Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl kalbėdamos apie vaikus sakot "mes"?

Kas cia per pasakymai "mes jau turim 5 dantukus", "mes jau 3 dienos kaip savarankiskai vaikstom" ir t.t. Kodel nesakot "Agnyte jau turi 5 dantukus".
Juk kalbat apie dukra/sunu, prie ko cia mes? Sakykit jis/ji...
Paaiskinkit man, kodel taip darot, nes man nedaeina smile.gif

Atsakyti
Sita klausima buvau iskelus ir as, bet kazkaip didesnes diskusijos nesivyste situo klausimu, kas mane siek tiek, atvirai kalbant ,nustebino. Matyt tai yra tiek NORMALU, kiek man atrodo NENORMALU.
Stai nuoroda http://www.supermama...=MES kiek ilgai
Atsakyti
O kas cia nenormalaus? Jus ieskote gramatiniu ir loginiu klaidu tokiuose pasisakymuose? Na, gal logikos cia truktu, bet jei zvelgtume is psichologines puses, kai nemazai mamu gimus vaikui dar ilgai nesugeba isisamoninti, jog kudikis jau nepriklauso jos kunui, tai mano akimis viskas cia dar ir kaip normalu. As visaip sakau ir nesuku sau del to galvos smile.gif
Smalsu pasidare: o kodel tokie pasisakymai jums kelia susirupinima?
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 02 10, 14:03)
O kas cia nenormalaus? Jus ieskote gramatiniu ir loginiu klaidu tokiuose pasisakymuose? Na, gal logikos cia truktu, bet jei zvelgtume is psichologines puses, kai nemazai mamu gimus vaikui dar ilgai nesugeba isisamoninti, jog kudikis jau nepriklauso jos kunui, tai mano akimis viskas cia dar ir kaip normalu. As visaip sakau ir nesuku sau del to galvos smile.gif 
Smalsu pasidare: o kodel tokie pasisakymai jums kelia susirupinima?

Ne tai, kad kelia susirupinima, bet "rezia ausi" ar kaip cia teisingiau issireiksti... As myliu savo vaika be galo, bet suvokiu ji kaip atskira zmogu ir nesitapatinu su juo... Man tas "mes" toks kaip uzsilikusi seniena, kurios mano manymu jau neturetu buti 21 amziuj smile.gif
Ir gal is dalies dar labiau "rezia ausi" tokie pasakymai del to, kad gyvenu ne Lietuvoje, cia neisgirsi "mes", tik "jis,ji"... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rusnele @ 2010 02 10, 15:21)
Ne tai, kad kelia susirupinima, bet "rezia ausi" ar kaip cia teisingiau issireiksti... As myliu savo vaika be galo, bet suvokiu ji kaip atskira zmogu ir nesitapatinu su juo... Man tas "mes" toks kaip uzsilikusi seniena, kurios mano manymu jau neturetu buti 21 amziuj  smile.gif
Ir gal is dalies dar labiau "rezia ausi" tokie pasakymai del to, kad gyvenu ne Lietuvoje, cia neisgirsi "mes", tik "jis,ji"... smile.gif

O man tas <mes> taip naturaliai skamba, kad niekad net minties nekilo: ko gi cia ta mama susitapatina su savo vaiku smile.gif
Zinant, kad lietuviai skuba sau prisitaikyti vakaruose populiarias naujoves, tai manau po keleriu metu ir pas mus ateis ''suvokimas'', kad kudikis jokiu budu niekam nepriklauso, savintis jo nevalia ir nera bei negali buti jokio <mes> smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgaSim: 10 vasario 2010 - 14:28
Nevartoju 'mes' kalbedama apie dukryte schmoll.gif
O kam patinka,tai tegul ir vartoja,negi gaila mirksiukas.gif
Atsakyti
as visada sakau mes - juk ji neatsiejama mano dalis... lotuliukas.gif
Atsakyti
Turiu du vaikucius, be galo be krasto juos myliu, bet niekada gyvenime nesakiau "mes". Juk jie atskiros asmenybes. Be to kai isgirstu is mamytes "mes siandien kakojome 5 kartus", tai kiek graudokai atrodo is salies doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo same: 10 vasario 2010 - 17:44
o kodel kai perkat buta kartu su vyru, sakot - MES pirkom buta. Gal ir su vaikais panasi logika....tai yra seima, daug ka mamos daro kartu su vaikais, tai ir tas posakis naturaliai isplaukia.
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2010 02 10, 17:55)
o kodel kai perkat buta kartu su vyru, sakot - MES pirkom buta. Gal ir su vaikais panasi logika....tai yra seima, daug ka mamos daro kartu su vaikais, tai ir tas posakis naturaliai isplaukia.

Cia ne apie tai...

Papildyta:
QUOTE(same @ 2010 02 10, 17:43)
Turiu du vaikucius, be galo be krasto juos myliu, bet niekada gyvenime nesakiau "mes". Juk jie atskiros asmenybes. Be to kai isgirstu is mamytes "mes siandien kakojome 5 kartus", tai kiek graudokai atrodo is salies  doh.gif

...o apie tai ....
Atsakyti
QUOTE(same @ 2010 02 10, 18:43)
Turiu du vaikucius, be galo be krasto juos myliu, bet niekada gyvenime nesakiau "mes". Juk jie atskiros asmenybes. Be to kai isgirstu is mamytes "mes siandien kakojome 5 kartus", tai kiek graudokai atrodo is salies  doh.gif

O man toks pasakymas sukeltu jei ne juoka, tai sypsena tikrai smile.gif
Ziurekit i tokias smulkmenas su jumoru mirksiukas.gif
Atsakyti
zinot as dabar susimasciau....kaip gi as pati sneku....dabar tai tikrai MES nekakojam lotuliukas.gif bet kai buvo mazesni, na visai dar naujagimiai, keliu menesiu, man atrodo tada kakodavom MES biggrin.gif gal vistiek tai susije su tuo naturaliu atsiskyrimu nuo mamos. nes ka tik gimes vaikas dar labai mazai skiriasi nuo vaiko pilvelyje. Turiu minty savarankiskuma ir poreikius....be to ir mamai matyt reikia laiko atsiskirti....
Atsakyti