Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl kalbėdamos apie vaikus sakot "mes"?

[quote=rusnele,2010 02 11, 13:16]
Labai graziai parasei wub.gif Ir as myliu savo dukryte be galo ir neisivaizduoju savo gyvenimo be jos, kaip ir tu be savo sunaus, bet prie ko cia "mes"?

Kaip neklausyt? Jei pastoviai, susitikus su mamkom, girdziu " mes kakojam zaliai", "mes mazai sysiojam " ir pan. Gi neuzsikimsiu ausu... biggrin.gif
Papildyta:

Nenoriu as pasikabineti... man tiesiog idomu/smalsu... kodel "mes", o ne "jis/ji"?
Tiesiog butu idomu isgirsti daugiau nuomoniu...
[/quona as apie tokius laikus kaip kokojimas niekada nesakau mes ,bet tokius dalikus ,kaip mes augam ,gerai ,me jau dideli ir panaisiai sakau mes ,ir tikrai nieko blogo tame nematau ,juk kiekvienos mamos reikalas kaip ji sako ,ir man idomu kodel kaip pavyzdi naudojat butent mes zaliai kakojam ??
ir pritariu Jurgai kas pilstymas is tuscio i kiaura smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2010 02 11, 14:58)
as apie tokius laikus kaip kokojimas niekada nesakau mes ,bet tokius dalikus ,kaip mes augam ,gerai ,me jau dideli ir panaisiai sakau mes ,ir tikrai nieko blogo tame nematau ,juk kiekvienos mamos reikalas kaip ji sako ,ir man idomu kodel kaip pavyzdi naudojat butent mes zaliai kakojam ??
ir pritariu Jurgai kas pilstymas  is tuscio i kiaura  smile.gif

tikriausiai todel, kad tai absurdiskiausias vartojimo MES pavyzdukas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(chiuncia @ 2010 02 11, 14:02)
tikriausiai todel, kad tai absurdiskiausias vartojimo MES pavyzdukas  hihihi.gif

Butent....
Atsakyti
QUOTE(buruliuke @ 2010 02 11, 11:32)
Bereikalinga tema uzvesta blush2.gif Toks jausmas kad kazkas tik pasikabinet nori ax.gif

drinks_cheers.gif Man irgi taip atrodo, ar kazkaip kitus tai liecia??

Sunus paaugo, 'mes' tampa vis retesnis, na, o pirmais menesiais, metais tikrai buvo 'mes' ir ka, tai nuostabu wub.gif . Mama vos ne metus vaika nesioja savyje, naturalu susitapatina, ir niekas vaiko nesisavina, is meiles, is rysio cia taip wub.gif
Atsakyti
ir as vis dar sakau MES,nes viska darome kartu ,valgome kartu ,miegame kartu ,raidytes skaiciukus mokinames kartu ,namucius tvarkomes kartu ,valgyti darome kartu ,i lauka einame kartu,susirges sedi pas mane ant keliu ir kvepuoja vaistukus ,tai irgi darom kartu ,todel tikiuosi dar ilgai bus MES thumbup.gif
zinoma kurios vaikucius atiduoda i lopsiuka nuo metuku su trupuciu ,jokiu MES jau ir nelieka,vaikas pradeda gyventi savo gyvenima,viska mokinasi kolektyve ir to rysio su mama kaip kad MES -JEGA thumbup.gif ,nebelieka doh.gif ,ir isvis kiekviena savaip suprantame motinyste ir kitoks risys tarp mamos ir vaikucio
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2010 02 11, 15:24)
ir as vis dar sakau MES,nes viska darome kartu ,valgome kartu ,miegame kartu ,raidytes skaiciukus mokinames kartu ,namucius tvarkomes kartu ,valgyti darome kartu ,i lauka einame kartu,susirges sedi pas mane ant keliu ir kvepuoja vaistukus ,tai irgi darom kartu ,todel tikiuosi dar ilgai bus MES  thumbup.gif
zinoma kurios vaikucius atiduoda i lopsiuka nuo metuku su trupuciu ,jokiu MES jau ir nelieka,vaikas pradeda gyventi savo gyvenima,viska mokinasi kolektyve ir to rysio su mama kaip kad MES -JEGA thumbup.gif ,nebelieka doh.gif ,ir isvis kiekviena savaip suprantame motinyste ir kitoks risys tarp mamos ir vaikucio

Nieko gero is to nematau, kad penkiametis (kaip suprantu nelankes darzelio), viska daro su mama kartu, jokio vaikisko savarankiskumo/ galu gale privatumo (nenoriu but kategoriska, bet tikrai ir tokiems pypliams privatumo reikia) blink.gif o kas bus mokykloje? sakys mes su mama ND padarem, mes su mama neismokom???
kad apgaubti vaika siluma ir rupesciu, nebutina "pakisti ji po savo sijonu" ir dziaugtis tuo, cia man mamytes egoizmu labai kvepia ax.gif o mamos, kurios isleidzia vaikus i lopseli, tikrai nepraranda jokio rysio su vaiku, tikrai ne nuo kiekybes laiko praleisto kartu tai priklauso, o nuo kokybes tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chiuncia: 11 vasario 2010 - 14:36
QUOTE(chiuncia @ 2010 02 11, 16:35)
Nieko gero is to nematau, kad penkiametis (kaip suprantu nelankes darzelio), viska daro su mama kartu, jokio vaikisko savarankiskumo/ galu gale privatumo (nenoriu but kategoriska, bet tikrai ir tokiems pypliams privatumo reikia) blink.gif o kas bus mokykloje? sakys mes su mama ND padarem, mes su mama neismokom???
kad apgaubti vaika siluma ir rupesciu, nebutina "pakisti ji po savo sijonu" ir dziaugtis tuo, cia man mamytes egoizmu labai kvepia ax.gif  o mamos, kurios isleidzia vaikus i lopseli, tikrai nepraranda jokio rysio su vaiku, tikrai ne nuo kiekybes laiko praleisto kartu tai priklauso, o nuo kokybes  tongue.gif


o dar sakot, kad nesikabinejat... moteris issake savo nuomone ir tiek, tai ko dabar reikai ja sudirbineti, matosi, kad kai kurios augindamos vaikus neturi ka veikti ir iesko agrastu kur jie neauga...
bukim truputi tolerantiskesnes 4u.gif MES bukim tolerantiskesnes lotuliukas.gif
Atsakyti
As pritariu grazinai37,galiu parasyti viska ta pati, tik mano ne penkiametis ir as niekada nesakau mes. As sakau: vaikas buvo parduotuvej ir pirko ta ir ana, buvo mokykloj, buvo lauke, kepe blynus ir tt. Ir taip aisku, kad as buvau kartu su juo.

As girdejau - mums pilvuka pucia, mes labai nevalgus. Tai norisi perklaust - pas ka nera apetito pas mama ar pas vaika?
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2010 02 11, 15:24)
ir as vis dar sakau MES,nes viska darome kartu ,valgome kartu ,miegame kartu ,raidytes skaiciukus mokinames kartu ,namucius tvarkomes kartu ,valgyti darome kartu ,i lauka einame kartu,susirges sedi pas mane ant keliu ir kvepuoja vaistukus ,tai irgi darom kartu ,todel tikiuosi dar ilgai bus MES  thumbup.gif
zinoma kurios vaikucius atiduoda i lopsiuka nuo metuku su trupuciu ,jokiu MES jau ir nelieka,vaikas pradeda gyventi savo gyvenima,viska mokinasi kolektyve ir to rysio su mama kaip kad MES -JEGA thumbup.gif ,nebelieka doh.gif ,ir isvis kiekviena savaip suprantame motinyste ir kitoks risys tarp mamos ir vaikucio


Pritariu smile.gif as taip pat sakau Mes, kol sunelis bus sale ir kol viska darysime kartu tai ir liks MES smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miracle_mira @ 2010 02 11, 16:10)
o dar sakot, kad nesikabinejat... moteris issake savo nuomone ir tiek, tai ko dabar reikai ja sudirbineti, matosi, kad kai kurios augindamos vaikus neturi ka veikti ir iesko agrastu kur jie neauga...
bukim truputi tolerantiskesnes  4u.gif MES bukim tolerantiskesnes  lotuliukas.gif


sakiau??? angel_not.gif

dar geriau, kai eiskom agrastu ziema biggrin.gif

ok, daugiau tolerancijos aciuks.gif

taciau, taip reaguoju i panasius teiginius "zinoma kurios vaikucius atiduoda i lopsiuka nuo metuku su trupuciu ,jokiu MES jau ir nelieka,vaikas pradeda gyventi savo gyvenima,viska mokinasi kolektyve ir to rysio su mama kaip kad MES -JEGA nebelieka"

taip kad abipuses tolerancijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pelkių Monas @ 2010 02 11, 16:57)
As girdejau - mums pilvuka pucia, mes labai nevalgus. Tai norisi perklaust - pas ka nera apetito pas mama ar pas vaika?

Moteris kalbedama apie save, nenaudoja mazybiniu formu (pilvukas, dantukai ir pan.), todel abejoju ar tikrai jums kyla klausimu kam cia ta pilvuka pucia smile.gif
Atsakyti
Man tas pasakymas "MES" taip pat keistai skamba, bet as cia nieko blogo nematau. Cia asmeninis reikalas, kaip sakyti: "mes" ar "jis" ar "ji", paprasciausia daugeliui tai tampa pavyzdziu is kitu mamu.
As pati nevartoju "mes", nes ne man isdyko dantukas, o mano dukrytei, nes ne mes pradejom lankyti sokiu pamokas, o mano mazoji smile.gif, as tik laukiu jos ir stebiu ja.
Atsakyti