktų neturiu, pirkau tiesiai iš sandėlio, ne per perpardavinėtojus, nes šiek tiek tą sandėlio šefuką pažįstu. Kainos ten irgi kaip man buvo bet manau 20 - 25 lt gana realu, dabar draugui užsakėm kažkokių degintų, tipo bus atsparios bet kokiem atmosferos poveikiams, bet kaina gavos ~35 lt. O dažų pavadinimo irgi neturiu po ranka, bet ten ta vadinama dažyvė, 3v3 ar kažkas tokio, pasirinkom nes gamintojas deklaruoja 8 metų garantiją, kai paprastai dažyvėms duodama ~ 3 metus. Jei reiks konkretesnės info į AŽ, pasikuisiu tada ir paieškosiu konkrečiau...
Atsakyti
butu gerai kokie kontaktai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckus @ 2010 08 25, 14:17)
O dažų pavadinimo irgi neturiu po ranka, bet ten ta vadinama dažyvė, 3v3 ar kažkas tokio, pasirinkom nes gamintojas deklaruoja 8 metų garantiją, kai paprastai dažyvėms duodama ~ 3 metus. Jei reiks konkretesnės info į AŽ, pasikuisiu tada ir paieškosiu konkrečiau...

nu netikiu 8 metu lenkisku dazu garantija nors tu ka. danziausiai prie garantijos dar buna isdestyta, kad garantija taikoma kai dazoma tokiosmisn tai tokiomis salygomis (oro temperatura dregnumas ir t.t.) ir paksui pastatas stovi irgi okiomis tai tokiomis salygomis... is vis ka ta garantijab sako? jei dazai atlaikys vos kokius 3-4 sezonus kas jau yra gan nemazai? atvaziuos perdazyt? ar dazu nemokamai duos?
man tie metymaisi garantijom tai kazkaip nerimtai atrodo.
va parodytu nors viena nama, kuris buvo pries bent 5 metus tais dazais nudazytas, tada rimciau ziureciau. bet 8 doh.gif

retai kada uzsuku pasisakyti, kartais paskaitineju jusu reikaliukus, wilike smagu matyti pazystama nicka smile.gif kas dar is senbuviu statybose tupi?
pas mus tvora yra, kieme kazkiek zolesn yra, malku ziemai yra, o va daugumos baldu ir terasu grindu taip ir nera smile.gif
sios vasaros projektas buvo tvora ir vartai. kitos vasaros - terasu grindys.

tos grindys pas mus aukstokos, reiks laiptelio, sonus apkalsim dailylentem, galvoju neleisti dailylenciu iki pat zemes, o ta tarpa apdeti akmenimis, nu tokiais kaip geri du vyriski kumsciai sudeti.
gal itariat kur tokiu akmenu pasirinkti aplink kauna butu galima? negi pirksi....
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2010 08 25, 18:08)
nu netikiu 8 metu lenkisku dazu garantija nors tu ka. danziausiai prie garantijos dar buna isdestyta, kad garantija taikoma kai dazoma tokiosmisn tai tokiomis salygomis (oro temperatura dregnumas ir t.t.) ir paksui pastatas stovi irgi okiomis tai tokiomis salygomis... is vis ka ta garantijab sako? jei dazai atlaikys vos kokius 3-4 sezonus kas jau yra gan nemazai? atvaziuos perdazyt? ar dazu nemokamai duos?
man tie metymaisi garantijom tai kazkaip nerimtai atrodo.
va parodytu nors viena nama, kuris buvo pries bent 5 metus tais dazais nudazytas, tada rimciau ziureciau. bet 8  doh.gif

retai kada uzsuku pasisakyti, kartais paskaitineju jusu reikaliukus, wilike smagu matyti pazystama nicka smile.gif kas dar is senbuviu statybose tupi?
pas mus tvora yra, kieme kazkiek zolesn yra, malku ziemai yra, o va daugumos baldu ir terasu grindu taip ir nera smile.gif
sios vasaros projektas buvo tvora ir vartai. kitos vasaros - terasu grindys.

tos grindys pas mus aukstokos, reiks laiptelio, sonus apkalsim dailylentem, galvoju neleisti dailylenciu iki pat zemes, o ta tarpa apdeti akmenimis, nu tokiais kaip geri du vyriski kumsciai sudeti.
gal itariat kur tokiu akmenu pasirinkti aplink kauna butu galima? negi pirksi....


Dažai prancūziški, prekiaujama jais ir lietuvoje, todėl ir užsikabinome ant jų, nes belenkaip išgyrė.... tačiau kaina pasirodė šiek tiek didoka, vistiek užsisakėm, tačiau vežė gal kokias tris ar keturias savaites (matyt kad tikrai iš prancūzijos vežė smile.gif)) tuo metu važiavau pro varšuvą ir OBI radau dvigubai pigiau norimą spalvą tų pačių dažų... Dabar jau trečias sezonas, kolkas viskas čiki....

O akmenų važiuok į panemunes smile.gif) arba pas ūkininkus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 08 25, 10:24)
sveikos mergaites. prazuvele atsirado   rolleyes.gif  Gal galit kas pasidalinti patirtim kur pirkote medine pakalimams, o gal pirkote dazyta, ar apsimoka? ar tikrai gera kokybe. ir kiek kainavo jeigu pamenate.


Labukas,

Kaip smagu, kad vis dar užsuki 4u.gif Užsukau ir aš minutėlei ax.gif Visą vasarą neturėjau interneto, tai visai nutolau nuo forumo rolleyes.gif

Aš medieną pakalimams pirkau iš Statybų medžio Vilniuje. Pirkom dažytas pramoniniu būdu, tai tuo esu labai patenkinta smile.gif

Annushka, sveikinu elektros gavimo proga thumbup.gif

Na, o mes nuo gegužės 1 gyvename name ir nors ne viskas dar baigta, liko visai nedaug ax.gif Po truputį sudėsiu foto su aprašymais į dienoraštį smile.gif

Gorada, o nenori šonų apkalti tomis pačiomis terasinėmis lentomis?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristik: 23 rugsėjo 2010 - 09:50
Kristik, labai graži terasa smile.gif liuksiška. Pas mus bus kažkas panašaus tai įdomu būtų darbo procesą pamatyti, ant ko jinai formuojama buvo... Gal dienoraštyje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2010 09 23, 10:50)
Kaip smagu, kad vis dar užsuki  4u.gif Užsukau ir aš minutėlei  ax.gif Visą vasarą neturėjau interneto, tai visai nutolau nuo forumo  rolleyes.gif

Aš medieną pakalimams pirkau iš Statybų medžio Vilniuje. Pirkom dažytas pramoniniu būdu, tai tuo esu labai patenkinta  smile.gif

Na, o mes nuo gegužės 1 gyvename name ir nors ne viskas dar baigta, liko visai nedaug  ax.gif Po truputį sudėsiu foto su aprašymais į dienoraštį smile.gif

Sveika smile.gif

Terasa tavo labai grazi, na namas tai jau be kalbu, jau pirma gyrem ir gyreme nebesikartosiu tongue.gif

Mes ir tuoj turesim elektra thumbup.gif Jau transformatorine stovi pajungta, dezutes pas visus sustatytos thumbup.gif Liko tik is musu puses susitvarkyti kas beliko.

Mediena issirinkom pas vietini pjoveja. Ai gavom ne ta ka buvo zadejes, bet kitur vel laukti nebeturim laiko. Dazus pasirinkom amerikietiskus, atseit laiko amzinai. Na taip abejoju ar bus, bet koki 10 metu butu gerai kad atlaikytu. Dazom patys. Siandien impregnavomes, ryt gruntuosim ,paskui dazysim.
Su tos pacios firmos dazias daziau vaikiskas lovytes tai gavosi super duper cool.gif

Na ir ukinio pamatai jau baigti. biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už komplimentus 4u.gif Dabar terasa atrodo truputį kitaip, nes nudažyta, čia dabar tik Goradai įdėjau pažiūrėti kaip atrodo šonai su terasinėm lentom. Man taip gražiau nei komponuoti su pakalimo lentom ax.gif

Wilike,
labai džiaugiuosi, kad pas jus reikaliukai juda į priekį clap.gif Mūsų terasos irgi laukia dažymo darbai blush2.gif Čia dar nuo pat pradžių sutepta tokia apsaugine priemone, kad medienai nekenktų aplinkos veiksniai, tik paėmiau aš su pigmentu (negalvojau, kad gausis taip juodai). Šiaip mano planuose numatyta dažyti viską pilka spalva (kad derėtų prie stogo ir lietvamzdžių), bet visi mane atkalbinėja - sako palikti taip kaip yra mastau.gif Šiaip ta juoda dera prie plytų (kur pamėtytos juodos) ir aš kažkaip visai susigyvenau su ja, todėl dabar esu giliuose apmąstymuose g.gif Ir dar vilioja mintis, kad jei palikčiau tą pačią spalvą, tai užtektų dar vieną kartą nutepti, o dažyti dažais tektų du kartus doh.gif

Giedruole
, pasistengsiu artimiausu metu padaryti įrašą apie terasą 4u.gif Šiaip ten pas mus yra padaryti poliai, prie kurių tvirtinosi mediniai balkiai - projekte buvo liapsusas ir mums polius padarė sulyg rostverku, o kadangi ten yra vitrininiai langai, mums neišėjo dėti balkių ant polių (ribojo aukštis), todėl teko tvirtinti prie šonų ax.gif

Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2010 09 23, 10:50)
Labukas,

Gražus namukas, ir žolytė žalia wub.gif Įtariu ir smagiai gyvent...
Atsakyti
QUOTE(kristik @ 2010 09 23, 23:45)
Ačiū už komplimentus  4u.gif Dabar terasa atrodo truputį kitaip, nes nudažyta, čia dabar tik Goradai įdėjau pažiūrėti kaip atrodo šonai su terasinėm lentom.  Man taip gražiau nei komponuoti su pakalimo lentom ax.gif

Wilike,
labai džiaugiuosi, kad pas jus reikaliukai juda į priekį  clap.gif Mūsų terasos  irgi laukia dažymo darbai blush2.gif Čia dar nuo pat pradžių sutepta tokia apsaugine priemone, kad medienai nekenktų aplinkos veiksniai, tik paėmiau aš su pigmentu (negalvojau, kad gausis taip juodai). Šiaip mano planuose numatyta dažyti viską pilka spalva (kad derėtų prie stogo ir lietvamzdžių), bet visi mane atkalbinėja - sako palikti taip kaip yra mastau.gif Šiaip ta juoda dera prie plytų (kur pamėtytos juodos) ir aš kažkaip visai susigyvenau su ja, todėl dabar esu giliuose apmąstymuose  g.gif Ir dar vilioja mintis, kad jei palikčiau tą pačią spalvą, tai užtektų dar vieną kartą nutepti, o dažyti dažais tektų du kartus  doh.gif

Giedruole
, pasistengsiu artimiausu metu padaryti įrašą apie terasą  4u.gif Šiaip ten pas mus yra padaryti poliai, prie kurių tvirtinosi mediniai balkiai - projekte buvo liapsusas ir mums polius padarė sulyg rostverku, o kadangi ten yra vitrininiai langai, mums neišėjo dėti balkių ant polių (ribojo aukštis), todėl teko tvirtinti prie šonų  ax.gif

Tikrai palikit tą pačią spalvą thumbup.gif netgi tas medžio spalvos kai kur lindimas gražu (ta prasme nevientisai juoda).
Pas mus kol kas poliai yra tik po kolonomis (ir tai vieną nukreivojo sad.gif ). Ačiū už pasisakymą apie polius iš kart aiškiau pasidarė biggrin.gif NA bet šitie reikalai jaučiu pas mus vyks geriausiu atveju kitą rudenį, jei dar kitam pavasariui nenusikels smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2010 09 24, 08:04)
Tikrai palikit tą pačią spalvą  thumbup.gif netgi tas medžio spalvos kai kur lindimas gražu (ta prasme nevientisai juoda).
Pas mus kol kas poliai yra tik po kolonomis (ir tai vieną nukreivojo sad.gif ). Ačiū už pasisakymą apie polius iš kart aiškiau pasidarė biggrin.gif NA bet šitie reikalai jaučiu pas mus vyks geriausiu atveju kitą rudenį, jei dar kitam pavasariui nenusikels smile.gif


Pas mus taip pat poliai buvo tik po kolonomis, tai prieš darant terasą darėm daugiau...
Kas dėl spalvos, tai jei ir paliksiu tą pačią, spalva būtų vientisa - antrą kartą nudažius bus visiškai juoda mediena, tik matysis jos tekstūra (čia ta priemonė tam ir skirta). O taip kaip yra palikti nelabai noriu, nes gyvai žiūrint man nelabai patinka tas nevienodumas, nes vietomis atrodo, kad terasa apdegus biggrin.gif
Ačiū už nuomonę 4u.gif
Atsakyti
Kristik, visada žavėjausi tavo namais wub.gif Tu tikrai turi talentą mirksiukas.gif Galėtum kitiems patarinėti namų gražinimo klausimais thumbup.gif Terasa labai graži 4u.gif

Man tai labai trūksta terasos. nes mano mažasis gerai miega tik lauke... O per lietų nėr kur pasislėpti kieme blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 01 spalio 2010 - 12:07